• Brak produktów w koszyku.

Witajcie Mieszkanicznicy,

zapraszam na najbliższe spotkanie w Częstochowie:

DATA I CZAS: odbędzie się już za tydzień, w środę 7 marca. Zbieramy się od 18:00, oficjalny start 18:30
MIEJSCE: bez zmian, salka wykładowa na drugim piętrze Domu Handlowego KWADRATY przy Al. Wolności 1/3 w Częstochowie.

Naszym gościem i prelegentem będzie JAROSŁAW GULEWSKI.

Nieruchomości są jego największą pasą, którą realizuje od ponad 10 lat. Swoją pierwszą działkę inwestycyjną kupił pracując na etacie w korporacji w 2006 roku. To wtedy opracował i zbudował własny schemat dążenia do wolności finansowej, który skutecznie realizuje.
Dziś ma na koncie zarządzanie procesem inwestycyjnym przy przygotowaniu, budowie oraz sprzedaży ponad 100 mieszkań w kilkunastu inwestycjach. W 2013 roku rozstał się z korporacją i obecnie zawodowo zajmuje się tylko nieruchomościami – głównie projektami deweloperskimi. Działalność deweloperską uzupełnia o szkolenia dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z budową mieszkań i domów na sprzedaż. Kilka razy w roku organizuje warsztaty dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę inwestując w najbardziej dochodowy segment w branży nieruchomości.

Jeśli chcesz zostać deweloperem, ale nie wiesz od czego zacząć, koniecznie przyjdź na najbliższe spotkanie! Dowiesz się jak rozpocząć biznes deweloperski – jak i od czego zacząć, ile to kosztuje, o czym koniecznie trzeba pomyśleć, jakich błędów uniknąć. Podpowiadamy i obalamy mity!

Jarosław jest doświadczonym przedsiębiorcą, deweloperem i inwestorem. Do tego chętnie dzieli się wiedzą. Zdecydowanie warto przyjść poznać go osobiście i posłuchać jego rad i wskazówek!

Żeby zapewnić sobie miejsce na spotkaniu koniecznie wypełnij formularz zapisu:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScayUnw5OReckzthPvXyQgbZiJ1xe0HPOrk67roSVV4NGt9LQ/viewform?c=0&w=1

A jeśli już teraz przychodzi Ci do głowy pytanie, na jakie chciałbyś usłyszeć odpowiedź podczas prelekcji lub zagadnienie, które chciałbyś, żeby zostało omówione – prześlij je mailem na: czestochowa@mieszkanicznik.org.pl

Więcej szczegółów:
https://web.facebook.com/events/2049529718657257/

 

Zapraszam i do zobaczenia na spotkaniu!

Monika Balińska

Liderka Oddziału Częstochowa
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik"

 

X