• Brak produktów w koszyku.

Serdecznie zapraszam na pierwsze jesienne spotkanie Mieszkaniczników w Częstochowie, które odbędzie się w czwartek 3 października 2019 roku od godz. 17:30 w Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie przy ul. 1 Maja 40
Zapisy tutaj
Będzie to kolejne wartościowe spotkanie częstochowskiego oddziału Mieszkanicznika z prelekcją Łukasza Żabickiego "Czy nieruchomości mogą zabić?"

W opozycji do mainstreamowego obrazu nieruchomości jako inwestycji pewnej i bezpiecznej, na przekór internetowym nieruchomościowym "guru", zachęcającym do patrzenia na branżę nieruchomości przez różowe okulary, nasz prelegent - ekspert i praktyk - opowie o czyhających na rynku nieruchomości zagrożeniach, niebezpieczeństwach i pułapkach.
Czy sprawdzenie księgi wieczystej tuż przed rozpoczęciem odczytywania aktu notarialnego daje nam pewność, że nie został do niej złożony żaden wniosek? Czy mając podpisaną umowę kredytową i spełniając wszystkie wymagane warunki możemy być pewni wypłaty pieniędzy przez bank? Z której jeszcze strony możemy się spodziewać ?ataku? i ? co najważniejsze - jak się przed nim obronić?
Na te i inne pytania odpowie Łukasz Żabicki.

"Profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu" - to zawodowe motto naszego prelegenta.

Łukasz jest twórcą i założycielem Sverum - jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych biur nieruchomości w Częstochowie, wcześniej był dyrektorem w PÓŁNOC Nieruchomości Częstochowa. Z wykształcenia prawnik ? ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyceny nieruchomości. Z branżą nieruchomości związany od 2009 roku. Licencjonowany pośrednik, ekspert i praktyk branży, dobrze rozpoznawalny na lokalnym rynku. Specjalizuje się we flipach oraz inwestycjach gruntowych.

Prywatnie pasjonat siatkówki plażowej i nart. Jego codzienna praca to zarządzanie trzynastoosobowym zespołem doradców i dbanie o jak najwyższy standard usług świadczonych przez Sverum.
Łukasz działa na rynku nieruchomości od dekady. Dokonał w tym czasie wielu transakcji różnego typu, od najmu, poprzez sprzedaż, aż po deweloperkę. Działał w imieniu własnym, na rzecz inwestorów lub doradzając klientom swojego biura. Zetknął się w tym czasie z sytuacjami standardowymi, podręcznikowymi, zaskakującymi, szokującymi i niewiarygodnymi!
Przyjdź posłuchać tych wstrząsających i dramatycznych historii, a przede wszystkim poznaj odpowiedź na pytanie "Co teraz???" zanim sam znajdziesz się w takiej sytuacji!

Po części oficjalnej będzie okazja do zadania prelegentowi kolejnych pytań, a także do podzielenia się własnymi doświadczeniami i do posłuchania historii innych uczestników spotkania - podczas tradycyjnego after party w Restauracji-Piwiarni Oslo - Browar CzenstochoviA przy ul. Korczaka 14

Gwarancję udziału w spotkaniu daje tylko rejestracja poprzez formularz w terminie do środy 2 października do godz. 12 w południe!

Rezerwuj miejsce już dziś!

Zapisy tutaj.

Zapraszam i do zobaczenia 🙂

Monika Balińska
Lider Oddziału Częstochowa

X