0
  • Brak produktów w koszyku.

29 czerwca 2015 roku w usytuowanym u podnóża dwóch szczytów: Szyndzielni i Dębowca, wkomponowanym w malowniczą ścianę zieleni Ośrodku Wypoczynkowym Beskidy Park (www.beskidypark.pl), gościliśmy wulkan energii czyli Beatę Suchodolską pasjonatkę życia i ludzi.

Przed wystąpieniem naszego gościa lider bielsko – bialskiego Oddziału Stowarzyszenia „Mieszkanicznik” pokrótce przybliżył nowym uczestnikom istotę Stowarzyszenia oraz szczegóły na temat zbliżającego się Ogólnopolskiego Kongresu Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Ponadto zaprezentował nowe informacje na temat kiełkującego przy Stowarzyszeniu Sądu Arbitrażowego, który ma wkrótce rozpocząć swoją działalność. Gość, natomiast opowiedział nam swoją drogę do bycia ... Mieszkaniczniczką ? począwszy od kasy mieszkaniowej, poprzez książkę Roberta Kiyosaki „Bogaty ojciec, biedny ojciec”, zakup mieszkania, działek, po drogą lekcję i wynajmowanie mieszkań od kogoś. W międzyczasie był Sławek Muturi z Fridomia.pl i stworzenie grupy biznesowej, która z czasem przerodziła się w grupę skupioną na nieruchomościach, MZURI, AIRBNB, potem lokal użytkowy i lokale na wynajem krótkotrminowy. Tak z kiełkującej myśli, poszukiwania czegoś więcej w swoim życiu zawodowym, zrodziło się świadome robienie udanych deal-ów. Jak mówi Beata „jak nie wiesz co robić, rób coś a się zadzieje”, sama uwielbia moc zasady "3M- Myślisz, Mówisz, Masz", którą świadomie i konsekwentnie stosuje w swoim życiu.

Co do matematyki – kolejnej, nieobcej dziedzinie Beaty, w spotkaniu uczestniczyły 34 osoby, z czego 8 pierwszy raz. Odwiedziła nas też śląska delegacja w 5 osobowej grupie, a najdalszymi uczestnikami spotkania byli bielscy członkowie z Irlandii 🙂 Beata swoim 2,5-godzinnym wystąpieniem tak nas naładowała energią, że spotkanie, które rozpoczęło się 29 czerwca 2015r., zakończyło się 30 czerwca 2015 r. 🙂 Na after party z lokalnymi smakołykami i spacerze po bielsko – bialskich zakątkach wzięło udział 16 osób.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, tym, na których obecność zawsze możemy liczyć, tym którzy byli po raz pierwszy – mamy nadzieję, że nie po raz ostatni, osobom, które włączyły się w organizację tegoż spotkania i oczywiście Beacie za solidną dawkę motywacji do działania. Beata mamy nadzieję, że stąpając po naszym mieście dostałaś od nas równie solidnego feedback – a.

Łukasz i Aleksandra Ćwik Liderzy regionu Podbeskidzie w Bielsku - Białej,
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem 'Mieszkanicznik'

Oceń ten wpis
X