"U nas góruje MERYTORYKA"

Hotel Monopol, ul. Dworcowa 5, 40-012 Katowice

TAK! CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ!

Pierwszy zjazd społeczności Mieszkanicznika

OTWARTA KONFERENCJA MIESZKANICZNIKA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

27 kwietnia 2024 r. (sobota)

Dla Kogo Jest To Wydarzenie?

Wynajmujący mieszkania: Zoptymalizujesz swoje dochody z wynajmu, zarządzisz efektywnie i przyciągniesz najlepszych najemców.


Inwestorzy: Odkryjesz najbardziej skuteczne strategie inwestycyjne, zminimalizujesz ryzyko i zwiększysz zyski.


Fliperzy: Nauczysz się najnowszych trendów, zdobędziesz kontakty, zwiększysz swoją skalę i zyski.


Pośrednicy nieruchomości: Zyskasz nowe kontakty biznesowe, pozyskasz potencjalnych klientów i rozwiniesz swój biznes.


Deweloperzy: Poznasz najlepsze rozwiązania prowadzenia działalności, aby maksymalnie ograniczyć ryzyko.

Łączymy praktyków, ekspertów i pasjonatów branży nieruchomości takich jak:

IconIconIconIconIconIcon


Homestagerzy: Poznasz zasady, trendy i strategie, które pomogą Ci doskonalić swoje umiejętności i zwiększać atrakcyjność prezentowanych przez siebie mieszkań.

Dlaczego warto dołączyć do nas?

Naszą misją jest edukowanie i łączenie ludzi branży nieruchomości, tworzenie sieci kontaktów i budowanie relacji biznesowych. Jesteśmy grupą praktyków, ekspertów i pasjonatów, którzy motywują oraz dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Pomagamy obrać kierunek działania w branży nieruchomości, rozwijać umiejętności i zdobywać doświadczenie, aby osiągnąć sukces.

Co nas wyróżnia?

ImageImage

Kontakty
i networking

Wyjątkowa atmosfera
i społeczność

Wysoki poziom
i merytoryka

ImageImageImageImageImageImage
Image

Dostęp do inwestycji
i wyjątkowych ofert

Możliwość nawiązania współpracy z partnerami

Autoprezentacja własnej osoby/biznesu

Prelegenci i paneliści

Ewelina

Matyjasik-

Lewandowska

Od 20 lat specjalizuje się w bezpiecznym przechowywaniu, przetwarzaniu i udostępnianiu danych. Od 11 lat działa wraz z żoną na rynku nieruchomości. Początki w remoncie, adaptacji i podziale domu na mieszkania pod wynajem a od 3 lat inwestowanie w nieruchomości z wadami prawnymi. Od kiedy dowiedział się o oszustach, programowaniu neurolingwistycznym, socjotechnice i Kevinie Mitnicku paranoik kwestionujący wszystko co słyszy, czyta, widzi i również to co sam myśli.

Sebastian Rusek

Nagradzana i certyfikowana Home Stagerka, Stylistka, Dekoratorka, Projektantka, Inwestorka, Pośredniczka w obrocie nieruchomościami i Członek EAHSP.

Mówi o sobie „Zamieniam przeciętne mieszkania w ponadprzeciętny zysk”. Działa na rynku nieruchomości od 2017 roku - współpracując zarówno z inwestorami, jak i osobami prywatnymi. Stylizuje, projektuje wnętrza prywatne, a także przygotowuje kompleksowe strategie marketingowe sprzedaży nieruchomości tworząc markę: Chasing the sun.

Specjalizuje się w prawie nieruchomości, prawie bankowym, algorytmice. Prowadzi Kancelarię Pro-Banking. W 2011 roku zrealizował skutecznie pierwszą sprawę polubowną przeciwko bankowi, który zaniżył wypłatę ubezpieczenia. Zajmuje się pozyskiwaniem kluczowych Partnerów Biznesowych, kreuje nowe pomysły i udoskonala już istniejące produkty i rozwiązania. Zaprojektował i stworzył od zera z zespołem programistów system CRM swojej Kancelarii.

Michał Pawlik

Andrzej Kraczla

Ukończył Statystykę i Ekonometrię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu procesów, a następnie ich optymalizacją. Jego motto to: „Wszystko da się uprościć, zrobić szybciej i na większą skalę”. Pasjonuje się geopolityką, fizyką kwantową i psychologią.

Jego biznesy: Promesa S.A. - Prezes Zarządu i Akcjonariusz, Pro-Banking Kancelaria Prawno-Finansowa Sp. z o.o. - Wiceprezes i Współwłaściciel, Pro-Banking Sankcje Sp. z o.o. - Wiceprezes i Współwłaściciel, 4TLab S.A. - Członek Rady Nadzorczej i Akcjonariusz, Brokerzy Śląscy Sp. z o.o. - Członek Zarządu i Współwłaściciel.

Aktywny inwestor. Nieruchomościami zajmuje się od 2014 roku. W tym czasie kupował je na licytacjach komorniczych i na rynku wtórnym. Sprzedawał, wynajmował, pośredniczył, podnajmował, doradzał, wynajmował, zarządzał nieruchomościami i prowadził nadzór nad ich remontami. Obecnie obsługuje ponad 100 własnych i zarządzanych umów z najemcami. Prowadzi biznesy: GR8 RENT, Certyfikat Hipoteczny, Promesa S.A, Korsarze, CenyNajmu.pl, Konstytucji65. Lider Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Bielsku-Białej, współautor książki "Wszystkie drogi prowadzą do... nieruchomości"

Jan Gisterek

Aktywny inwestor w nieruchomości o beznadziejnym stanie prawnym. Wykładowca renomowanych wydarzeń branży nieruchomości. Pasjonat trudnych przypadków i sytuacji niemożliwych do wybrnięcia. Dzięki kreatywnemu podejściu każde wyzwanie zmienia się wjego rękach z problemu w kolejną nieruchomościową przygodę.

Krzysztof Derdzikowski

Mateusz Kaczmarek

Prawnik, specjalista w zakresie obrotu nieruchomościami. Wiedzę i doświadczenie w dziedzinie prawa nieruchomości zdobył podczas 7-letniej kariery w notariacie. Po odejściu z notariatu wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, wspierając inwestorów w prawnych aspektach obrotu nieruchomościami. Jego "konik" to księgi wieczyste, bezpieczeństwo transakcji i grunty. Właściciel Kancelarii Prawnej „Prawnik od Gruntów” oraz marki doradczo-szkoleniowej „Sekrety Nieruchomości”. Pomógł klientom przeprowadzić ponad 1000 transakcji, których łączna wartość wynosiła ponad 100 milionów złotych!

Dyrektor działu wdrożeń Systemów Inżynierskich i Cyfrowego Bliźniaka w CADVISION PANOVA Group. Ukończył kierunek Automatyka i Robotyka na Politechnice Śląskiej, gdzie specjalizował się w Modelowaniu Komputerowym Układów i Procesów na Wydziale Mechaniczno Technologicznym. Uznany w branży mechanicznej za swoje wieloletnie zaangażowanie w rozwój biur konstrukcyjnych oraz zakładów produkcyjnych. Jego praca została wielokrotnie doceniona za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają efektywność i konkurencyjność przedsiębiorstw.

Marcin Szewczyk

Architekt i urbanista, absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Doświadczenie zdobywał w polskich i zagranicznych firmach architektonicznych pracując przy projektach biurowych, handlowych i mieszkaniowych. Od lat związany z biurem projektowym PANOVA STUDIO (będącym częścią firmy P.A. NOVA SA), którego jest dyrektorem od roku 2020. Architekturę traktuje jako pasję, stara się łączyć artystyczną stronę projektowania z biznesem. Pasjonat BIM i projektowania parametrycznego. W wolnych chwilach zajmuje się designem, wzornictwem i fotografią.

Jan Lessaer

Anna Niecikowska

Keynote

speaker

Adwokat „sądowy” (mierzalnie skuteczny) z ponad 17 letnim doświadczeniem, ekspert z zakresuprawa nieruchomości, autorka książki „Praktyczna umowa najmu mieszkania - poradnik dlainwestorów, pośredników i przedsiębiorców z branży nieruchomości o tym jak podpisać bezpiecznąumowę najmu Twojego mieszkania lub domu”.

Magdalena Andler

Konferencję

prowadzi

Atelier Wizerunku AWMA

AGENDA

Rejestracja i networking

09:00 – 09:45

09:45 – 10:00

Otwarcie Konferencji

Magdalena Andler Fundraising

10:00 – 11:00

Ewelina Matyjasik-Lewandowska "Chasing the sun"

"Masz tylko 7 sekund, aby zdobyć klienta"

11:00 – 11:45

P.A. NOVA S.A. & CADVISION

"Inżynieria odwrotna w procesie rewitalizacji zabytkowych kamienic."

11:45 – 12:00

Przerwa kawowa

12:00 – 13:00

Sebastian Rusek

"Paranoik w świecie nieruchomości - jak nie dać się oszukać?"

13:00 – 14:15

Obiad/lunch dla uczestników składający się z zimnego i ciepłego bufetu, deserów i napoi.

14:15 – 15:30

"Kto ma rację?" - Prelekcja, podczas której opowiemy o różnicach w podejściu do inwestowania w grunty, w zależności od tego czy ktoś jest inwestorem, pośrednikiem, KOWRem, sądem, notariuszem czy prawnikiem. Jeden problem, kilka różnych spojrzeń.

Mateusz Kaczmarek Krzysztof Derdzikowski

15:30 – 16:15

Michał Pawlik

”Odsetki od kredytów - czy zawsze mamy obowiązek je płacić?”

16:15 – 16:30

Przerwa kawowa

16:30 – 17:30

"Jak poprzez spółki akcyjne działać na wielką skalę z nieruchomościami?"

Jan Gisterek

Andrzej Kraczla

17:30 – 18:00

Power speech

Anna Niecikowska

Adwokat sądowy, Szkoleniowiec, Autorka książki Praktyczna Umowa Najmu

18:00 – 19:00

Zakończenie i networking

19:00 – 22:00

After party (opcjonalnie)

45` - czas prelekcji

PLAN PRELEKCJI:

10` - sesja Q&A

5` - przerwa techniczna

IconIconIcon

niedziela 28.04.2024

Otwarcie sezonu golfowego - Śląski Klub Golfowy

Dla zainteresowanych - informacja: Aleksander Żydek

tel. 663 219 970

Rezerwuj swoje miejsce w najniższej możliwej cenie!

Dni
Godzin
Minut
Sekund

26. 04. 2024 cena wzrasta o 100 zł

REZERWUJ SWÓJ BILET!

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA !!!

KUPUJĘ BILET!
KUPUJĘ BILET!

BILET TWIN

 • Całodniowy udział w konferencji
 • Networking z 200 osobami z branży
 • Dostęp do ofert wystawców - partnerów stowarzyszenia
 • Udział w panelach dyskusyjnych
 • Obiad w formie szwedzkiego stołu
 • Całodniowa przerwa kawowa
 • Całodniowy udział w konferencji dla dwóch osób
 • Networking z 200 osobami z branży
 • Dostęp do ofert wystawców - partnerów stowarzyszenia
 • Udział w panelach dyskusyjnych
 • Obiad w formie szwedzkiego stołu
 • Całodniowa przerwa kawowa
Icon

599 zł

999 zł

699 zł

1299 zł

Icon

BILET POJEDYNCZY

Mieszkanicznik w liczbach

12

ODDZIAŁÓW

W CAŁEJ POLSCE I ZA GRANICĄ

22000

CZŁONKÓW I SYMPATYKÓW

21

LAT NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

2500

ZORGANIZOWANYCH WYDARZEŃ

Co nas wyróżnia?

Podczas konferencji odbędzie się wyjątkowa akcja charytatywna, prowadzona przez Magdalenę Andler.

W trakcie licytacji będzie można zdobyć wyjątkowe przedmioty, doświadczenia oraz usługi oferowane przez naszych darczyńców. Wszystkie zebrane środki z licytacji zostaną przeznaczone na szczytne cele charytatywne.

Zapraszamy do skosztowania wyśmienitego menu przygotowanego przez utalentowanych kucharzy z Hotelu Monopol. Na lunch proponujemy urozmaicone menu, które zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Na ciepło serwujemy aromatyczny krem z pietruszki z dodatkiem jabłka i oliwy tymiankowej oraz soczyste policzki wieprzowe w sosie piwno-miodowym. Wspaniałe dania dopełniają deser w postaci szarlotki z sosem malinowym oraz tortu z trzech czekoladowych musów. Przyjdź i rozkoszuj się niepowtarzalnym smakiem w Hotelu Monopol!

Po zakończeniu intensywnego dnia pełnego rozmów i inspiracji, zapraszamy wszystkich na wieczorne afterparty, które będzie kontynuacją networkingowego wydarzenia. To doskonała okazja, aby kontynuować nawiązane wcześniej kontakty w bardziej swobodnej atmosferze. Wieczorne afterparty pozwoli na dalszą wymianę poglądów, zdobycie nowych przyjaciół biznesowych i stworzenie trwałych relacji.

Akcja charytatywna

After party

Doskonała kuchnia

To wyjątkowa okazja, aby osobiście spotkać się z partnerami, wystawcami, ekspertami różnych dziedzin branży nieruchomości. To również okazja do rozmowy o możliwościach współpracy dającej szansę szybkiego rozwoju Twojego biznesu.
Jeśli chcesz zostać
partnerem konferencji skontaktuj się z nami:
Michał Zduńczyk tel. 606 - 163 - 425, mail: gliwice@mieszkanicznik.org.pl

Specjalne oferty od partnerów

Już 28 kwietnia zapraszamy naszą społeczność do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu, które otworzy drzwi do fascynującego świata golfa. To nie tylko inauguracja sezonu, lecz również okazja do dołączenia do Śląskiego Klubu Golfowego Mieszkanicznika i dzielenia pasji związanej z tym wspaniałym sportem. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do połączenia się z innymi miłośnikami tego sportu i rozpoczęcia sezonu w najlepszy możliwy sposób!


Szczegóły i zapisy: Aleksander Żydek - tel. 663 219 970

Otwarcie Sezonu Golfowego

Partnerzy konferencji

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Patron medialny Konferencji

ImageImageImageImage

„Każde szkolenie w Mieszkaniczniku to solidna porcja wiedzy, potężna dawka motywacji do dalszego działania i mnóstwo nowych cennych kontaktów. Z każdym kolejnym rokiem mogłam się pochwalić jednym mieszkaniem
na wynajem więcej"


-Monika

„Ponieważ jestem Mieszkanicznikiem z pewnym doświadczeniem, same wykłady jedynie odświeżały tudzież systematyzowały moją wiedzę. Bezcenne jednak były dla mnie kontakty z innymi Mieszkanicznikami, rozmowy na temat ich doświadczeń, „sposobów na biznes”, możliwość omówienia sytuacji czy problemów a także rady na różne tematy od i dla właścicieli mieszkań na wynajem”


-Agnieszka

„Odkąd poznałam działalność stowarzyszenia i ludzi z nim związanych uczestniczę we wszystkich zjazdach. Z każdego wyjeżdżam z głową pełną praktycznych pomysłów, które chcę wprowadzić w moje życie zawodowe. Pomagają mi zawierane tam znajomości oraz życzliwe nastawienie i chęć dzielenia się własną wiedzą. Ludzie nie boją się mówić, jak osiągnęli sukces ale też, jakie zaliczyli wpadki”


-Anna

„Nieruchomosciami interesuję się już od ok 10 lat, jednak to Mieszkanicznik i ludzie tam spotkani sprawiły że wszystkie moje działania zdecydowanie przyspieszyły a zdobyta wiedza już przekłada się na nowe projekty.”


- Paweł

Masz pytania?

Michał Zduńczyk
606 - 163 - 425

gliwice@mieszkanicznik.org.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Martin Andrzejewski
792 - 258 - 592

katowice@mieszkanicznik.org.pl

Magdalena Ostrowska

wroclaw@mieszkanicznik.org.pl

Dawid Michna

krakow@mieszkanicznik.org.pl

Jan Gisterek

bielskobiala@mieszkanicznik.org.pl

Monika Krasicka

czestochowa@mieszkanicznik.org.pl