0
  • Brak produktów w koszyku.

CZAS TRWANIA 90 MINUT

Wspólnie z Ekspertami Mieszkanicznika edukujemy za pomocą webinarów i szkoleń lokalnych oraz informujemy na bieżąco jak radzić sobie z biznesem nieruchomości w obecnie ciężkich sytuacjach

Michał Żółtowski

Ekspert w dziedzinie najmu

Przedsiębiorca, Inwestor na rynku nieruchomości, architekt, ekspert w dziedzinie najmu mieszkań i pokoi.

Prowadzi spółkę Mozo.pl będąca jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm zarządzających najmem mieszkaniowym w Polsce. Od początku istnienia firmy zawarli przeszło 2000 umów najmu.

MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

Obecnie na Platformie Akademii dostępnych jest PONAD 260 MATERIAŁÓW VIDEO i każdego miesiąca dochodzą nowości. Średnio kilka w tygodniu.

Po zalogowaniu dajemy Ci dostęp do kilku materiałów o łącznej wartości ponad 1000 pln. Z jednego z nich między innymi dowiesz się o tym, co na czeka nas w najbliższej przyszłości w nieruchomościach. Jak i gdzie się edukować i skąd czerpać wiarygodne informacje na temat biznesu.

Przygotuj się na najbliższy czas, bo zdecydowanie warto. Zdobywaj wiedzę i wdrażaj ją w swoim biznesie. Wiemy z doświadczenia, że to sprawdzony sposób na osiągnięcie sukcesu!

Mamy dla Ciebie PREZENT o wartości 699 pln
? Odbierz go w swoim panelu Studenta! ?

OPINIE STUDENTÓW AKADEMII

"Ja aktualnie dowiedziałem się sporo jak zabezpieczyć umowy najmu, jakie są ciekawe metody pozyskania nieruchomości. Z niecierpliwością czekam na kolejne materiały."

Łukasz Orlicki

"Jestem bardzo zadowolona z Akademii Mieszkanicznika, ogrom wiedzy, praktyczne porady, można korzystać kiedy mam czas i ochotę. Polecam!"

Katarzyna Grzyb

? "Bardzo dobry projekt, umożliwia uzyskiwanie wiedzy nie tylko na lokalnych spotkaniach. " ?

Michał Pawłowski

? Obejrzałem kilka darmowych materiałów z Akademii Mieszkanicznika. Bardzo wartościowe treści. Polecam. ?

Marek Kozłowski

Ogromna wiedza prowadzących...

? Super inicjatywa, super wykonanie. Bardzo praktyczne rady ułatwiające rozpoczęcie przygody z wynajmem. Ogromna wiedza prowadzących wykłady. ?

Paweł Walczak

? Dobrze, że są opisane/wyjaśnione podstawowe zagadnienia w najmie. Brawa również za szybką reakcję/porady/wsparcie po pojawieniu się epidemii. ?

Iwona

MASZ PYTANIA, NAPISZ DO NAS
akademia@mieszkanicznik.org.pl

MASZ PYTANIA,
NAPISZ DO NAS
akademia@mieszkanicznik.org.pl

X