0
  • Brak produktów w koszyku.

W ramach programu Stowarzyszenie nawiązuje współpracę z przedstawicielami (agentami, brokerami) wiodących na rynku firm ubezpieczeniowych. Nasi partnerzy opracowują z ubezpieczycielami specjalne produkty ubezpieczeniowe, dedykowane członkom stowarzyszenia.

Ubezpieczenie PZU Wynajem na Gwarancji oferowane przez Ubestrefa to wszechstronna ochrona dla osób i firm wynajmujących nieruchomości. Obejmuje wszystkie ryzyka i zapewnia zabezpieczenie finansowe zarówno w razie strat materialnych spowodowanych zdarzeniem losowym, jak i utraty wpływów z czynszu najmu.

Pakiet zawiera 8 ryzyk, które mogą być ujęte na jednej polisie:
1/ ubezpieczenie przerwy w opłacie czynszu,
2/ ubezpieczenie przerwy w wynajmie mieszkania,
3/ ubezpieczenie ochrony prawnej,
4/ ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej,
5/ pomoc assistace,
6/ ubezpieczenie ruchomości domowych,
7/ ubezpieczenie przedmiotów szklanych od stłuczenia,
8/ ubezpieczenie nieruchomości.

Więcej szczegółów na stronie: https://mieszkanicznik.org.pl/ubezpieczenia-pzu/

Korzyści dla członków stowarzyszenia w ramach programu ubezpieczeń:

1/ dostęp do dedykowanych produktów ubezpieczeniowych jak między innymi OC najemcy, ubezpieczenie kaucji, ubezpieczenie od ryzyka braku wpłaty czynszu.

2/ doradztwo specjalistów - naszych partnerów (agentów, brokerów), którzy dokładnie dobiorą właściwy produkt w stosunku do ryzyka.

3/ edukacja - organizowanie prezentacji na temat ryzyk obejmujących działalność związaną z wynajem i inwestowaniem w nieruchomości oraz specyfiki poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych zabezpieczających przed nimi.

4/  korzystne możliwości łączenia polis dla członków stowarzyszenia korzystających z dedykowanych ofert z innymi polisami, jak ubezpieczenie majątkowe nieruchomości dostępne dla wszystkich -  optymalizacje składek.

5/ rozwój programu w zależności od zainteresowania i potrzeb członków stowarzyszenia.

Więcej o korzyściach tutaj: https://mieszkanicznik.org.pl/19-korzysci/

X