0
  • Brak produktów w koszyku.

PARTNER STOWARZYSZENIA - Natalia Drysiak

Jestem pośrednikiem w sprzedaży nieruchomości, a jednocześnie dzielę się swoim doświadczeniem z innymi, ucząc ich, jak osiągnąć sukces w tej branży. Wypracowałam unikalne podejście, które stawiam na indywidualizm w każdym szkoleniu oraz w każdej inwestycji.

Największą satysfakcją w mojej pracy jest możliwość spełniania marzeń mieszkaniowych moich klientów. Posiadam bogate doświadczenie w branży oraz licencję pośrednika, choć od kilku lat nie jest już ona wymagana.

Szkolenia

Moje szkolenia są dedykowane osobom, które marzą o prowadzeniu własnego biznesu w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu, uczę ich, jak skutecznie rozpocząć i prowadzić firmę, osiągając pożądane rezultaty.

Dla Biur Nieruchomości

Moja oferta obejmuje również specjalne szkolenia skierowane do biur nieruchomości. Podczas jedno- lub dwudniowych warsztatów dostarczam agentom cenne informacje z zakresu psychologii sprzedaży, motywacji klientów oraz pozyskiwania ofert. Skupiam się na realnych wyzwaniach, z uwzględnieniem specyfiki rynku wtórnego oraz potrzeb i możliwości uczestników.

Używając formularza poniżej uzyskasz najszybszy kontakt z naszym Partnerem wraz z dostępem do dedykowanej osoby, która zajmie się Twoją sprawą.
Dodatkowo wyślemy kopię wiadomości na Twojego maila, by była utrzymana ciągłość korespondencji pomiędzy Wami. Dzięki kontaktowi przez formularz możesz uzyskać znaczne zniżki od naszego Partnera.

 

Wypełnij poniższy formularz, a zobaczysz jak sprawnie to wszystko działa.

KONTAKT Z natalią drysiak

1 Step 1
Zgody marketingowe
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
X