0
  • Brak produktów w koszyku.

PARTNER STOWARZYSZENIA - MILLUU

Milluu to innowacyjna platforma cyfrowa, zaprojektowana w celu usprawnienia procesu wynajmu i pomocy w znalezieniu idealnego najemcy bez zbędnego stresu. Oferujemy nie tylko gwarancję znalezienia najemcy w ciągu 30 dni, ale także zapewniamy regularność płatności czynszu oraz wiele innych korzyści, które zapewnią Wam spokój ducha.

Teraz to bezproblemowe rozwiązanie dostępne jest również w Warszawie. Nasza platforma cyfrowa Milluu została stworzona, aby ułatwić życie właścicielom mieszkań do wynajęcia. Serdecznie zapraszamy Was do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i przetestowania tego nowoczesnego podejścia do wynajmu mieszkań z pewnością regularnych płatności czynszu.

Używając formularza poniżej uzyskasz najszybszy kontakt z naszym Partnerem wraz z dostępem do dedykowanej osoby, która zajmie się Twoją sprawą.
Dodatkowo wyślemy kopię wiadomości na Twojego maila, by była utrzymana ciągłość korespondencji pomiędzy Wami. Dzięki kontaktowi przez formularz możesz uzyskać znaczne zniżki od naszego Partnera.

 

Wypełnij poniższy formularz, a zobaczysz jak sprawnie to wszystko działa.

KONTAKT Z MIILLUU

This form does not exist

X