0
  • Brak produktów w koszyku.

PARTNER STOWARZYSZENIA - Arche

Grupa ARCHE wyrosła z firmy deweloperskiej Arche, specjalizującej się od 1991 roku w usługach deweloperskich o wysokim standardzie. Zrealizowano wiele ciekawych projektów, włączając Osiedle Albatrosów na Ursynowie, Osiedle Woronicza na Mokotowie, Osiedle Łamana we Włochach, Villa Vogla na Wilanowie, Osiedle Postępu 10 na Mokotowie, Osiedle Wybickiego w Ząbkach i wiele innych inwestycji w Warszawie i okolicach - łącznie ponad 10 000 mieszkań.

Grupa ARCHE obejmuje także 18 unikalnych hoteli, w tym hotele historyczne takie jak Pałac i Folwark Łochów, Hotel Tobaco w Łodzi, Zamek Biskupi Janów Podlaski, Koszary Góra Kalwaria, Cukrownia Żnin, Dwór Uphagena w Gdańsku, Fabryka Samolotów Mielno, oraz hotele miejskie: Arche Hotel Puławska Residence, Arche Hotel Krakowska, Arche Hotel Geologiczna, Arche Hotel Poloneza w Warszawie, Arche Hotel w Częstochowie, Arche Hotel we Wrocławiu, Pile, Lublinie i Siedlcach, oraz Arche Residence w Łodzi.

W roku 2021 Grupa ARCHE rozpoczęła innowacyjny projekt tworzenia jednostek hotelowych opartych na kontenerach morskich, umieszczonych w różnych fascynujących lokalizacjach pod marką Arche Siedlisko. Obecnie Arche Siedlisko oferuje niezwykłe doświadczenia gościom na terenie Podlasia, Śląska, Roztocza i województwa świętokrzyskiego.

Władysław Grochowski-Właściciel i prezes GRUPY ARCHE.. Stworzył największą polską kolekcję hoteli, gdzie stawia głównie na rewitalizacje zabytków. Lubi poruszać się po terenach niezbadanych i podejmuje się projektów, których nikt nie chce. Stworzył także inwestycyjny System Arche®, który jest oryginalną koncepcją prowadzenia hoteli i działalności wokół nich. Transparentne zasady rozliczeń z całego hotelu dają gwarancję inwestorom, którzy zainwestowali w apartamenty.

Używając formularza poniżej uzyskasz najszybszy kontakt z naszym Partnerem wraz z dostępem do dedykowanej osoby, która zajmie się Twoją sprawą.
Dodatkowo wyślemy kopię wiadomości na Twojego maila, by była utrzymana ciągłość korespondencji pomiędzy Wami. Dzięki kontaktowi przez formularz możesz uzyskać znaczne zniżki od naszego Partnera.

 

Wypełnij poniższy formularz, a zobaczysz jak sprawnie to wszystko działa.

KONTAKT Z Arche

This form does not exist

X