581 członków w oddziale (stan na 31.10.2019 r.)

Lider Oddziału:

Robert Kuliga

 

 

 

 

 

 

Robert Kuliga - Lider Oddziału
Członek zarządu Stowarzyszenia

T: 696 840 386
E: rkuliga@mieszkanicznik.org.pl

W Stowarzyszeniu od początku jego istnienia aktywnie zaangażowany w budowanie struktur lokalnych i ogólnopolskich. Współzałożyciel klubu inwestycyjnego Investime.

Kreatywny wizjoner lubiący wyzwania i skalkulowane ryzyko. Ekspert w obszarach: najmu, projektowania i home stagingu wnętrz pod wynajem, remonów nieruchomości pod wynajem oraz optymalizacji przychodów. Przedsiębiorca, inwestor, prelegent, autor publikacji na temat projektowania wnętrz i rynku najmu nieruchomości. Inwestowanie w nieruchomości pozwala mu łączyć pasje osobiste, zawodowe i pracę. Propagator idei przedsiębiorczości społecznej, powszechnego dostępu do inwestowania w sposób profesjonalny i etyczny.

Pierwszą firmę założył mając 26 lat. Od ponad 15 lat zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem wnętrz oraz sztuką użytkową. W nieruchomości inwestuje  od roku 2007 systematycznie budując portfolio nieruchomości na wynajem. Absolwent m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiował również w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, gdzie w sumie przebywał kilkanaście lat. Swoją wiedzę o inwestowaniu pogłębia ucząc się od najlepszych na świecie.

 

Spotkania Mieszkaniczników w Warszawie odbywają się co miesiąc, w pierwszy wtorek miesiąca.

Zobacz:  WYDARZENIA I AKTUALNOŚCI