70 członków w oddziale (stan na 31.10.2019 r.)

 

Liderka oddziału:

Martyna Szczawińska
Kontakt:
T. 782-345-669
E: torun@mieszkanicznik.org.pl
https://www.facebook.com/M2Torun/
https://www.facebook.com/metrkwadratowy.net
http://www.metrkwadratowy.net

Sprawia, że nieruchomości zyskują na wartości. Z wykształcenia prawnik, zawodowo home stager. Mieszkanicznik z pasją do nieruchomości.
Od 7 lat pomaga ludziom inwestować w nieruchomości.
- Prowadzi własną firmę Martyna Szczawińska home stager ? w którym poprzez odpowiednie działania pomaga innym skutecznie sprzedać lub bezpiecznie wynająć duże mieszkania i domy.
- W ramach firmy Metr kwadratowy zajmuje się kompleksową obsługą inwestora (od znalezienia odpowiedniej nieruchomości, po pomoc w jej remoncie, urządzeniu, wynajęciu i opiece nad mieszkaniem).
- Zarządza mieszkaniami na wynajem z gwarancją czynszu, prowadzi konsultacje z zakresu inwestowania i wynajmowania nieruchomości. Możesz zapisać się do niej na spersonalizowany kurs przygotowujący do zakupu nieruchomości na wynajem (m.in. ułożysz na nim własną strategię inwestycyjną) lub mentoring z zakresu bezpiecznego wynajmu.
- Jest również ekspertem Stowarzyszenia, jej dyżur odbywa się w każdy pierwszy wtorek miesiąca pomiędzy godziną 10.00-11.00.
Martyna wraz z mężem aktywnie inwestują na toruńskim rynku nieruchomości. W swoim portfelu posiadają zarówno mikrokawalerki jak i większe prawie stu metrowe apartamenty. Prywatnie to szczęśliwa mężatka, mama i ciekawa świata podróżniczka. Wśród najbliższych uchodzi za wulkan energii i kopalnię pomysłów.

Chcesz ją poznać? Masz do tego okazję niemal w każdy drugi wtorek miesiąca na spotkaniu Kujawsko-Pomorskich Mieszkaniczników lub na dyżurze ekspertów Mieszkanicznika w każdy pierwszy wtorek miesiąca pomiędzy godziną 10.00-11.00.

Zastępca lidera:

Anna_Jastrzębska

 

 

 

 

 

 

Anna Jastrzębska

Kontakt:
T. 503 484 244
E. torun@mieszkanicznik.org.pl
FB Oddziału
https://www.projekt-365.pl/

Absolwentka prawa na UMK w Toruniu, specjalność prawo cywilne. Aktualnie broker ubezpieczeniowy w dziale likwidacji szkód. Uczestniczka oraz organizator licznych seminariów i szkoleń z zakresu umiejętności miękkich, negocjacji oraz rozwoju osobistego.  Wielki obserwator i miłośnik przedsiębiorczych ludzi, których przedstawia na łamach bloga "Projekt 365".

Życiowa maksyma: "Cokolwiek możesz zrobić lub marzysz, że możesz - zacznij".

 

Spotkania odbywają się najczęściej w każdy pierwszy wtorek miesiąca.

 

Zobacz: AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

 

 

Martyna Szczawińska - jej motto: "Sprawiam, że nieruchomości zyskują na wartości".
Z wykształcenia prawnik, zawodowo jest pasjonatką pięknych wnętrz i niekonwencjonalnych rozwiązań. Jest współautorką książki "Pomysł do wynajęcia 2". Certyfikowany home stager. Od kilku lat inwestuje i pomaga inwestować innym w nieruchomości. Prowadzi firmę Martyna Szczawińska Home Stager, zajmującą się profesjonalnym przygotowaniem mieszkań i domów do sprzedaży i wynajmu (home staging). Dzięki niej, nieruchomości zyskują na wartości. Jest "lekarzem od nieruchomości" - wyszukuje deficyty i stawia diagnozę, tworzy odpowiednią strategie sprzedaży i wynajmu. Angażuje się społecznie.  Jest liderem Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Toruniu. Realizuje wiele szkoleń dla inwestorów z zakresu home stagingu m.in. w Warszawie, Lublinie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Toruniu. Prowadzi projekty home stagingowe na odległość. Ostatnio zwiększyła wartość domu w małej miejscowości o 80.000 zł. Z jej usług korzystają:
Pośrednicy obrotu nieruchomościami
Osoby wynajmujące i sprzedające własne mieszkania i domy
Inwestorzy
Flipperzy
Dołączysz do grona jej klientów? http://www.martynaszczawinska.pl/