42 członków w oddziale (stan na 31.10.2019 r.)

 

Liderka oddziału:

Monika Balińska
Kontakt:
T. 504 455 085
E: czestochowa@mieszkanicznik.org.pl

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, przedsiębiorca, aktywna inwestorka w nieruchomości na wynajem. Nieruchomości zna zarówno ze strony teoretycznej, jak i praktycznej ? jako najemca i wynajmujący. Doświadczenie zdobywała w kancelarii notarialnej, prowadziła również wykłady na studiach podyplomowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami. 

Mieszka, pracuje i inwestuje w Częstochowie. Uwielbia swoją rolę zawodową i chętnie dzieli się wiedzą podczas wykładów, prelekcji oraz na blogu formalnoscinieruchomosci.pl
Jest również współautorką książki "Pomysł do wynajęcia 2"

Obszary jej specjalizacji to m.in.: księgi wieczyste oraz inne dokumenty związane z nieruchomościami, sukcesja majątkowa czy podatki w nieruchomościach.

Chcąc, by ta fundamentalna i konieczna do przyswojenia wiedza, jaką dysponuje, rozeszła się jak najbardziej, często uczestniczy w wydarzeniach poświęconych rynkowi nieruchomości. Prowadzi zamknięte oraz otwarte szkolenia dla biur nieruchomości oraz pośredników w obrocie nieruchomościami, warsztaty i szkolenia dla inwestorów w nieruchomości oraz udziela prywatnych konsultacji dla osób zainteresowanych nieruchomościami czy poszukujących wiedzy na temat prawa spadkowego - zarówno na potrzeby biznesowe jak i w życiu prywatnym. Sprawia, że rozjaśnienie zawiłych formalności uspokaja rozmówcę.

Interesuje się nieruchomościami, rozwojem osobistym oraz organizacją czasu - co jest niezbędne będąc mamą trójki dzieci.

Zaprasza do kontaktu!

Spotkania w Częstochowie organizowane są w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz 18.
Miejsce spotkania to salka wykładowa na parterze kamienicy przy ul. RACŁAWICKIEJ 2

Zobacz: AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA