• Brak produktów w koszyku.

Dlaczego warto założyć oddział

Zakładając oddział, będziesz jedynym przedstawicielem Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Twoim regionie lub mieście.

Do Ciebie pierwszego będą spływały wszelkie informacje dotyczące rynku nieruchomości z planowanymi lub powadzonymi inwestycjami w Twoim regionie oraz spraw członkowskich Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Jako założyciel i Lider oddziału Mieszkanicznik będziesz miał możliwość wystąpień publicznych, jako ekspert w swojej dziedzinie.

Podczas spotkań organizowanych lub sygnowanych przez Stowarzyszenie Mieszkanicznik, poznasz niezwykłych ludzi związanych z rynkiem nieruchomości, co da Ci możliwość rozwoju zarówno osobistego i biznesowego.

Poza wymienionymi wyżej korzyściami, jest jeszcze wiele innych, o których dowiesz się już w trakcie procesu rejestracji oddziału w Stowarzyszeniu Mieszkanicznik.

Jak założyć nowy oddział

Chcesz prowadzić oddział Mieszkanicznika w Twoim mieście?

Jeżeli w Twoim mieście nie ma jeszcze oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik a byłyby osoby zainteresowane spotkaniami, wyślij informację do Tomasza Burcona, który odpowiedzialny jest za otwieranie nowych oddziałów na całym świecie, na adres: tomasz.burcon@mieszkanicznik.org.pl lub Jacka Kusiaka - prezesa Stowarzyszenia Mieszkanicznik na adres: jkusiak@mieszkanicznik.org.pl. Dostaniesz od nas minimalne wymagania do spełnienia.

 

Otrzymasz również listę korzyści jakie płyną z bycia liderem lub zastępca lidera.
Zapraszamy wszystkich chętnych do zostania liderem nowego lokalnego oddziału lub do pomocy przy organizacji już istniejących oddziałów. Maile prosimy tytułować – Chcę zostać liderem nowego oddziału ….... (tutaj nazwa miasta ).

X