0
  • Brak produktów w koszyku.

Wyjątkowe wyróżnienie

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że zostaliśmy wyróżnieni Laurem Eksperta 2019!

Laur Eksperta to znak jakości przyznawany najlepszym polskim markom, produktom oraz usługom. Podmioty, które staną do konkursu, są oceniane przez kapitułę tworzoną przez naukowców z renomowanych uczelni krajowych, m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Politechniki Białostockiej. O prestiżu wydarzenia i nagrody świadczy fakt, że Wielka Gala Finałowa Konkursu odbyła się w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Konkursowi patronują: Polskie Towarzystwo Towaroznawcze, Wydział Zarządzania i Ekonomii Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Fundacja Praktyków Biznesu, Fundacja Przedsiębiorczość, Business Times, BiznesGazeta.pl, Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Biznes z Klasą oraz BiznesPolska.pl.

Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik” otrzymało wyróżnienie za spotkania lokalne – 25 comiesięcznych spotkań edukacyjnych w różnych miastach Polski i za granicą.

Takie wyróżnienia wyraźnie pokazują, że nasza działalność jest ważna i potrzebna, a jej jakość odpowiada potrzebom rynku – czyli Waszym potrzebom. Laur Eksperta motywuje nas do kontynuowania działań i ich rozwijania, poszerzania struktur i zasięgu oddziaływania. Chcemy wyznaczać standardy najmu nieruchomości, a przede wszystkim – skutecznie pomagać w etycznym i bezpiecznym najmie.

Na jakiej postawie Kapituła przyznaje Laur Eksperta?

Kapituła konkursu uwzględnia wiele czynników. Są to przede wszystkim: jakość produktów i usług, ich dostosowanie do potrzeb konsumentów, wartość rynkowa oraz innowacyjność. Laur Eksperta oznacza, że nasze cykle spotkań są godne polecenia i wyróżniają się na tle analogicznych działań innych podmiotów. Słowem: warto do nas dołączyć!

Co Laur Eksperta oznacza dla Mieszkanicznika?

Mieszkanicznik” jako podmiot wyróżniony uzyskuje prawo do posługiwania się Znakiem Jakości „Laur Konsumenta” w swoich przekazach reklamowych, dokumentach czy stronie internetowej. Badania wskazują, że godło promocyjne jest elementem, na które zwraca uwagę aż 26% konsumentów, zwłaszcza z dużych miast. Mamy więc nadzieję dotrzeć do nowych osób, szerzyć ideę cywilizowania rynku najmu i zrzeszać coraz więcej osób, aby w przyszłym roku zawalczyć o Laur z mocniejszym zapleczem i jeszcze lepszymi projektami!

Laur Eksperta to także wzmocnienie wizerunku marki przez liczne publikacje w serwisach oraz prasie branżowej. Liczymy na to, że Czytelnicy będą mieli okazję poznać nas lepiej nie tylko za pośrednictwem naszych serwisów, ale też niezależnych wydawców.

Co Laur Eksperta oznacza dla Ciebie?

Laur Eksperta, przyznany przez specjalistów, umocniony autorytetem najważniejszych instytucji i mediów związanych z rynkiem, jest potwierdzeniem tego, że możesz nam zaufać. Znak Jakości pokazuje, że dajemy z siebie wszystko, aby świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie i wnosiły realną wartość w życie każdego, kto z nich korzysta. Laur pokazuje także, że wychodzimy poza schemat, myślimy i działamy nieszablonowo. To pozwala nam wdrażać nowe rozwiązania, tak potrzebne na stale zmieniającym się rynku nieruchomości. Dla Ciebie ten znak to obietnica, że otrzymasz od nas to, czego oczekujesz, a nawet więcej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym firmom i instytucjom. Z czystym sercem polecamy także ich usługi! Pełną listę nagrodzonych znajdziesz tutaj: http://www.laur-eksperta.pl/strona-54

Tymczasem nie ustajemy w wytężonej pracy. Sprawdź, co „Mieszkanicznik” robi w Twoim mieście, i dołącz do nas! Najbliższe spotkania lokalne Mieszkanicznika

X