Poznaj Ekspertów,
Zbuduj Relacje Biznesowe
i Przyjacielskie

Hotel Airport Okęcie ul. Komitetu Obrony Robotników 24, Warszawa
4 listopada 2023 r. (sobota)

TAK! CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ!

To klucz do zwiększenia zysków w 2024 r.

14 OGÓLNOPOLSKI KONGRES MIESZKANICZNIKA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dla Kogo Jest To Wydarzenie?

Wynajmujących mieszkania: Zoptymalizujesz swoje dochody z wynajmu, zarządzisz efektywnie i przyciągniesz najlepszych najemców.


Inwestorów: Odkryjesz najbardziej efektywne strategie inwestycyjne, zminimalizujesz ryzyko i zwiększysz zyski.


Fliperów: Nauczysz się najnowszych trendów, zdobędziesz kontakty, zwiększysz swoją skalę i zyski.


Pośredników nieruchomości: Zyskasz nowe kontakty biznesowe, pozyskasz potencjalnych klientów i rozwiniesz swój biznes.


Deweloperów: Poznasz najnowsze trendy w budownictwie i zrozumiesz, jak dostosować swoje projekty do oczekiwań rynku.

Łączymy wszystkich, którzy działają w branży nieruchomości:

IconIconIconIconIcon

Dlaczego Warto Być na Kongresie Mieszkanicznika?

Kongres to niepowtarzalna okazja do rozwijania siebie oraz biznesu poprzez nawiązywanie cennych kontaktów! Stawiamy przede wszystkim na wysoki poziom merytoryczny, przyjazną atmosferę i możliwość pozyskania inwestycji, kapitału i bezcennych relacji.

Co Nas Wyróżnia?

ImageImage

Kontakty
i networking

Kongres zapewnia możliwość spotkania się osobiście z wystawcami i wartościowymi osobami z branży, dzięki temu możesz rozwinąć swój biznes.

Kongres tworzy przyjazną atmosferę, sprzyjającą nawiązywaniu relacji i budowaniu społeczności z ludźmi o podobnym spojrzeniu na biznes nieruchomości.

Wyjątkowa atmosfera
i społeczność

Wysoki poziom merytoryczny kongresu, który gwarantuje dostęp do cennych informacji i wiedzy dzięki wybitnym prelegentom.

Wysoki poziom
i merytoryka

ImageImageImageImageImageImage
Image

Dostęp do inwestycji
i wyjątkowych ofert

Kongres daje możliwość zapoznania się z ciekawymi inwestycjami oraz nowymi, innowacyjnymi zastosowaniami, które mogą przynieść wymierne korzyści biznesowe.

Udział w kongresie daje Ci szansę na nawiązanie współpracy i tworzenie nowych możliwości biznesowych poprzez aktywne uczestnictwo w networkingowych spotkaniach.

Możliwość nawiązania współpracy z partnerami

To wyjątkowa okazja, aby osobiście spotkać się z wystawcami, ekspertami różnych dziedzin branży nieruchomości. To również okazja do rozmowy o możliwościach współpracy dającej szansę szybkiego rozwoju Twojego biznesu.

Targi branżowe
Mieszkanicznika

ImageImageImage

Prelegenci i Paneliści

Władysław
Grochowski

Właściciel i prezes GRUPY ARCHE. Absolwent szkoły filmowej. Stworzył największą polską kolekcję hoteli, gdzie stawia głównie na rewitalizacje zabytków. Lubi poruszać się po terenach niezbadanych i podejmuje się projektów, których nikt nie chce. Stworzył także inwestycyjny System Arche®, który jest oryginalną koncepcją prowadzenia hoteli i działalności wokół nich. Transparentne zasady rozliczeń z całego hotelu dają gwarancję inwestorom, którzy zainwestowali w apartamenty.

Image

Global CFO IKEA Retail, Group Ingka. Pierwsza Polka w globalnych strukturach zarządczych IKEA. Wcześniej prezeska Grupy IKEA w Chinach, gdzie przeprowadziła największą transformację firm IKEA na tamtejszym rynku od modelu cash and carry do omnichannel. W latach 2016-2018 była prezeską IKEA Retail w Polsce, odpowiadała za agendę komercyjną, wdrożenia wielokanałowe i zrównoważony rozwój. Karierę w IKEA zaczeła w Wielkiej Brytanii. Anna udziela sie rownież jako Członek Executive Education Advisory Board przy Akademii Koźminskiego oraz jako Członek Rady Programowej przy UN Global Compact.

Anna
Pawlak-Kuliga

Image

Jan
Dziekoński

Założyciel firmy doradczej i portalu analitycznego FLTR.pl Od 10 lat na rynku nieruchomości – zawodowo i prywatnie. Kiedyś, jako współzałożyciel startup’u inwestycyjnego Mzuri Investments, później prywatny inwestor, następnie członek zarządu GRUPY MZURI. Równolegle od 2008 roku aktywny jako konsultant biznesowy dla największych polskich i międzynarodowych firm. Obecnie łączy oba doświadczenia działając w ramach butikowej firmy doradczej FLTR.

Od 2001 działa w biznesie deweloperskim. W 2011 rozpoczął inwestowanie w nieruchomości na wynajem, a od 2013 buduje dochody pasywne, budując całe budynki z mieszkaniami na wynajem typu Renton®. Prowadzi wraz z braćmi Robertem i Michałem blog www.rozsadnibracia.pl oraz kanał na YouTube poświęcony inwestowaniu w nieruchomości. Prowadzi szkolenia deweloperskie (ponad 700 Absolwentów) oraz szkolenia z budowy własnych budynków na wynajem typu Renton®. Rozwija także unikalny program franczyzowy dla deweloperów - Sasanka®.

Piotr
Kiereś

Dawid
Michna

Przedsiębiorca, informatyk, finansista. Od 2005 r. związany z branżą IT, specjalizuje się w cyberbezpieczeństwie. Analityk rynku nieruchomości z wykorzystaniem systemów cyfrowych. Poszukiwacz trendów i możliwości ich inwestycyjnego wykorzystania. Pasjonat nowych technologii, optymalizacji i automatyzacji procesów. Posiada certyfikat Lean Six Sigma Black Belt. Inwestor nieruchomości związany ze Stowarzyszeniem Mieszkanicznik od 2017 r. Lider krakowskiego oddziału Mieszkanicznika.

Jacek
Kusiak

Współzałożyciel i Prezes Stowarzyszenia "Mieszkanicznik". Od 2000 roku nieprzerwanie związany z rynkiem nieruchomości na wynajem. W Stowarzyszeniu również jest ekspertem od umów najmu, selekcji najemców, remontów i szkoleń dot. inwestowania. Utrzymuje stałe kontakty z mediami, nagłaśniając problemy rynku nieruchomości. Przedsiębiorca, członek zarządów spółek związanych z rynkiem nieruchomości oraz aktywny inwestor zarówno w nieruchomości, jak i w papiery wartościowe. Współtworzy również projekty oparte na technologii blockchain.

Wiceprezes Zarządu oraz Lider Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Przedsiębiorca, inwestor (również na rynkach zagranicznych), prelegent, autor publikacji na temat projektowania wnętrz i rynku nieruchomości na wynajem. Prowadzi podcast SUPER DEAL (spotify) o inwestowaniu w nieruchomości, biznesie i szeroko pojętym sukcesie życiowym. Gości na nim najlepszych inwestorów, fliperów, deweloperów, ludzi biznesu, którzy opowiadają o swoich inwestycjach, dzielą się doświadczeniami i wskazówkami.

Robert

Kuliga

Anna Niecikowska

Adwokat z wieloletnią i ścisłą specjalizacją w zakresie prawa nieruchomości. Posiada 16-letnie doświadczenie w reprezentowaniu stron umów najmu przed sądem, występowała także przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Od 2007 roku związana jest ze środowiskiem pośredników nieruchomości, inwestorów deweloperów, wynajmujących. Od 2021 jest aktywnym szkoleniowcem Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Hanna Milewska-Wilk

Specjalistka ds. mieszkalnictwa w Instytucie Rozwoju Miast i Regionów, analityk rynku najmu, doradca i szkoleniowiec. Współpracuje z Fundacją Rynku Najmu, członkini Rady Programowej Habitat for Humanity Polska. Mediatorka, zarządca nieruchomości, pracująca naukowo socjolog i filolog, ze szczególnym zainteresowaniem spółdzielniami mieszkaniowymi. Rynek najmu postrzega kompleksowo: od zmian prawnych czy podatkowych, ich wpływu na przedsiębiorców i samorządy po pełne dane analityczne.

Założyciel i współwłaściciel Kancelarii księgowo-podatkowej Wynajmistrz.pl oraz spółki doradztwa podatkowego. Jako przedsiębiorca i ekspert specjalizuje się w obsłudze klientów prowadzących najem, podnajem, handel nieruchomościami, deweloperkę, noclegi dla turystów, pośrednictwo. Szkoleniowiec, autor bloga Wynajmistrz.pl, poradników na temat podatków od najmu oraz książek “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“ i „ABC Podatków w nieruchomościach”. Sam inwestuje w nieruchomości na wynajem w Polsce i za granicą.

Grzegorz Grabowski

Marcin Szymocha

Doradca podatkowy nr 12870 prowadzący własną Kancelarię, inwestor w mieszkania na wynajem. Specjalizuje się w opodatkowaniu nieruchomości, zagadnieniach podatku od towarów i usług, obsługuje spory podatkowe, udziela bieżącego wsparcia przedsiębiorcom, przeprowadza weryfikacje ich rozliczeń (audyty podatkowe). Aktywista w ramach akcji stowarzyszenia „Ocalić amortyzację mieszkań”

Filip
Piechowiak

CEO FID Group, lider, strateg i entuzjasta szczegółowego planowania finansowego. Od 12 lat inwestuje w nieruchomości. Pasjonat jazdy konnej, architektury i rozwoju osobowego. Do wieku 30 lat kupił wraz ze swoją społecznością oraz poddał rewitalizacji nieruchomości warte ponad 200 mln. Wierzy, że dobre relacje z ludźmi, wsparcie i możliwość odmiany czyjegoś życia stanowi największy przywilej człowieka.

Aktywny inwestor. Nieruchomościami zajął się w 2014 r. W tym czasie kupował je na licytacjach komorniczych i na rynku wtórnym. Sprzedawał, wynajmował, pośredniczył, podnajmował, doradzał, wynajmował, zarządzał nieruchomościami i prowadził nadzór nad ich remontami. Obecnie obsługuje ponad 100 własnych i zarządzanych umów z najemcami. Prowadzi biznesy: GR8 RENT, GR8 CASH, Korsarze, CenyNajmu.pl, Konstytucji65.Lider Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Bielsku-Białej, współautor książki "Wszystkie drogi prowadzą do... nieruchomości"

Jan
Gisterek

Michał
Szulc

Wspólnik FID Group. Od 12 lat wyszukuje nisze na rynku nieruchomości, działając według strategii Błękitnego Oceanu. Kompleksowo przeprowadza corocznie kilkadziesiąt inwestycji. Modeluje działania współpracowników, aby osiągać wyraźną przewagę na rynku, a w każdej inwestycji zwraca uwagę na to, aby poza uzasadnieniem ekonomicznym, przynosiła także wartość dodaną dla innych.

Artur
Kucharzyk

Autor książki „Podnajem od A do Z: Poradnik nie tylko dla podnajemców” oraz współautor „Pomysł do wynajęcia 2”. Nieruchomościami zajmuje się od 2014 roku. Prowadzi firmę Develocus zajmującą się podnajmem, zarządzaniem oraz inwestowaniem w nieruchomości. W wolnej chwili zajmuje się flipowaniem oraz zakupem nieruchomości na wynajem. Jest liderem rzeszowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Prowadzi szkolenia i prelekcje na temat podnajmu, zarządzania oraz inwestowania w nieruchomości.

Maciej

Bis

Aktywny inwestor i przedsiębiorca, który doświadczenie zdobywał głównie poza Polską. Do 2022 r. współtwórca Analiz Rynku Nieruchomości, narzędzia, które pomogło ponad 1000 inwestorów w ocenie ofert pod kątem flipa. Od 2022 r. współwłaściciel firmy doradczej Zazzle Consulting, zajmującej się uwalnianiem czas u właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz zabezpieczeniem ich majątku przed różnymi rodzajami ryzyka. Jego pasją oraz misją jest zapewnienie prywatności stanu posiadania, po które łatwo mogą sięgać niepowołane osoby. Prywatność jest jedynym realnym bogactwem inwestora.

Maciej
Welman

CEO w projekcie flipnapierwotnym.pl. Jego przygoda z inwestowaniem na rynku pierwotnym trwa od 2013 roku. Specjalizuje się w skutecznym realizowaniu flipów oraz niestandardowych koncepcjach inwestycyjnych, a także cesji nieruchomości. W sumie ma za sobą ponad 80 flipów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z deweloperami udało mu się wypracować sprawdzony mechanizm edukowania przyszłych inwestorów. Dzięki temu, jako f rma FNP przekazał ponad 1000 okazji inwestycyjnych. Jest współautorem książki: Jakie znaczenie ma cena na rynku pierwotnym.

Patryk
Sołtysiak

CEO Flip Na Pierwotnym, w branży nieruchomości od 2014 r. Początkowo flipował na rynku wtórnym, obecnie działa głównie na rynku pierwotnym. Doświadczony inwestor – aktywnie uczestniczył przy obrocie ponad 400 nieruchomościami. Specjalizuje się w wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych oraz badaniu rynku. Z sukcesami realizuje transakcje na cesje na terenie całego kraju. Swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem, dzieli się z uczestnikami szkoleń FNP, będąc jednym z prelegentów, wspiera i doradza absolwentom swoich szkoleń na każdym etapie inwestowania w nieruchomości na rynku pierwotnym.

Magdalena Figiel

Współzałożycielka Casa in Spain i znawczyni rynku nieruchomości w Polsce i Hiszpanii. Od ponad dekady zajmuje się inwestycjami na rynku pierwotnym i wtórnym w obu krajach. Analityczna i przewidująca trendy i tendencje, w perfekcyjny sposób doradza przy kupnie, sprzedaży, wynajmie i flipach. Specjalistka w dziedzinie sposobów finansowania nieruchomości zarówno dla klientów prywatnych jak i dużych przedsięwzięć inwestycyjnych, ma na swoim koncie niezliczone sukcesy dziesiątek decyzji o inwestowaniu w nieruchomości i przeprowadzenia udanych transakcji.

Jolanta
Figiel

Specjalistka od Hiszpanii w duecie sióstr Figiel, współzałożycielka Casa in Spain. Z wykształcenia lingwistka i sommelierka, włada biegle czteroma językami: polskim, hiszpańskim, niemieckim i angielskim. W Hiszpanii mieszka od 2014 roku, tutaj ukończyła studia i tutaj reprezentuje klientów i inwestorów Casa in Spain, wspierając ich w formalnościach związanych z nabywaniem gruntów i nieruchomości w Hiszpanii. Z doświadczeniem w restauracjach 2** Michelin oraz na hiszpańskim rynku nieruchomości łączy w mistrzowski sposób komunikację w dziedzinie dóbr luksusowych i jest ambasadorką polskich inwestycji w Hiszpanii.

Katarzyna Kuniewicz

Dyrektor badań rynku Otodom Analytics. Ekonomistka. Ekspertka specjalizująca się w zagadnieniach dotyczących rynku mieszkaniowego w Polsce. Nadzoruje rozwój narzędzia i badania rynku Otodom Analytics. Wcześniej przez ponad 10 lat kierowała zespołem badań i analiz w firmach doradczych - najpierw REAS, później JLL. Współautorka przekrojowych raportów i prognoz rozwoju rynku pierwotnego oraz analiz preferencji nabywców mieszkań. Ekspertka w dziedzinie organizacji badań popytu i podaży na rynku nieruchomości. Prelegentka licznych konferencji, uczestniczka debat, komentatorka zjawisk i trendów w mieszkaniówce.

Image

Przedsiębiorca, inwestor, deweloper, autor książki „Zarabiajmy na nieruchomościach”, autor podcastu Inwestorium .Od ponad 14 lat współtworzy polski rynek nieruchomości. Jest założycielem Grupy Inwestycyjno-Deweloperskiej Magmillon. Od lat inwestuje, doradza i pomaga pomnażać kapitał wszystkim, którzy są zainteresowani zarabianiem na nieruchomościach. Z chęci i potrzeby zarażania pasją prowadzi bloga nt. inwestowania i nieruchomości. Komentuje sytuację na rynku nieruchomości także dla mediów, jego wypowiedzi są cytowane i publikowane przez najważniejsze redakcje ekonomiczne i branżowe. Zaufało mu ponad 500 inwestorów, powierzając ponad 70 mln PLN. Zarządzane przeze niego spółki z Grupy Magmillon sprzedały ponad 1.200 nieruchomości o łącznej wartości ponad 250 mln PLN.

Kuba Karliński

ImageImage

Gość specjalny

Image

Piotr
Szwedes

Kongres poprowadzi

polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, prezenter telewizyjny

AGENDA

08:00 – 09:00

Rejestracja uczestników

09:00 – 10:00

Powitanie uczestników

Jacek Kusiak
Piotr Szwedes

10:00 – 10:40

Anna Pawlak-Kuliga

"Jak kreować wartość w dzisiejszym świecie"

Za czym biegamy i co chcemy po sobie zostawić? W pracy, w życiu? Czym jest sukces i jak w dzisiejszym świecie znależć nasz własny moralny kompas? O doświadczeniach nie tylko biznesowych zdobytych w świecie, oraz momentach, które nauczyły najwiecej. Łączenie osiągnięć najwyższych szczebli w karierze z osobistymi wartościami, które wymagają świadomego podejścia i zrozumienia, że obie te sfery życia są ze sobą splecione. Na wykładzie dowiesz się, jak pozostać autentycznym, jak podejmować decyzje w zgodzie ze sobą i jakie są skutki takiego podejścia

Global CFO IKEA Retail

(Group Ingka)

10:40 – 11:20

Władysław Grochowski

Właściciel i prezes

GRUPY ARCHE

"Jak harmonijnie łączyć rozwój biznesu z dbałością o człowieka i środowisko naturalne"

Taka okazja może się nie powtórzyć. Prezes Grupy Arche w swoim inspirującym wystąpieniu przedstawi, jak harmonijnie łączyć rozwój biznesu z dbałością o środowisko naturalne. W centrum jego opowieści znajdzie się unikalna strategia przekształcania zabytkowych obiektów w prestiżowe hotele. A w szczególności opowie o tym, jaką rolę w tym sukcesie odgrywają pracownicy.

11:20 – 12:00

„Strategie inwestowania w nieruchomości w 2024 r.”

 • Wynajem mieszkań czy lepiej flipowanie?
 • Wynajem długoterminowy czy krótkoterminowy? Perspektywy.
 • Czy najem instytucjonalny (fundusze) zagraża najmowi detalicznemu?
 • Inwestowanie w budownictwo pod wynajem – czy ma sens? Czy lepiej inwestować w pojedyncze mieszkania?

Moderator: R. Kuliga

Jan Dziekoński,

Piotr Kiereś,

Dawid Michna

12:00 – 12:30

"Aktualna sytuacja na rynku pierwotnym" - analiza dla inwestora.

Maciej Welman

Patryk Sołtysiak

FLIP NA PIERWOTNYM
Partner Stowarzyszenia

Kto dzisiaj kupuje mieszkania? Jakie mieszkania kupić aby zrealizować na nich zysk? Czego unikać przy inwestowaniu na rynku pierwotnym? Inwestowanie w nieruchomości – nie zrobisz tego w jeden dzień Strategia inwestycyjna na 2023 i 2024 rok

12:30 – 13:30

Przerwa / w czasie przerwy w godz. 12:45 - 13:25

Speed networking w Czekolada Cafe

13:30 – 14:30

„15 legalnych sposobów na zabezpieczenie swojego wynajmu”

Moderator: Artur Kucharzyk

Anna Niecikowska

Jan Gisterek

Czy twoja umowa najmu gwarantuje bezpieczny wynajem?
Czy działasz całkowicie legalnie czy ocierasz się o granicę prawa?
Na wykładzie zweryfikujesz swoją wiedzę dzięki opinii i komentarzom dwóch ciekawych osobowości: z jednej strony adwokata sądowego z drugiej wieloletniego praktyka.

Ten wykład
nie będzie

nagrywany!

14:30 – 15:30

„Na co zwrócić uwagę zwiększając skalę najmu w kolejnych latach – granica opłacalności – praktyka i analiza poglądowa.”

Moderator:

Hanna Milewska-Wilk

 • Zmiany podatkowe, które wpłynęły na decyzje inwestorów w nieruchomości na wynajem (podatek od nieruchomości, amortyzacja)
 • Co się sprawdziło w 2023 roku w kwestiach optymalizacji zysków z najmu (najem prywatny czy w działalności, jak rozliczyć remont, jak optymalizować podatki od najmu)
 • Fundacje rodzinne – kiedy i dla kogo?
 • Kredyt 2 %.

Grzegorz Grabowski

Marcin Szymocha

15:30 – 16:00

Magdalena Figiel,

Jolanta Figiel


Inwestycje w Hiszpanii, - realne koszty i analiza rentowności inwestycji na aktualnych przykładach z Costa del Sol,

Casa in Spain
Partner Stowarzyszenia

Szczegóły dotyczące problematycznych zagadnień prawnych jak ocupas. Różne możliwości inwestowania w Hiszpanii: działki, apartamenty czy luksusowe wille, w co najlepiej inwestować

16:00 – 17:30

Przerwa na obiad / w czasie przerwy w godz. 16:45 - 17:25

Speed networking w Czekolada Cafe

17:30 – 18:00

"Poza UE? Jak inwestować z zachowaniem prywatności."

Maciej Bis

Partner Stowarzyszenia

Jak i gdzie uzyskać niespotykane nigdzie indziej korzyści zarówno pod kątem zwrotów z kapitału, jak też ochrony tych zwrotów.

18:00 – 18:30

"Jak wykręcać wysoki zysk z inwestowania w kamienice? Dla inwestora, flippera i pośrednika."

Filip Piechowiak

Michał Szulc


FID Group

Partner Stowarzyszenia

Jak wykręcać wysoki zysk z inwestowania w kamienice?
Dla inwestora, flippera i pośrednika.
Tylko sprawdzone przypadki, o których być może jeszcze nie wiesz.

18:30 – 19:00

"Inwestuj świadomie w nieruchomości - zarabiaj więcej i żyj spokojniej!"

Kuba Karliński

Takiego podejścia do tematu inwestowania, u nas jeszcze nie było.

 • Dowiesz się, jak wybierać perełki inwestycyjne spośród tysięcy ofert.
 • Poznasz sprawdzone metody prześwietlania nieruchomości i ograniczania ryzyka.
 • Otrzymasz klucz do stworzenia własnej indywidualnej strategii inwestycyjnej.
 • Dowiesz się, jak dbać o swój dobrostan i wykorzystać go do podejmowania lepszych decyzji inwestycyjnych.

19:00 – 19:30

WIŚIENKA NA TORCIE
Katarzyna Kuniewicz -
Dyrektor badań rynku Otodom Analytics

"O czym marzy polski najemca ... i czy rynek jest w stanie spełnić te marzenia."

19:30 – 20:30

Przerwa / moderowany networking

20:30 – 22:00

GALA Rozdania nagród w Plebiscycie Mieszkanicznik Roku 2023, wręczenie dyplomów członkom honorowym.

prowadzenie Piotr Szwedes

22:00 – 02:00

Integracja w Czekolada Cafe.

w tym zabawy integracyjne, a o godzinie 24:00 mieszkanicznikowe oczepiny :)

Dołącz do Kongresu Mieszkanicznika!

Kup Bilet w Najniższej Możliwej Cenie!

1147 zł

Osoba spoza Mieszkanicznika

 • Całodniowy udział w kongresie
 • Networking z 600 osobami z branży
 • Dostęp do ofert 30 wystawców - partnerów stowarzyszenia
 • Udział w gali rozdania nagród Mieszkanicznika Roku
 • Obiad w formie szwedzkiego stołu
 • Przerwy kawowe - od 8 do 21 w sobotę

Członkowie Mieszkanicznika

997 zł

Dodatkowo płatne dla zainteresowanych:

Wstęp na Afterparty +95 zł

(Wieczorna impreza networkingowa)


1597 zł

 • Całodniowy udział w kongresie
 • Networking z 600 osobami z branży
 • Dostęp do ofert 30 wystawców - partnerów stowarzyszenia
 • Udział w gali rozdania nagród Mieszkanicznika Roku
 • Obiad w formie szwedzkiego stołu
 • Przerwy kawowe - od 8 do 21 w sobotę
 • Wstęp na Afterparty - zamknięta integracja
 • Roczne członkostwo w Stowarzyszeniu od daty zakupu
 • Całodniowy udział w kongresie
 • Networking z 600 osobami z branży
 • Dostęp do ofert 30 wystawców - partnerów stowarzyszenia
 • Udział w gali rozdania nagród Mieszkanicznika Roku
 • Obiad w formie szwedzkiego stołu.
 • Przerwy kawowe - od 8 do 21 w sobotę

Osoba spoza Mieszkanicznika

KUPUJĘ BILET!
TAK! CHCĘ DOŁĄCZYĆ!
TAK! CHCĘ DOŁĄCZYĆ!
ImageImage
KUPUJĘ BILET!
KUPUJĘ BILET!
TAK! CHCĘ DOŁĄCZYĆ!

Mamy już 400 uczestników kongresu !

Image
 • DODATKOWO PŁATNE
 • Cegiełka charytatywna:
  20 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł

Cena dla członka SM: 150 zł

WSTĘP WYŁĄCZNIE NA WIECZORNĄ INTEGRACJĘ
od 20:00 do 2:00
WEJŚCIE NA INTEGRACJĘ

Dodatkowo płatne dla zainteresowanych:

Wstęp na Afterparty +175 zł

(Wieczorna impreza networkingowa)


WSTĘP WYŁĄCZNIE NA WIECZORNĄ INTEGRACJĘ
od 20:00 do 2:00

Cena: 250 zł

WEJŚCIE NA INTEGRACJĘ
Dni
Godzin
Minut
Sekund

Kongres w Liczbach

13

EDYCJI KONGRESU

6000

UCZESTNIKÓW

150

PRELEGENTÓW

300

WYSTAWCÓW

Co Wyróżnia Kongres Mieszkanicznika?

Podczas nadchodzącego kongresu odbędzie się wyjątkowa akcja charytatywna, prowadzona przez Magdalenę Andler.

Podczas licytacji będzie można zdobyć wyjątkowe przedmioty, doświadczenia oraz usługi oferowane przez naszych darczyńców. W przypadku loterii każdy uczestnik kongresu będzie miał szansę na wygranie niezwykłych nagród. Każdy zakupiony los przyczyni się do naszej akcji charytatywnej, a jednocześnie może dać Ci niezwykłą okazję do wygrania wyjątkowych nagród. Wszystkie zebrane środki z licytacji i loterii zostaną przeznaczone na szczytne cele charytatywne.

Pod przewodnictwem Artura Kucharzyka zostanie poprowadzona część networkingowa, która nie tylko umożliwi nawiązanie cennych kontaktów, ale również otworzy drzwi do inspirujących rozmów i wymiany doświadczeń. To wyjątkowa okazja, aby poszerzyć swoją sieć kontaktów, zgłębić różnorodne perspektywy i poznać inspirujące historie sukcesu.

Po zakończeniu intensywnego dnia pełnego rozmów i inspiracji, zapraszamy wszystkich na wieczorne afterparty, które będzie kontynuacją networkingowego wydarzenia. To doskonała okazja, aby kontynuować nawiązane wcześniej kontakty w bardziej swobodnej atmosferze. Wieczorne afterparty pozwoli na dalszą wymianę poglądów, zdobycie nowych przyjaciół biznesowych i stworzenie trwałych relacji.

Akcja Charytatywna i Loteria

Moderowany Networking

Afterparty w Czekolada Cafe

Jako Stowarzyszenie, śledzimy ruch i trendy na rynku nieruchomości. Mamy też wszelkie atuty (organizacyjne i merytoryczne) aby być organizacją obejmującą swoim zasięgiem wszystkich uczestników rynku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, głosowania, zgłaszania kandydatur, promowania i uczestniczenia w życiu Stowarzyszenia. To jest Twój wkład w budowanie tej organizacji i zmian na rynku.

Image

To wyjątkowa okazja, aby osobiście spotkać się z wystawcami, ekspertami różnych dziedzin branży nieruchomości. To również okazja do rozmowy o możliwościach współpracy dającej szansę szybkiego rozwoju Twojego biznesu.
Jeśli chcesz zostać
wystawcą skontaktuj się z nami:
Katarzyna Gontarczyk; 792-460-250
biuro@mieszkanicznik.org.pl

zobacz listę wystawców
poznaj nominowanych
Tegoroczni Sponsorzy
ImageImageImageImageImage

Partnerzy Kongresu Mieszkanicznika

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

A Tak Wyglądał Zeszłoroczny Kongres!

Sprawdź!

Click to play video
TAK! CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ!

„Wyobraź sobie, że dzięki Mieszkanicznikowi zaczynając od zera już na drugim kongresie jesteś dla niektórych mędrcem, na trzecim doświadczonym i pewnym siebie inwestorem,
a na czwartym… wykładowcą. Udział w Kongresie Mieszkaniczników dzięki wykładom, warsztatom i wielu niesamowitym osobom
z branży w jednym miejscu to najlepsza decyzja i najszybszy start w budowanie wolności finansowej
i bezpiecznych dochodów.”

-Karol

„Każdy Kongres to solidna porcja wiedzy, potężna dawka motywacji do dalszego działania i mnóstwo nowych cennych kontaktów. Z każdym kolejnym Kongresem mogłam się pochwalić jednym mieszkaniem
na wynajem więcej, a od ostatniego Kongresu w moim portfelu mieszkań na wynajem przybyły już dwie kolejne kawalerki”


-Monika

„Dla mnie najważniejszą korzyścią z uczestnictwa w Kongresie jest to, że uzyskuję praktyczną wiedzę, jak bezpiecznie optymalizować podatki od wynajmu w miarę, jak przybywa mi nieruchomości. I jak zwykle co roku na kongresie wpadam na pomysł, jak „podkręcić” swoją zdolność kredytową, aby kupić kolejne mieszkanie na wynajem”


-Hubert

„Ponieważ jestem Mieszkanicznikiem z pewnym doświadczeniem, same wykłady jedynie odświeżały tudzież systematyzowały moją wiedzę. Bezcenne jednak były dla mnie kontakty z innymi Mieszkanicznikami, rozmowy na temat ich doświadczeń, „sposobów na biznes”, możliwość omówienia sytuacji czy problemów a także rady na różne tematy od i dla właścicieli mieszkań na wynajem”


-Agnieszka

„Odkąd poznałam działalność stowarzyszenia i ludzi z nim związanych uczestniczę we wszystkich zjazdach. Z każdego wyjeżdżam z głową pełną praktycznych pomysłów, które chcę wprowadzić w moje życie zawodowe. Pomagają mi zawierane tam znajomości oraz życzliwe nastawienie i chęć dzielenia się własną wiedzą. Ludzie nie boją się mówić, jak osiągnęli sukces ale też, jakie zaliczyli wpadki”


-Anna

„Nieruchomosciami interesuję się już od ok 10 lat, jednak to Kongres i ludzie tam spotkani sprawiły że wszystkie moje działania zdecydowanie przyspieszyły a zdobyta wiedza już przekłada się na nowe projekty.”


- Paweł

Hotel Airport Okęcie
w Warszawie

ulica Komitetu Obrony Robotników 24

GDZIE?

TAK! CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ!

Masz pytania?

Katarzyna Gontarczyk

792-460-250

biuro@mieszkanicznik.org.pl

Jestem do Twojej dyspozycji: