0
  • Brak produktów w koszyku.

maj, 2018

wt08Maj18:0021:00Spotkanie Oddziału Warszawa 8.05.2018

Więcej

Szczegóły wydarzenia

 

Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju spotkanie w Warszawie. W związku z majowym długim weekendem spotykamy się tym razem w drugi wtorek miesiąca, 8 maja 2018  w sali konferencyjnej SCSK Żurawia, ul. Żurawia 47 (sala na parterze, po wejściu do budynku należy kierować się na prawo od recepcji). "SCSK „Żurawia” znajduje się w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania głównych ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, 500 m od Dworca Centralnego.

W tym miesiącu mamy dla Was arcyciekawy temat: Automatyzacja wynajmu – "buzzword„ czy konieczność? Trendy i ich konsekwencje czyli co, czy i jak automatyzować w wynajmie.

Naszym gościem i prelegentem będzie Piotr Dybiec,  Członek Zarządu Stowarzyszenia od 2016 roku, który inwestuje w nieruchomości mieszkaniowe na wynajem krótko- i długoterminowy. Z wykształcenia magister inżynier telekomunikacji. W okresie ostatnich kilku lat zaangażowany w uruchamianie kilku projektów start-upowych. Jest m.in. zwycięzcą konkursu Smart City Challenge 2015 w Polsce oraz laureatem Orange BIHAPI 2015. Współzałożyciel i prezes spółki 4xA Sp. z o.o. realizującej start-upowy projekt pinmaster.net związany z branżą nieruchomości.

Miło nam również poinformować, że Partnerem majowego spotkania będzie blog Wynajmistrz.pl, występujący tym razem również jako organizator szkolenia:  "Jak zarabiać na wynajmie krótkoterminowym", które odbędzie się 16 czerwca 2018 roku w Warszawie. Więcej informacji o szkoleniu: http://wynajemnadoby.pl/

Dla wszystkich osób zainteresowanych szkoleniem mamy specjalną zniżkę 50zł na hasło:  MIESZKANICZNIK, należy je wpisać w rubryce kod zniżkowy dokonując płatności za szkolenie.

Podczas prezentacji Piotra poruszone zostaną m.in. następujące zagadnienia:

1. Automatyzacja wynajmu – co to takiego?

2. Skoro biznes się kręci, to czy warto coś zmieniać?

3. Ewolucja usług wynajmu – dokąd zmierzamy?

4. „Click distance” – co to jest i jak zmieni e-usługi

5. Jak wzmocnić pozycję własnej marki?

6. Obszary i możliwości automatyzacji oraz przykłady automatyzacji

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody dla osób które zarejestrują się minimum dzień wcześniej do godziny 12 w południe. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.18, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.30.

Agenda spotkania:

18.00-18.30 Rejestracja i networking

18.30-19.15 Bieżące sprawy Stowarzyszenia plus losowanie nagrody

19.15-19.30 Przerwa

19.30-20.45 Piotr Dybiec – prezentacja i pytania

po. 20.45 networking  i dla zainteresowanych dalsza integracja

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego poniżej pod przyciskiem – zarejestruj sie teraz. Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp wolny, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 50 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia w ciągu 24 godzin po spotkaniu). Link do płatności, jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 80 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 120 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

REJESTRACJA  DLA  CZŁONKÓW:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia  należy uzyskać dostęp do konta, klikając w link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Następnie trzeba podać adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez  stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!

Jeśli pojawi się pojawi się problem z rejestracją skontakutj się z nami:
magda@mieszkanicznik.org.pl tel. 731-400-813
biuro@mieszkanicznik.org.pl  tel. 792-460-250

 

Uwaga!!!
Wśród wszystkich osób, które do dnia 7 maja do godziny 12 w południe zarejestrują się na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny rozlosujemy nagrodę.

P.S. Uwaga, Uwaga !!!  Transmisja  z  warszawskiego spotkania Mieszkaniczników.

Dla osób, które z różnych powodów nie mogą być na spotkaniu w dniu 08.05.2018 przeprowadzimy również odpłatną transmisję na żywo ze spotkania.

Transmisja ze względu na koszty jej zorganizowania będzie odpłatna dla wszystkich, również członków Mieszkanicznika i tylko osoby, które dokonają opłaty otrzymają link z dostępem, koszt transmisji 40 PLN.

Osoby, które wykupią dostęp do transmisji LIVE otrzymają również nieograniczony czasowo dostęp do nagrania z transmisji!

Zainteresowane osoby mogą dokonać płatności poprzez link.

Masz pytania/uwagi dotyczące transmisji? Napisz do nas: transmisje@mieszkanicznik.org.pl

Zapraszamy.

Pozdrawiam 
Robert Kuliga
Lider oddziału w Warszawie

Czas

(Wtorek) 18:00 - 21:00

X