• Brak produktów w koszyku.

styczeń, 2019

wt08St17:3021:00Spotkanie Oddziału Kielce

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane tematem nieruchomości, na kolejne spotkanie kieleckiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Tym razem w drugi wtorek miesiąca, 8 stycznia 2019 w hotelu DAL – Piotrkowska 12, p.1 sala A, godz. 17:30.

———————————————————————————————-

Temat: "Kosmiczne zwroty z inwestycji w małych miejscowościach"

———————————————————————————————-

Gościem naszego spotkania będzie Andrzej Dobrowolski Swoją przygodę z biznesem rozpoczął w 2013 roku od sprzedaży online. Pierwszą nieruchomość kupił w 2016 roku. Jego specjalnością są flipy. Od tamtego czasu zrealizował już dwucyfrową liczbę transakcji. W ostatnich miesiącach rozpędził się do tego stopnia, że robi 4-5 aktów miesięcznie! A inwestuje głównie właśnie w miastach poniżej 50 tys mieszkańców.
Jak by tego było mało to Andrzej jeszcze w tym roku rozpoczyna swój pierwszy projekt deweloperski. Już za trzy lata przechodzi na emeryturę!
Te wszystkie rzeczy udaje mu się realizować dzięki kreatywnemu podejściu do inwestycji. Na czym polega to podejście? W czym tkwi tajemnica sukcesu Andrzeja i powodzenia jego projektów? Dowiedz się podczas najbliższego spotkania Mieszkaniczników w Kielcach!

Na spotkaniu dowiecie się między innymi:
– jak od sprzedaży kapci za 30 zł zaczął inwestować w nieruchomości nie mając na to pieniędzy,
– jak wyglądał jego pierwszy flip, na którym wygenerował ROI na poziomie stu procent w skali roku,
– z drugiej strony jak stracił mnóstwo kasy na flipie, który nie został do końca przemyślany,
– jak zarabiać kilkanaście tysięcy złotych dziennie (!) na obrocie nieruchomościami,
– czy warto inwestować w nieruchomości w małych miastach i jak to robić aby wygenerować kosmiczne stopy zwrotu,
– jak wybrać dobrą ekipę remontową,
– jak sprzedać „samego siebie” aby dobrze kupić i sprzedać mieszkanie,
– jak wynajął mieszkanie rynkowo warte 1500 zł za 600 zł, jak i też później całą odrestaurowaną kamienicę na rynku za 2.200 zł 
– dlaczego odrzucił propozycję pracy za 150 tys zł miesięcznie…

———————————————————————————————-

KOSZT

Bezpłatnie dla Członków Stowarzyszenia z opłaconą składką. Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia należy zalogować się przez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia) i ustanowione hasło.

https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Fregister&id=119&reset=1

Dla osób niebędących Członkami Stowarzyszenia:
– 50 zł płacąc przelewem (link do płatności pojawi się po wypełnieniu formularza)
– 80 zł płacąc gotówką w dniu wydarzenia

https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Fregister&id=119&reset=1

Jeśli w ciągu 48h zdecydujesz się zostać członkiem stowarzyszenia, kwota 50 zł będzie zaliczona na poczet wpisowego. W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które zarejestrują się do godziny 12:00 w dniu spotkania.
———————————————————————————————-

MIEJSCE
Spotkanie odbędzie się w hotelu DAL w Kielcach, przy ul. Piotrkowskiej 12, p. 1, sala A.

AGENDA SPOTKANIA
17:30 – 17:45 Rejestracja i networking
17:45 – 18:00 Wstęp i sprawy organizacyjne 
18:00 – 19:00 Andrzej Dobrowolski: "Kosmiczne zwroty z inwestycji w małych miejscowościach" cz. 1
19:00 – 19:15 Przerwa na networking
19:15 – 20:15 Andrzej Dobrowolski: "Kosmiczne zwroty z inwestycji w małych miejscowościach" cz. 2
20:15 – 21:00 Zakończenie spotkania, networking, after party.

———————————————————————————————-

Partnerem spotkania jest Extra.broker Firma pomagająca inwestorom w obrocie nieruchomościami, której przedstawicielem jest Daniel Cisowski

———————————————————————————————-

Jeżeli dotarłeś do tego miejsca to znaczy że, interesujesz się nieruchomościami! ŚWIETNIE! Chciałbym Cię zaprosić do kontaktu. Jeżeli jesteś osobą pracującą w branżach związanych z nieruchomościami, agentem ubezpieczeniowym, osobą zajmującą się udzielaniem pożyczek, prawnikiem specjalizującym się w nieruchomościach lub architektem czy budowlańcem. A może posiadasz nieruchomość pod wynajem lub masz zamiar kupić nieruchomości w celu zarobkowym? To miejsce jest właśnie dla Ciebie!

Jednym z głównych celów stowarzyszenia jest zrzeszenie osób związanych z branżą nieruchomości, tak aby te osoby mogły wzajemnie siebie wspierać na co dzień w swoim biznesie. Nasze Stowarzyszenie organizuje szkolenia tematyczne oraz spotkania z ekspertami, z którymi członkowie stowarzyszenia będą mogli wymieniać swoje doświadczenia, zdobywać nowa wiedzę oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe.

10 powodów dlaczego warto być z nami, dla nowych osób:
https://mieszkanicznik.org.pl/10-powodow/
15 powodów dlaczego ludzie zostają z nami na lata:
https://mieszkanicznik.org.pl/15-powodow/

Dzięki Stowarzyszeniu zaoszczędzisz lub unikniesz kosztownych błędów podczas inwestowania! Uzyskasz korzystny kredyt lub dostęp do okazji i tym samym zwiększając stopę zwrotu z inwestycji!
Będziesz miał dostęp do sprawdzonej ekipy budowlanej lub remontowej! Sprzedasz nieruchomość lub znajdziesz na nią finansowanie! To wszystko jest w zasięgu twojej ręki jeśli tylko przyjdziesz na nasze spotkanie, na którym spotkasz specjalistów z wyżej wymienionych dziedzin. Jesteś specjalistą? To tym bardziej jest to miejsce dla ciebie, gdzie możesz znaleźć potencjalnych partnerów i klientów. Biznes robi się z ludźmi, bo to ludzie tworzą biznes. Na każdym spotkaniu jest ktoś nowy, a stali członkowie często przychodzą na każde z nich, bo wiedzą, że tu dowiedzą się o najnowszych okazjach, kwestiach prawnych, zdobędą wiedzę oraz rozwiązanie swoich problemów.Bądź koniecznie z nami! Wiedza i kontakty które pozyskasz będą, niezbędne w drodze do Twojej wolności finansowej!

Zapraszamy!

 

Czas

(Wtorek) 17:30 - 21:00

X