• Brak produktów w koszyku.

czerwiec, 2019

06Czw17:3023:00Spotkanie Oddziału Częstochowa - Podziały mieszkań w zgodzie z prawem budowlanym

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na wartościowe i merytoryczne spotkanie częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik!

Gościem naszego spotkania będzie:

KACPER KACZMAREK – absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej oraz Studium Podyplomowego "Gospodarka Nieruchomościami – Zarządzanie, Utrzymanie, Wycena".

W roku 2010 uzyskał uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń do projektowania. Jest członkiem Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów, obecnie współtworzy biuro architektoniczne MOI ARCHITEKCI (moiarchitekci.pl). Lider wrocławskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Przy Stowarzyszeniu pełni funkcję eksperta ds. architektury.

Jeśli inwestujesz w nieruchomości i przerabiasz mieszkania na pokoje to na pewno chcesz to robić zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi i spać spokojnie.

Nie może zabraknąć Cię na wykładzie, jeśli chodzą Ci po głowie pytania w stylu:

– jakie są przepisowe szerokości drzwi, korytarzy, pokojów?

– na jakie prace jest wymagane zgłoszenie, na jakie pozwolenie?

– na jakie prace nie są wymagane zgłoszenia ani pozwolenia?

– ile kanałów wentylacyjnych musi mieć mieszkanie?

– jak duże muszą być okna w pomieszczeniach?

Na prelekcji ustawę Prawo budowlane i Rozporządzenie ministra jakim powinny odpowiadać budynki "rozjedziemy walcem" i skupimy się na tych przepisach, które szczególnie dotyczą inwestorów. Szeroko omówimy każde zagadnienie związane z optymalizacją mieszkań na najem, przeanalizujemy najczęstsze uchybienia inwestorów. Weźmiemy na warsztat rzuty mieszkań i wytkniemy błędy krwiopijcom-inwestorom.

Po tym wykładzie będziesz spać spokojnie (jeśli intuicyjnie działasz zgodnie z prawem)… albo osiwiejesz jak do Ciebie dotrze na jak koślawych nogach budujesz swój biznes.

Stać Cię na to, aby nie zdobyć tej wiedzy?

Po części oficjalnej tradycyjnie after-party z udziałem prelegenta! W Restauracji-Piwiarni Oslo – Browar CzenstochoviA przy ul. Korczaka 14

Rezerwuj miejsce już dziś! Zapraszam i do zobaczenia :)

Z pozdrowieniami,
Monika Balińska
Lider oddziału Częstochowa

Czas

(Czwartek) 17:30 - 23:00

X