0
  • Brak produktów w koszyku.

październik, 2019

czw03Paź17:3023:00Spotkanie Oddziału Częstochowa - Czy nieruchomości mogą zabić?

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Wartościowe spotkanie częstochowskiego oddziału Mieszkanicznika z prelekcją Łukasza Żabickiego "Czy nieruchomości mogą zabić?" Zapraszam już w czwartek 3 października od godz. 17:30. Spotkanie odbędzie się w Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie przy ul. 1 Maja 40

W opozycji do mainstreamowego obrazu nieruchomości jako inwestycji pewnej i bezpiecznej, na przekór internetowym nieruchomościowym "guru", zachęcającym do patrzenia na branżę nieruchomości przez różowe okulary, nasz prelegent – ekspert i praktyk – opowie o czyhających na rynku nieruchomości zagrożeniach, niebezpieczeństwach i pułapkach.

Czy sprawdzenie księgi wieczystej tuż przed rozpoczęciem odczytywania aktu notarialnego daje nam pewność, że nie został do niej złożony żaden wniosek? Czy mając podpisaną umowę kredytową i spełniając wszystkie wymagane warunki możemy być pewni wypłaty pieniędzy przez bank? Z której jeszcze strony możemy się spodziewać „ataku” i – co najważniejsze – jak się przed nim obronić?

Na te i inne pytania odpowie Łukasz Żabicki.

„Profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu” – to zawodowe motto naszego prelegenta.

Łukasz jest twórcą i założycielem Sverum – jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych biur nieruchomości w Częstochowie, wcześniej był dyrektorem w PÓŁNOC Nieruchomości Częstochowa. Z wykształcenia prawnik – ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyceny nieruchomości. Z branżą nieruchomości związany od 2009 roku. Licencjonowany pośrednik, ekspert i praktyk branży, dobrze rozpoznawalny na lokalnym rynku. Specjalizuje się we flipach oraz inwestycjach gruntowych.

Prywatnie pasjonat siatkówki plażowej i nart. Jego codzienna praca to zarządzanie trzynastoosobowym zespołem doradców i dbanie o jak najwyższy standard usług świadczonych przez Sverum.

Łukasz działa na rynku nieruchomości od dekady. Dokonał w tym czasie wielu transakcji różnego typu, od najmu, poprzez sprzedaż, aż po deweloperkę. Działał w imieniu własnym, na rzecz inwestorów lub doradzając klientom swojego biura. Zetknął się w tym czasie z sytuacjami standardowymi, podręcznikowymi, zaskakującymi, szokującymi i niewiarygodnymi!

Przyjdź posłuchać tych wstrząsających i dramatycznych historii, a przede wszystkim poznaj odpowiedź na pytanie „Co teraz???” zanim sam znajdziesz się w takiej sytuacji!

Po części oficjalnej będzie okazja do zadania prelegentowi kolejnych pytań, a także do podzielenia się własnymi doświadczeniami i do posłuchania historii innych uczestników spotkania – podczas tradycyjnego after party w Restauracji-Piwiarni Oslo – Browar CzenstochoviA przy ul. Korczaka 14

Zapraszam i do zobaczenia!
Z pozdrowieniami,
Monika Balińska
Lider oddziału Częstochowa

Czas

(Czwartek) 17:30 - 23:00

X