• Brak produktów w koszyku.

luty, 2020

pon10Lt17:4521:00Mieszkanicznik Szczecin - Jak skutecznie skredytować mieszkanie na flipa i na wynajem.

Więcej

Szczegóły wydarzenia

 

TEMAT PRZEWODNI: "Jak skutecznie skredytować mieszkanie na flipa i na wynajem."

 

O czym będzie?

Na spotkaniu poruszona będzie kwestia sytuacji kredytów hipotecznych, kierunku rozwoju rynku oraz przegląd aktualnych ofert. Paweł wyjaśni w jaki sposób zbudować zdolność kredytową i jak zakup nieruchomości może pozytywnie wpłynąć na możliwość zakupu kolejnych mieszkań. Opowie jak rozliczyć remont flipa i mieszkania pod wynajem dla banku i jak skredytować zakup mikrokawalerek.

Naszym gościem będzie: Paweł Joniak

Paweł Joniak – od 11 lat związany z branżą finansową. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji, posiadający własną sieć biur kredytowo – ubezpieczeniowych PJ Finanse. Na co dzień zajmuje się doradztwem w zakresie udzielania kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych a także ubezpieczeniami dla osób fizycznych i firm. Pasjonat w swojej pracy, potrafi poświęcić wiele czasu na porównywanie ofert kredytowych a także na poszukiwaniu nowych i jak najlepszych możliwości uzyskania finansowania. Członek Stowarzyszenia Mieszkanicznik oraz właściciel nieruchomości na wynajem. Prywatnie podróżnik i miłośnik komunikacji oraz amator jazdy na 8 kółkach.

A przed główną prelekcją: "Omówienie wyroku WSA w Poznaniu z dnia 24.10.2019 – sprawa "zdelegalizowania" gotowca inwestycyjnego, czyli jak Inspektor Nadzoru Budowlanego po donosie sąsiada zrujnował inwestycję właściciela nieruchomości zaadoptowanej pod kwatery pracownicze" przedstawi Krzysztof Kopciewicz.

Krzysztof Kopciewicz – Aplikant radcowski zrzeszony przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie – absolwent WPiA US kierunku prawo i administracja oraz WNEiZ w zakresie wyceny nieruchomości. Obecnie od trzech lat zatrudniony w kancelarii prawnej. Przed aplikacją radcowską pełnił funkcję Asystenta Sędziego w Sądzie Rejonowym Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie współpracując w ramach struktury sądowej z komornikami właściwymi miejscowo dla tegoż Sądu oraz sędziami IX Wydziału Egzekucyjnego.

MIEJSCE:
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Al. Wojska Polskiego 86
70-482 Szczecin

KOSZT
Rejestracja on line do 10.02 do godz. 12.00:
Członkowie stowarzyszenia: 20 zł
Goście: 100 zł

Rejestracja na miejscu (jeśli będą wolne miejsca) – płatność tylko gotówką:
Członkowie stowarzyszenia: 30 zł
Goście: 150 zł
Rabat w wysokości 50 zł można odliczyć od wpisowego przy rejestracji online w ciągu 48h po spotkaniu.

Zarezerwuj sobie miejsce jeszcze dziś!

Po części oficjalnej nie może zabraknąć również tej nieoficjalnej. Porozmawiać o nieruchomościach i nie tylko, z naszymi prelegentami i między sobą będzie okazja na naszym integracyjnym after-party.

Do zobaczenia!

Bartosz Deka
Lider Oddziału w Szczecinie

FB: https://www.facebook.com/Mieszkanicznik.Szczecin
www: https://mieszkanicznik.org.pl/oddzialy-stowarzyszenia/szczecin

Czas

(Poniedziałek) 17:45 - 21:00

X