• Brak produktów w koszyku.

październik, 2019

czw10Paź18:0020:45Kraków- "Nieruchomościowe seppuku- błędy w ofertach, które zabijają sprzedaż""

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju spotkanie Mieszkaniczników w Krakowie.

Zapraszamy na październikowe spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 10. października. Będzie ciekawie!

„Nieruchomościowe seppuku – błędy w ofertach, które zabijają sprzedaż​​​​​​”

Schemacie 
jak ty nie lubisz tych co ci wymykają 

– pisał Stachura. Żaden był ze Stachury inwestor, ale trafił w uniwersalne sedno: efektywność nie lubi tych, którzy chodzą wyświechtanymi ścieżkami. Ze strachu, z zachowawczości, z głupoty – nieważne.

To samo dotyczy inwestorów: ci, którzy powielają pospolite rozwiązania, dochodzą do pospolitych efektów (albo gorszych, ponieważ skuteczność tego, co powtarzalne, spada). Przykład własny (który opisuję m.in. w książce „Nieruchomościowe seppuku”): w 2014 roku kupiłem prostą działkę w jednym z wrocławskich Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Sąsiedzi, usłyszawszy ile zapłaciłem, stukali się w głowę, że drogo. Kiedy 4 lata później sprzedawałem ją 2,5 raza drożej – nie wierzyli, że znajdzie się „głupi”, który tyle zapłaci. Ale kiedy rozeszła się wieść, że „Dutko sprzedał!”, ceny działek w całym Wrocławiu natychmiast skoczyły w górę. Serio!

Ale wierz mi: spadną. Bo to, że ja sprzedałem, nie oznacza, że innym też się uda. No chyba, że zamiast w ferworze złudzeń podnosić ceny na ślepo, dowiedzą się, jaki mechanizm zadziałał i co trzeba zrobić, aby osiągnąć choć zbliżony efekt.

Rzekłbym sentencjonalnie:

Ponadprzeciętne efekty nie dzieją się same.
One są świadomie „dziane”!

Podczas prelekcji „Nieruchomościowe seppuku” opowiem, co wkurza i odstrasza klientów oraz jak te odstraszacze wyeliminować. 

Konkretnie zatem:

  • Kiedy: 10. października 2019
  • Tytuł: Nieruchomościowe seppuku – błedy w ofercie, które zabijają sprzedaż.

Wstępny program:

▪ dlaczego ponad 99% internautów w ciągu 1-2 minut od otworzenia oferty, zamyka ją i ucieka,
▪ oferta „wyjątkowa” czy „wyjątkowo nijaka”, czyli jak określać i/lub budować swoją unikalność,
▪ przegląd katalogu 7, 10 lub 21 (w zależności od czasu) błędów, które najczęściej i najskuteczniej odstraszają oglądających,
▪ jak sprawić, by nasza oferta wyróżniła się spośród tysięcy innych już na etapie przeglądania listingu w serwisie ogłoszeniowym, przykuła uwagę internauty i w efekcie doprowadziła do kliknięcia i otwarcia oferty,
▪ co zrobić, aby utrzymać uwagę klienta, zaintrygować go i zachęcić do kontaktu ze sprzedającym,
▪ i odwrotnie: jak skutecznie już na wstępnie filtrować (odsiewać) klientów nieefektywnych, którzy i tak nie zechcą kupić, oszczędzając czasu zarówno klientowi, jak i sobie,
▪ jak eliminować strategiczne błędy, zamieniając je w strategiczne korzyści,
▪ dodatkowe techniki i dźwignie sprzedażowe, pozwalające zminimalizować czas rotacji danej nieruchomości,
▪ kejsy, kejsy, kejsy (w tym – masa niezwykle pouczających i otwierających oczy „pajacyków”).

O prowadzącym:

dr Maciej Dutko – przedsiębiorca, inwestor, Certyfikowany Wykładowca Allegro, autor kilkunastu książek (m.in. „Targuj się! Zen negocjacji”, „Biblia e-biznesu”, „Efekt tygrysa”). Felietonista, wykładowca akademicki, autor bloga AkademiaInternetu.pl. Uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej, nazywany „doktorem Housem polskiego internetu”.

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie. Rejestracja i networking rozpocznie się o godz.17.30, spotkanie rozpoczniemy o godz. 18.00.

Agenda spotkania:

17.30-18.00 Rejestracja i networking
18.00-18.25 Bieżące sprawy Stowarzyszenia
18.25-20.25 GOŚĆ SPECJALNY
20.2520.40 Podsumowanie
po. 21.00 
networking  i dla zainteresowanych dalsza integracja w hotelu Galaxy.

Przypominam, że wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w naszym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej.
Członkowie Stowarzyszenia mają wstęp w cenie 25 zł, pozostałe osoby prosimy o dokonanie opłaty w wysokości 100 PLN przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego (opłata w kwocie 50 zł podlega zwrotowi w przypadku zostania członkiem Stowarzyszenia).
Link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym. 

W razie opłaty na miejscu w dniu spotkania koszt uczestnictwa wynosi 150 PLN. Liczba uczestników ze względu na pojemność sali jest ograniczona do ok. 80 osób, więc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

REJESTRACJA  DLA  CZŁONKÓW:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia  należy uzyskać dostęp do konta, klikając w link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Następnie trzeba podać adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez  stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest automatycznie po zalogowanu tylko dla osób z ważną składką!

Jeśli pojawi się pojawi się problem z rejestracją skontakutj się z nami:
magda@mieszkanicznik.org.pl tel. 731-400-813
biuro@mieszkanicznik.org.pl  tel. 792-460-250

Zapraszamy.

Pozdrawiam 
Józef Kajta
Lider oddziału w Krakowie

Czas

(Czwartek) 18:00 - 20:45

X