• Brak produktów w koszyku.

marzec, 2021

pt26Mar19:0022:30Dublin: 26.03.2021 - Spotkanie oddziału online

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Temat: O perspektywach i zagrożeniach na rynku flipów i tzw. gotowców inwestycyjnych, Przykłady zrealizowanych i aktualnie toczących się inwestycji.


Rejestracja

Zapisy są możliwe przez link: Dublin 26.03.2021 godz. 19:00

Udział jest bezpłatny dla członków Stowarzyszenia.

Nieczłonkowie mogą zostać zwolnieni z opłaty za wydarzenie po spotkaniu.


Termin

26.03.2021 19:00 czasu Dublin
26.03.2021 20:00 czasu Warszawa, Polska (+1h)


Informacje o spotkaniu

Jako Stowarzyszenie mamy MOC! Nasza moc wynika z tego, że jesteśmy grupą ludzi, którzy mają różne doświadczenia, a zarazem wspólny mianownik. Jeśli się podzielimy naszymi doświadczeniami niekoniecznie związanymi z nieruchomościami, problemami to wspólnie będziemy mogli wypracować rozwiązania i zaprosić specjalistów, którzy pomogą nam je wdrożyć w życie.

Gościem naszego spotkania będzie: WALDEMAR KOCHANEK.

Człowiek przez wiele lat związany z doradztwem podatkowym.
Od 2012 roku jest też aktywnym inwestorem na rynku nieruchomości. Rozpoczął od zakupu kawalerki na wynajem, ale nieruchomości tak podziałały na jego wyobraźnię, że stały się pasją, którą codziennie realizuje. Obecnie przeprowadza głównie transakcje typu: kup wyremontuj-sprzedaj (flip), przygotowuje kompleksowo mieszkania dla inwestorów i organizuje zaplecze do zakupów wielomieszkaniowych nieruchomości na wynajem.
W 2019 zaczął rozwijać biznes w zakresie zarządzania nieruchomościami na wynajem i obecnie "Nowoczesne Pokoje" zarządzają pokojami dla ponad 250 najemców.
Główne hobby to: fotografia, w ramach której połączył przyjemne z pożytecznym – fotografuje głównie dzieci (swoje) i nieruchomości (nie tylko swoje).
Od stycznia 2017 Lidera Oddziału w Poznaniu.

O CZYM BĘDZIE SPOTKANIE
Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na pytania:
– czy warto nadal flipować?
– czy to się jeszcze opłaca przy obecnych cenach?
– jakie strategie są teraz najefektywniejsze przy flipowaniu?
– ile można zarobić na gotowcach inwestycyjnych?

Bądź na spotkaniu, bo tylko tak możesz zdecydować, który ze światowych specjalistów będzie prelegentem najbliższych spotkań i jakie będzie poruszał tematy.

Niezależnie czy masz związek z nieruchomościami czy nie. Czy sprzątasz nieruchomości, robisz im zdjęcia, home staging, remontujesz, malujesz, sprzedajesz, flipujesz, podnajmujesz, inwestujesz czy dopiero myślisz o nich lub w ich kontekście czy też szukasz specjalisty z ww. dziedzinie to spotkanie jest dla Ciebie!

Zapraszamy!

Mieszkanicznik Dublin
dublin@mieszkanicznik.org.pl

 

Więcej o Stowarzyszeniu

Korzyści z członkostwa

Czas

(Piątek) 19:00 - 22:30

X