• Brak produktów w koszyku.

grudzień, 2019

śr18Gr17:0022:00Częstochowa - Wigilia branży nieruchomości

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Gorąco zapraszamy na przed-Wigilijne spotkanie organizowane przez częstochowski oddział Mieszkanicznika we współpracy z biurem nieruchomości Golden-Estate, organizatorem śniadań branży nieruchomości w Częstochowie!

To wyjątkowe, świąteczne, magiczne, networkingowe spotkanie dbędzie się w środę 18 grudnia od godz. 17:00 w Restauracji Poker w Częstochowie przy ul. Żyznej 11c.

Działasz w branży nieruchomości? Inwestujesz w nieruchomości? Interesujesz się rynkiem nieruchomości? To spotkanie jest dla Ciebie!
Na nieruchomościach zjadłeś zęby czy może temat nieruchomości jest dla Ciebie jeszcze mało znany – jesteś mile widziany 🙂

Otwórz się na nowe znajomości, wymianę wiedzy i doświadczeń. W walentynkowym klimacie nawiąż kontakt z wartościowymi osobami, sam daj się poznać i zacieśnij relacje. Wejdź w Nowy Rok bogatszy o wiedzę, kontakty i wsparcie!

Przy świątecznym stole, wśród osób otwartych, pozytywnie nastawionych, o podobnych zainteresowaniach – znajdź partnera biznesowego, pozyskaj inwestora, zdobądź przyjaciela!

Do zobaczenia!

Monika Balińska
Lider oddziału Częstochowa
Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik"

oraz

Monika Krasicka-Krzyczmonik
Biuro Nieruchomości Golden-Estate

Czas

(środa) 17:00 - 22:00

X