• Brak produktów w koszyku.

styczeń, 2019

czw10St17:3021:00Częstochowa styczeń 2019 - Jak sprawić, aby klienci zabiegali o Ciebie?

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Witaj w Nowym Roku!

Tęsknisz za Mieszkanicznikowymi spotkaniami? Mam dla Ciebie świetną informację: widzimy się już w czwartek 10 stycznia 2019 roku! I uwaga: też nie mogę się już doczekać, dlatego zaczynamy pół godzinki wcześniej – rejestracja już od 17:30, oficjalny start 18:00

Na początek Nowego Roku spotkanie w jeszcze bardziej otwartej, ciepłej i sympatycznej atmosferze niż zwykle – bo temat spotkania dotyczy relacji. Relacji miedzy ludźmi, między wynajmującymi a najemcami, między przedsiębiorcami a klientami…

Podczas prelekcji poznasz odpowiedź na pytanie: "Jak sprawić, aby klienci zabiegali o Ciebie?"

Gościć będziemy osobę wyjątkową: profesjonalistkę, przedsiębiorcę, inwestorkę i altruistkę, silną i mądrą kobietę o pięknym sercu, jedyną i niepowtarzalną Basię Domarus.

Basia o sobie:

"Handlowiec z urodzenia, wykształcenia i doświadczenia, szlify zdobywałam na arenie międzynarodowej. Obecnie jestem Liderką Stowarzyszenia Mieszkanicznik Pomorze oraz pośrednikiem w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami. Dodatkowo specjalizuję się w podnajmie długoterminowym oraz zakwaterowaniu pracowników (głównie obcokrajowców). Współpracuję z inwestorami przeprowadzając „za rękę” przez cały proces: od zbadania potrzeb i możliwości, pomoc w uzyskaniu finansowania, wybór oraz zakup nieruchomości, przystosowanie do wynajmu, znalezienie najemców, zarządzanie najmem.

Dawniej wolontariuszka na oddziale ratunkowym wejherowskiego szpitala. Obecnie wspieram Martę na różnych płaszczyznach, również poprzez zasilanie jej konta całkowitym dochodem ze sprzedaży wzorów umów. Jestem podróżniczką, globtroterką, pasjonatką życia. Fascynuje mnie życie na wszelkich płaszczyznach poznawczych. Uwielbiam smakować, testować, sprawdzać, zgłębiać, poznawać i uczyć się.

I stay hungry."

Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książki autorstwa Basi „Champagne za dziewięć 5dziesiąt”. Dlatego nie zapomnij portfela i wykorzystaj szansę na pogłebienie wiedzy oraz otrzymanie dedykacji z autografem autorki! Szczególnie, że część dochodu ze sprzedaży książki Basia przeznacza na szlachetny cel, jakim jest postawienie na nogi cierpiącej na dziecięce porażenie mózgowe Marty.

AGENDA:

17:30 – 18:00 Rejestracja i networking

18:00 – 18:15 Wstęp i sprawy organizacyjne

18:15 – 20:45 Prelekcja Basi Domarus Jak sprawić, aby klienci zabiegali o Ciebie?

(z ok. 15 minutową przerwą w trakcie)

20:45 – 21:00 Zakończenie części formalnej, zaproszenie na after-party i kolejne spotkanie

21:15 – 23:00 Afterparty w pizzerii Allegro (ul. Czartoryskiego 17, róg Al. Jana Pawła II, Al. Armii Krajowej, byłe "Delicje")

Do zobaczenia!

Z pozdrowieniami, 
Monika Balińska
Lider oddziału Częstochowa

Czas

(Czwartek) 17:30 - 21:00

X