• Brak produktów w koszyku.

styczeń, 2021

czw14St18:0023:00Częstochowa 14.01.2021 prelekcja on-line Tomasz Burcon

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na spotkanie on-line częstochowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik: w czwartek 14 stycznia, od godz. 18:00
Na spotkaniu specjalnie dla nas interaktywne szkolenie Tomasza Burcona!
Jeśli chcesz rozpocząć lub kontynuować biznes w nieruchomościach i zastanawiasz się jak to robić z zyskiem również w obliczu kryzysu rzucającego cień na gospodarkę – koniecznie bądź z nami na spotkaniu i posłuchaj!

Prelegent: Tomasz Burcon

Ewangelista nieruchomości znający rynek od podszewki – w branży działa od 25 lat! Współpracuje z inwestorami oraz sam inwestuje w nieruchomości. Specjalizuje się w maksymalizacji zysku pasywnego dla inwestorów (tzw. ROI) poprzez optymalizację powierzchni, rozszerzanie wachlarza grup docelowych najemców oraz zastosowanie najmu hybrydowego (krótko i długoterminowego równocześnie).
Założyciel spółki Apartments Possession zarządzającej nieruchomościami (ponad 100 miejsc noclegowych) oraz przygotowującej kompleksowo nieruchomości od znalezienia przez podział, remont / wykończenie i wyposażenie po tzw. łyżeczkę w szufladzie 🙂
Silnie zaangażowany w Stowarzyszeniu Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik” – aktywnie działa jako Lider ds. rozwoju oddziałów i oficjalny ekspert (z zakresu fotografii oraz najmu krótkoterminowego)
Prowadzi i organizuje w temacie nieruchomości eventy, szkolenia, wykłady, webinary. Udzielił licznych wywiadów w radiu i telewizji.  Wykładowca w Mieszkaniczniku oraz ASBIRO.
Współautor książek „Pomysł do wynajęcia 2” oraz „Biblia e-biznesu 3.0"
Jego pasje to fotografia – specjalność nieruchomości, zdrowie, zrónoważony rozwój, podróże, rajdy samochodowe, sztuki walki i automatyzacja biznesu.

Temat szkolenia: Skąd wiedziałem, że ten czas nadejdzie i co zrobiłem aby więcej zarobić?

Jak zapowiada sam prelegent:
<< Wykład będzie inspirującym, innowacyjnym i sprawdzonym podejściem do wykorzystania sytuacji jakakolwiek nie wydawałaby się niekorzystna i obrócenie jej na swoją korzyść tak aby na niej zyskać, a nie stracić jak to większość zwyczajowo robi. Zacznę od przykładów inwestowania w nieruchomości na wynajem i zarządzania najmem (krótko i długoterminowym) i na nich pokaże niedziałające już rozwiązania działające, i te w których kierunku należy iść czyli idealne na obecny i przyszły czas. Pokażę nieruchomość, która w pierwszym roku od kupna przyniosła 54,3% zwrotu w ciągu roku. Opowiem skąd wiedziałem (2 lata wcześniej), że nastąpi zmiana i skąd miałem potwierdzenie we wrześniu 2019, że będzie to miało miejsce w pierwszym kwartale 2020 roku. Pokażę jak za pomocą profesjonalnych zdjęć potrafię szybko sprzedać nieruchomość, i to o 10% drożej, i o 20% drożej wynająć i to zwiększając przy tym obłożenie o 20% do 30% – na liczbach i konkretnych przykładach, które możesz sam sprawdzić i potwierdzić. W sierpniu miałem rekord sprzedaży mieszkań i domów wszechczasów. Jak to zrobiłem?
Co robić teraz? Na co zwracać uwagę i przede wszystkim jak tworzyć okazję w zaistniałej sytuacji.
Na wykładzie możesz spodziewać się pełnej interakcji. Będę zadawał pytania, zbierał Wasze odpowiedzi i pokazywał swoje rozwiązania. Będę starał się dostosować wykład do potrzeb publiczności aby zmaksymalizować przekazywaną wartość, bo znany jestem z tego, że daję dużo tzw. "MIĘSA". Liczę na to, że Was nie zawiodę i znów będziecie mogli wyjść z pakietem praktycznej wiedzy i inspiracji. Przybywaj… będzie tak jak lubisz "SAME MIĘSO"! >>

Agenda:

17:45 – 18:00 Logowanie i networking
18:00 – 18:15 Wstęp, ogłoszenia i sprawy organizacyjne
18:15 – 21:00 Prelekcja (z przerwą na networking w trakcie)
21:00 – … Networking i dalsza integracja z udziałem prelegenta

Zapisy:

Gwarancję udziału w spotkaniu daje tylko rejestracja poprzez formularz rejestracyjny w kalendarzu na stronie internetowej Stowarzyszenia w terminie do czwartku 14 stycznia do godz. 15:00!

Link do webinaru zostanie wysłany w dzień spotkania, indywidualnie do osób zarejestrowanych.

Płatność:

Członkowie Stowarzyszenia (z oddziału częstochowskiego oraz wszystkich pozostałych) 0 zł  (zaloguj się na stronie internetowej Stowarzyszenia przed zapisaniem się na spotkanie!)
Pozostałe osoby 50 zł  (link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym) – w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia w ciągu 2 dni po spotkaniu opłata wpisowa do Stowarzyszenia zostanie o 50 zł obniżona!

Zapraszamy i do zobaczenia!

Czas

(Czwartek) 18:00 - 23:00

X