0
  • Brak produktów w koszyku.

kwiecień, 2020

czw02Kw18:0020:3051 SML WEBINAR - Ronald Szczepankiewicz: Koronawirus a aktualna sytuacja kredytobiorców

Więcej

Szczegóły wydarzenia

 

Zapraszam na 51 spotkanie lubelskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, które odbędzie się dnia 02 kwietnia 2020 r. o godz. 18.00.

 
RONALD SZCZEPANKIEWICZ – zwolennik wolności finansowej uzyskanej poprzez inwestowanie w nieruchomości. Wiedza, którą posiada to efekt dziesiątek transakcji przeprowadzonych na rynku nieruchomości dodatkowo wsparta spotkaniami, wykładami i szkoleniami z inwestorami oraz osobami, które kupują nieruchomość, aby tam zamieszkać.
W połowie 2010 roku zaczął pracę na etacie jako doradca kredytowy. W pierwszych latach swojej działalności odbył ponad 3000 spotkań z różnymi klientami, co sprawiło, że dziś już mało co może go zaskoczyć.
Ronald to absolwent licznych szkoleń z zakresu finansów, kredytów oraz nieruchomości, organizowanych m.in. przez najlepszego polskiego szkoleniowca z inwestowania w nieruchomości – Piotra Hryniewicza.
Równolegle z nabywaniem kolejnych doświadczeń na rynku nieruchomości i kredytów hipotecznych zaczął również inwestować w zdobywanie dodatkowych kompetencji, wiedzy i inteligencji finansowej. Owocem tych działań stała się firma pośrednictwa kredytowego – rmKREDYTY.pl.
Przez lata marka sukcesywnie się rozwija i w samym 2018 roku z powodzeniem pośredniczyła przy uzyskaniu finansowania na nieruchomości o łącznej wartości blisko 200 000 000 zł.
Autor pozycji „Tajna Broń Kredytobiorcy”, bestselleru wśród kredytobiorców i pierwszej w Polsce książki, łączącej tematykę nieruchomości oraz kredytów hipotecznych. Ta książka to kompendium doświadczenia ostatnich 9 lat autora przelanego na papier: wiedza zdobyta w branży kredytów hipotecznych oraz droga do osiągnięcia wolności finansowej. Jej treść przedstawiona jest w taki sposób, aby osoba, która nigdy nie miała styczności z nieruchomościami i/lub kredytami, mogła zrozumieć całą jej zawartość. W poradniku zaprezentowane są gotowe rozwiązania, których możesz używać jako szablonów i zastosować w swojej sytuacji. Więcej informacji na: https://www.tajnabronkredytobiorcy.pl.

Ronald opowie nam m.in. o możliwości odroczenia spłaty kredytów w poszczególnych bankach, co w obecnej sytuacji przedsiębiorców oraz samych kredytobiorców jest szalenie ważne. Będzie okazja zorientować się co się teraz dzieje w ofertach banków, zdementować fake newsy i określić czego można się spodziewać, a ta wiedza zebrana w jednym miejscu naprawdę może wielu zainteresowanym tematem pomóc.

====================================
MIEJSCE SPOTKANIA
Nasze spotkanie odbędzie się online, w formie webinaru. Link do pokoju konferencyjnego zostanie rozesłany w dniu spotkania między 11:00 a 12:00.
====================================
AGENDA
18.00 – 18.15   Powitanie, sprawy organizacyjne, informacje o Stowarzyszeniu;
18.15 – 19.15   Prelekcja;
19.15 – 20.15   Panel pytań;
20.15 – 20.30   Ogłoszenia, wolne wnioski, zakończenie spotkania.
====================================
UWAGA!
W związku z formą spotkania prosimy o ZAPISY i REJESTRACJĘ do środy przed spotkaniem do godziny 21.00. Liczba miejsc ograniczona!

Opłaty za spotkanie w Lublinie:
Członkowie Stowarzyszenia z ważną i opłaconą składką:
25 zł – cena rejestracji i płatności online.
Aby dokonać rejestracji na spotkanie jako Członek Stowarzyszenia należy zalogować się na koncie na stronie Mieszkanicznika [link: https://mieszkanicznik.org.pl], a następnie wybrać zakładkę "wydarzenia"  i dokonać rejestracji na odpowiednie spotkanie.  
Goście:
50 zł – cena rejestracji i płatności online.

Do zobaczenia,
Mariusz Nenckarski – Lider oddziału Lublin
lublin@mieszkanicznik.org.pl

 

Czas

(Czwartek) 18:00 - 20:30

X