0
  • Brak produktów w koszyku.
Baza WiedzyEksperciTomasz Burcon

Każda środa

Tomasz Burcon

Fotografia, najem krótkoterminowy, www

Ewangelista nieruchomości znający rynek od podszewki - w branży działa od 25 lat! Współpracuje z inwestorami oraz sam inwestuje w nieruchomości. Specjalizuje się w maksymalizacji zysku pasywnego dla inwestorów (tzw. ROI) poprzez optymalizację powierzchni, rozszerzanie wachlarza grup docelowych najemców oraz zastosowanie najmu hybrydowego (krótko i długoterminowego równocześnie).

Założyciel spółki Apartments Possession zarządzającej nieruchomościami (ponad 100 miejsc noclegowych) oraz przygotowującej kompleksowo nieruchomości od znalezienia przez podział, remont / wykończenie i wyposażenie po tzw. łyżeczkę w szufladzie ?
Zaangażowany w Stowarzyszeniu Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”. Aktywnie działa jako Lider ds. rozwoju oddziałów i oficjalny ekspert (z zakresu fotografii oraz najmu krótkoterminowego)

Prowadzi i organizuje w temacie nieruchomości eventy, szkolenia, wykłady, webinary. Udzielił licznych wywiadów w radiu i telewizji.  Wykładowca w Mieszkaniczniku oraz ASBIRO.
Współautor książek „Pomysł do wynajęcia 2” oraz „Biblia e-biznesu 3.0"
Jego pasje to fotografia - specjalność nieruchomości, zdrowie, zrównoważony rozwój, podróże, rajdy samochodowe, sztuki walki i automatyzacja biznesu.

KONTAKT ZE MNĄ

Kontakt z ekspertem jest możliwy dla osób zalogowanych z opłaconą składką członkowską.
Kliknij poniżej, aby odnowić członkostwo w Stowarzyszeniu lub zarejestrować się i opłacić składkę.

 

ZALOGUJ DOŁĄCZ DO NAS

X