• Brak produktów w koszyku.
Martyna Szczawińska

Pierwszy wtorek miesiąca
10:00 - 11:00

Martyna Szczawińska

Home Stager

Martyna Szczawińska. Z wykształcenia prawnik, Mieszkanicznik z pasją do nieruchomości. Miłośnik pięknych wnętrz i niekonwencjonalnych rozwiązań. Od 6 lat pomaga ludziom inwestować w nieruchomości. W ramach firmy Metr kwadratowy zajmuje się kompleksową obsługą inwestora (od znalezienia odpowiedniej nieruchomości, po pomoc w remoncie, urządzeniu, wynajęciu i opiece nad mieszkaniem).

 

Jest również ekspertem w wynajmie mieszkań stosującym rozwiązania właściwie zabezpieczające strony najmu. Rzetelnie weryfikuje zarówno najemców jak i właścicieli nieruchomości. Jako certyfikowany home stager pomaga przygotować nieruchomość do sprzedaży oraz wynajmu (home staging). Zarządza mieszkaniami na wynajem z gwarancją czynszu, prowadzi konsultacje z zakresu inwestowania i wynajmowania nieruchomości. Możesz zapisać się do niej na spersonalizowany kurs przygotowujący do zakupu nieruchomości na wynajem (m.in. ułożysz na nim własną strategię inwestycyjną) lub mentoring z zakresu bezpiecznego wynajmu.

 

Martyna wraz z mężem aktywnie inwestują na toruńskim rynku nieruchomości. W swoim portfelu posiadają zarówno mikrokawalerki jak i większe prawie stu metrowe apartamenty. Prywatnie to szczęśliwa mężatka, mama i ciekawa świata podróżniczka. Wśród najbliższych uchodzi za wulkan energii i kopalnię pomysłów. Chcesz ją poznać? Masz do tego okazję niemal w każdy drugi wtorek miesiąca na spotkaniu Kujawsko-Pomorskich Mieszkaniczników lub na dyżurze ekspertów Mieszkanicznika w każdy pierwszy wtorek miesiąca pomiędzy godziną 10.00-11.00.

KONTAKT ZE MNĄ

Kontakt z ekspertem jest możliwy dla osób zalogowanych z opłaconą składką członkowską.
Kliknij poniżej, aby odnowić członkostwo w Stowarzyszeniu lub zarejestrować się i opłacić składkę.

 

X