0
  • Brak produktów w koszyku.
Baza WiedzyEksperciMartyna Szczawińska

pierwszy wtorek miesiąca

Martyna Szczawińska

home staging, zwiększanie wartości nieruchomości, umowa najmu, weryfikacja najemcy, zarządzanie najmem, kupno nieruchomości na wynajem

Sprawia, że nieruchomości zyskują na wartości. Z wykształcenia prawnik, zawodowo home stager. Mieszkanicznik z pasją do nieruchomości.

Od 7 lat pomaga ludziom inwestować w nieruchomości.

- Prowadzi własną firmę Martyna Szczawińska home stager – w którym poprzez odpowiednie działania pomaga innym skutecznie sprzedać lub bezpiecznie wynająć duże mieszkania i domy.

- W ramach firmy Metr kwadratowy zajmuje się kompleksową obsługą inwestora (od znalezienia odpowiedniej nieruchomości, po pomoc w jej remoncie, urządzeniu, wynajęciu i opiece nad mieszkaniem).

- Zarządza mieszkaniami na wynajem z gwarancją czynszu, prowadzi konsultacje z zakresu inwestowania i wynajmowania nieruchomości. Możesz zapisać się do niej na spersonalizowany kurs przygotowujący do zakupu nieruchomości na wynajem (m.in. ułożysz na nim własną strategię inwestycyjną) lub mentoring z zakresu bezpiecznego wynajmu

- Jest również ekspertem Stowarzyszenia, jej dyżur odbywa się w każdy pierwszy wtorek miesiąca pomiędzy godziną 10.00-11.00.

Martyna wraz z mężem aktywnie inwestują na toruńskim rynku nieruchomości. W swoim portfelu posiadają zarówno mikrokawalerki jak i większe prawie stu metrowe apartamenty. Prywatnie to szczęśliwa mężatka, mama i ciekawa świata podróżniczka. Wśród najbliższych uchodzi za wulkan energii i kopalnię pomysłów.

Chcesz ją poznać? Masz do tego okazję niemal w każdy drugi wtorek miesiąca na spotkaniu Kujawsko-Pomorskich Mieszkaniczników lub na dyżurze ekspertów Mieszkanicznika w każdy pierwszy wtorek miesiąca pomiędzy godziną 10.00-11.00.

KONTAKT ZE MNĄ

Kontakt z ekspertem jest możliwy dla osób zalogowanych z opłaconą składką członkowską.
Kliknij poniżej, aby odnowić członkostwo w Stowarzyszeniu lub zarejestrować się i opłacić składkę.

 

ZALOGUJ DOŁĄCZ DO NAS

X