• Brak produktów w koszyku.
Lilianna Chlubek

Pierwszy poniedziałek miesiąca
20:00 - 21:00

Ekspert od certyfikacji energetycznej budynków i lokali mieszkalnych.

Lilianna Chlubek Ekspert od certyfikacji energetycznej budynków i lokali mieszkalnych. Absolwentka Politechniki Szczecińskiej (obecnie Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie). Ukończyła kierunek Budownictwo w specjalności konstrukcje budowlane i inżynierskie. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w tej branży. Pracowała w kilku biurach architektoniczno-budowlanych, nabywając głęboką wiedzę z zakresu wykonawstwa i projektowania obiektów budowlanych.

W 2008 roku przeszła szkolenie w Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Szczecinie w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej, a w listopadzie 2009 roku uzyskała uprawnienia państwowe do sporządzania certyfikatów energetycznych budynków, lokali mieszkalnych oraz części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową.

Od 2009 pracuje na własny rachunek prowadząc firmę Termokonsulting i sporządzając certyfikaty energetyczne budynków i lokali mieszkalnych. Współpracuje z firmami budowlanymi i biurami architektonicznymi w zakresie obiektów energooszczędnych. Interesuje się budownictwem pasywnym. Prywatnie żona i mama bliźniaczek, pasjonatka budownictwa pasywnego. Jej hobby to podróże.

KONTAKT ZE MNĄ

Kontakt z ekspertem jest możliwy dla osób zalogowanych z opłaconą składką członkowską.
Kliknij poniżej, aby odnowić członkostwo w Stowarzyszeniu lub zarejestrować się i opłacić składkę.

 

X