• Brak produktów w koszyku.
Grzegorz Grabowski

Trzeci wtorek miesiąca
12:00 - 13:00

Grzegorz Grabowski

Podatki

Grzegorz Grabowski – założyciel i współwłaściciel biura rachunkowego Wynajmistrz, współzałożyciel i współwłaściciel spółki doradztwa podatkowego, właściciel spółki szkoleniowej, autor bloga, w ramach którego prowadzi też (nieregularny) podcast.

Autor kursów video, pomysłodawca i organizator wielu szkoleń nieruchomościowych i podatkowych. Prowadzi wykłady i szkolenia na temat rozliczania najmu, podnajmu, zakwaterowania i handlu mieszkaniami. Autor poradnika o rozliczaniu podatków od najmu, który sprzedał się już w nakładzie dużych kilkunastu tysięcy egzemplarzy. Wydawca 4 książek z dziedziny podatków, nieruchomości i inwestowania.

Jest członkiem założycielem, a także ekspertem od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami Stowarzyszenia “Mieszkanicznik”. Pełnił także rolę członka zarządu oraz członka komisji rewizyjnej stowarzyszenia.

Sam inwestuje w mieszkania na wynajem w Warszawie, wynajmowane w całości oraz na pokoje. W swojej historii inwestora przeszedł również przez apartament na wynajem krótkoterminowy w Zakopanem, flipy oraz podnajem długoterminowy.

KONTAKT ZE MNĄ

Kontakt z ekspertem jest możliwy dla osób zalogowanych z opłaconą składką członkowską.
Kliknij poniżej, aby odnowić członkostwo w Stowarzyszeniu lub zarejestrować się i opłacić składkę.

 

X