• Brak produktów w koszyku.
Grzegorz Grabowski

Trzeci wtorek miesiąca
12:00 - 13:00
odpowiedzi udzielane są w pokoju webinarowym

Grzegorz Grabowski

Biuro rachunkowe rynku nieruchomości

Grzegorz Grabowski, założyciel i współwłaściciel biura rachunkowego wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Jego firma działająca pod marką Wynajmistrz.pl Biuro Rachunkowe (http://wynajmistrz.pl/biuro) obsługuje klientów prowadzących najem, podnajem, handel lokalami mieszkalnymi, noclegi dla turystów, pośrednictwo i inne. Jest autorem bloga http://wynajmistrz.pl serwisu o wszystkim, co jest związane z wynajmem nieruchomości mieszkalnych, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie inwestorom, autorem kursu video o rozliczaniu najmu.

Wydał książkę "Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami". Poradnik w 100% praktyczny, która rozeszła się już w nakładzie kilku tysięcy egzemplarzy. Oprócz tego prowadzi wykłady i szkolenia na temat rozliczania najmu, podnajmu i handlu mieszkaniami.
Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, ale na swoim koncie ma również flipy.

Pytania do Eksperta można przesyłać za pomocą formularza kontaktowego (dostępnego dla członków po zalogowaniu) przez cały miesiąc. Ekspert będzie odpowiadał na pytania w pokoju webinarowym uruchamianym w czasie trwania dyżuru dla osób, które przesłały pytanie i podały swój adres e-mail.

KONTAKT ZE MNĄ

Kontakt z ekspertem jest możliwy dla osób zalogowanych z opłaconą składką członkowską.
Kliknij poniżej, aby odnowić członkostwo w Stowarzyszeniu lub zarejestrować się i opłacić składkę.

 

X