• Brak produktów w koszyku.

Chicago

Lider Oddziału - Artur Pianko

W imieniu Stowarzyszenia, które otwiera swoje przedstawicielstwo w Chicago, chciałbym zaprosić do kontaktu i współpracy osoby zainteresowane inwestowaniem w nieruchomości w USA jak i w Polsce, zarządzeniem nieruchomościami. Również osoby pracujące w branżach związanych z nieruchomościami, agenci real estate, agenci ubezpieczeniowi, osoby zajmujące się udzielaniem pożyczek, prawnicy specjalizujący się w nieruchomościach, kontraktorzy i architekci.
Jak również osoby posiadające nieruchomości pod wynajem lub noszące się z zamiarem kupna nieruchomości w celu zarobkowym.

Jednym z głównych celów Stowarzyszenia jest zrzeszenie osób związanych z branża nieruchomości, tak aby te osoby mogły wzajemnie siebie wspierać na co dzień w swoim biznesie. Dlatego chciałbym zaprosić Ciebie do kontaktu i współpracy przy tworzeniu nowo powstającego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik zrzeszającego osoby pracujące w branży nieruchomości w USA.

W ramach działalności stowarzyszenia będą organizowane szkolenia tematyczne oraz spotkania z ekspertami, z którymi członkowie stowarzyszenia będą mogli wymieniać swoje doświadczenia, zdobywać nowa wiedzę oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe.
Nasze Stowarzyszenie działa z powodzeniem w Nowym Jorku, teraz kolej na Chicago.

  • Czy chciałbyś zaoszczędzić lub uniknąć kosztownych błędów podczas inwestowania?
  • Chcesz uzyskać korzystny kredyt lub dostęp do okazji i tym samym zwiększając stopę zwrotu z inwestycji?
  • Czy chciałbyś mieć dostęp do sprawdzonej ekipy budowlanej czy remontowej?
  • Może chciałbyś uniknąć błędów początkującego inwestora?
  • Może sprzedać nieruchomość lub znaleźć na nią finansowanie?
  • Zainwestować w USA, Polsce lub innym miejscu gdzie mamy oddział?

Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź na naszych spotkaniach, na żywo i online, na których spotkasz specjalistów z wyżej wymienionych dziedzin.

Jesteś specjalistą? To tym bardziej jest to miejsce dla ciebie gdzie możesz znaleźć potencjalnych partnerów i klientów. Biznes robi się z ludźmi. Na każdym spotkaniu jest ktoś nowy, a stali członkowie często przychodzą na każde z nich, bo wiedzą, że tu dowiedzą się o najnowszych okazjach, kwestiach prawnych, zdobędą wiedzę oraz rozwiązanie swoich problemów.

Poznaj 10 powodów dlaczego warto być z nami, jeśli jeszcze nie jesteś.
Zobacz również czemu 15 powodów czemu ludzie z nami zostają na długo.

Więcej o Stowarzyszeniu możecie dowiedzieć się na stronie: www.facebook.com/mieszkanicznikchicago lub kontaktując się ze mną w wiadomości prywatnej.
Zapraszam,
Artur Pianko
Lider oddziału Chicago Stowarzyszenia Mieszkanicznik