0
  • Brak produktów w koszyku.

Członkostwo w Stowarzyszeniu Mieszkanicznik

Uczestnictwo w cyklicznych lokalnych spotkaniach bezpłatnie lub za symboliczną opłatą

Każde takie spotkanie, to świeża okazja do tego, by zdobyć wartościowe kontakty i dowiedzieć czegoś nowego o tym biznesie od osób, które robią to dłużej. Jasne, można do wszystkiego dochodzić samemu i w kółko popełniać te same błędy, ale po co tracić czas i pieniądze?
Tu nie ma prelegentów, którzy żyją ze szkoleń. Spotykasz się twarzą w twarz z praktykami, którzy na co dzień stykają się z tymi samymi problemami, co Ty i większość z nich rozwiązują pstryknięciem palcami… albo odpowiednim dokumentem, checklistą lub telefonem. Tej wiedzy nie znajdziesz w książkach ani kursach. To nie wielki event, gdzie widzisz znane osoby tylko na scenie. Tu masz praktyków w zasięgu ręki i możesz spytać, co chcesz. Zobacz co dzieje się w Twoim mieście: tutaj

bezpłatne porady ekspertów

Bezpłatne porady ekspertów w trakcie dyżurów

Za każdym razem, gdy zastanawiasz się "jak to zrobić?", ktoś inny korzysta z gotowej porady. Ułatw sobie życie, a problemy zostaw innym. Dołączając do Stowarzyszenia masz dostęp do ekspertów, którzy mają odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.
Eksperci stowarzyszenia pomogą Ci w takich obszarach, jak:
- podatki i rozliczanie najmu
- okazje inwestycyjne
- remonty i adaptacje
- negocjacje
- fotografia i home staging
- umowa najmu

Bezpłatne porady prawne

Porady prawne - infolinia

Pewnie wiesz, że błędy w umowach lub pominięcie drobnego zapisu potrafią bardzo wiele kosztować. Jeśli nie chcesz wpaść w pułapkę prawną, która może pozbawić Cię nie tylko nieruchomości, ale i pieniędzy, a w skrajnym przypadku wolności - musisz z wiedzieć, jak się zabezpieczyć ze wszystkich stron, by nagle nie zostać bez nieruchomości i bez pieniędzy.
W Mieszkaniczniku obowiązuje niepisana zasada - lepiej dmuchać na zimne, niż potem się sparzyć. Proste porady prawne kosztują od 200 zł wzwyż. Bardziej skomplikowane mogą być liczone w tysiącach. Jako członek Stowarzyszenia masz je za darmo.

Baza polecanych fachowców

Baza polecanych fachowców

Na pewno zdarzyło Ci się słyszeć o nierzetelnych fachowcach budowlanych? Wszystko potrafią sp….artolić. Albo nagle zniknąć, zostawiając Cię z tym całym bałaganem. A może już i u Ciebie narozrabiali?

Dobra wiadomość jest taka, że Stowarzyszenie chce Ci pomóc unikać problemów z fachowcami. Nasi członkowie tworzą bazę polecanych fachowców w Twojej okolicy. Takich, którzy sprawdzili się nie raz, nie dwa i wiesz, że możesz na nich polegać. Taka baza fachowców to skarb. Dzięki nie unikniesz tracenia czasu i pieniędzy, zwłaszcza pieniędzy, na nierzetelnych wykonawców. Już samo to jest warte o wiele więcej niż składka członkowska stowarzyszenia

Wiedza o najmie

Kompendium wiedzy o najmie

Nigdy nie wiesz, czy to, czego nie wiesz, nie jest tym, co właśnie teraz musisz wiedzieć. Jako członek stowarzyszenia otrzymasz dostęp do wiedzy, którą musisz posiadać, jeśli chcesz bezpiecznie i z zyskiem prowadzić działalność w zakresie najmu. Na tacy podamy Ci to, co niezbędne, ważne i wartościowe.

Otrzymasz dostęp do materiałów zawierających zbiór dobrych praktyk najmu, aktualnego stanu rynku nieruchomości, do artykułów na stronie www i w biuletynie. Nic Cię nagle nie zaskoczy - przygotujemy Cię na wszystkie zmiany i niespodzianki. Otrzymasz też dostęp do wzorów dokumentów: umowa najmu wraz z polecanymi załącznikami aktualizowane na bieżąco.

Pakiet korzyści ubezpieczenia

Ubezpieczenia - pakiet korzyści

Powiedzmy sobie szczerze: prowadzenie biznesu w Polsce obarczone jest pewnym ryzykiem. "Atak" może przyjść z każdej strony, dlatego lepiej śpią Ci, co są przygotowani na każdą ewentualność.

Wiemy dobrze, jakie ryzyko związane jest z wynajmem nieruchomości, bo sami je ponosimy. Ale też wiemy, jak je zminimalizować. Jako członek Stowarzyszenia otrzymujesz dostęp do dedykowanego ubezpieczenia i eksperta, który pomoże je zrozumieć i wyjaśni wszystkie wątpliwości. Dzięki temu nie przepłacasz za coś, co jest Ci zbędne i otrzymujesz ochronę ubezpieczeniową idealnie dopasowaną do profilu swojej działalności.

Zniżki na eventy, wydarzenia

Zniżki na kongres i eventy

Stowarzyszenie dba o swoich członków, nie tylko organizując kongresy i szkolenia, które pomagają w prowadzeniu tego biznesu, lecz także oferując tańsze bilety dla swoich. To daje dwie korzyści w jednej - masz pewność, że merytoryka będzie na najwyższym poziomie i masz cenę "dla swoich", która pozwala na uczestnictwie w większej licznie eventów za tę samą kwotę.

Członkowie Stowarzyszenia otrzymują też rabaty na imprezy organizowane przez inne organizacje, z którymi Stowarzyszenie nawiązuje współpracę partnerską lub obejmuje patronatem. Dzięki temu składka członkowska szybko się zwraca.
Sprawdź informacje na temat najbliższego Kongresu Mieszkanicznika

Sąd arbitrażowy

Możliwość rozstrzygania sporów, wynikających z umów najmu przez powołany prze stowarzyszenie Sąd Arbitrażowy

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, Sąd Arbitrażowy przyspiesza i ułatwia rozwiązywanie sporów z najemcami. To znaczy, że nie musisz liczyć na polskie sądy - każdą sprawę możesz oddać w ręce ludzi dobrze zorientowanych w temacie, co znacznie ułatwia polubowne załatwianie spraw. Mniej formalności, mniejsze koszty, wybierasz arbitra i nie czekasz latami na wyrok.

Monitoring rynku. Poradnik Mieszkanicznika. Bieżące informacje, raporty i artykuły w NASZE ARTYKUŁY i biuletynie

Jeśli chcesz prowadzić biznes bez przestojów, wywołanych brakiem okazji lub problemami z nieruchomością lub najemcami, sugerujemy trzymanie ręki na pulsie, w zakresie bieżących informacji z rynku nieruchomości.

Czasem jedna taka informacja stwarza niezwykłe okazje albo chroni przed głupimi błędami i niezbyt przyjemnymi konsekwencjami. Jak to się mówi: nieznajomość prawa szkodzi. My to poszerzamy: to, czego nie wiesz, może zmienić Twoje życie na lepsze lub czegoś Cię pozbawić, więc zawsze lepiej wiedzieć więcej, niż mniej.

Forum i grupa

Dostęp do grup na FB dla członków stowarzyszenia.

Jeśli czasem się zastanawiasz, jak Ci najlepsi znajdują okazje inwestycyjne i pokonują problemy, które zwykłemu śmiertelnikowi wydają się niemożliwe do rozwiązania, to od teraz możesz mieć do nich dostęp. Mówię o tych "najlepszych".
Większość problemów, z którymi się na co dzień stykasz ktoś już wcześniej rozwiązał, więc po co tracić czas i wymyślać koło? A jeśli to nowy problem, to suma wiedzy i doświadczeń całej Twojej grupy pomoże Ci się z tym uprać lepiej i szybciej, niż samotna walka w wiatrakami.

Zniżki dla partnerów

Zniżki na produkty i usługi dla partnerów

Czy wiesz, że wiele firm, z których usług lub produktów korzystasz albo masz zamiar korzystać, może mieć umowę partnerską ze Stowarzyszeniem? Dzięki temu członkowie Stowarzyszenia otrzymują spore zniżki i rabaty. Sprawdź listę tych firm, bo może się okazać, że sporo zaoszczędzisz, opłacając jedną składkę członkowską.

Akademia Mieszkanicznika

Od 2012 roku prowadzimy praktyczne szkolenia i warsztaty, które już pomogły tysiącom ludzi lepiej żyć, dzięki najmowi. Mamy więc doświadczenie i unikatową wiedzę, której nie zatrzymujemy dla siebie.
Ale to dopiero początek, bo mamy bardzo ambitne plany edukacyjne. Gdy do nas dołączysz, otrzymasz dostęp do najlepszej wiedzy dla właścicieli mieszkań, kamienic oraz lokali użytkowych i budynków pod wynajem. Wierzymy, że każdy problem ma swoje rozwiązanie i siła Stowarzyszenia polega na tym, że dajemy dostęp do wiedzy setek członków, rozsianych po całej Polsce. Chcesz stać się częścią tej społeczności?

Mantoring

Mentoring

Wiele osób, którym się powiodło na rynku nieruchomości mówi o tym, że spotkanie mentora doprowadziło do przełomu i nagle to, co wydawało się niemożliwe, stało się proste, dzięki wiedzy i doświadczeniu osoby, która może pochwalić się sukcesami.

Ten przełom jest możliwy dla każdego. Mówi się, że gdy uczeń jest gotowy, pojawia się mistrz. Pytanie do Ciebie: jesteś gotowy na mentora, który pomoże Ci dokonać przełomu?

Wzory umów

Umowa Najmu

To akurat proste - otrzymasz wzór aktualnie najlepszej umowy najmu, która pomoże Ci zabezpieczyć swoje interesy w najlepszy możliwy sposób i co najważniejsze, zgodnie z aktualnym stanem prawnym.

Kodeks etyki i certyfikat KEM

Dołączając do Stowarzyszenia przestajesz być anonimowym najemcą, a stajesz się członkiem poważanej społeczności profesjonalistów. Może wydawać się, że nie ma to wielkiego znaczenia dla prowadzenia biznesu, ale szybko się przekonasz, ile drzwi otwiera certyfikat KEM i przynależność do naszego Stowarzyszenia.

Ile to jest warte?

Lp. Korzyść Zaoszczedzona kwota / mc Zaoszczedzona kwota / rok
1 Uczestnictwo w lokalnych spotkaniach bezpłatnie lub za symboliczną opłatą./ możliwość networkingu bez opłaconej składki członkowskiej 100 zł 1 200 zł
2 Bezpłatne porady ekspertów podczas prowadzonych regularnie dyżurów. 50 zł 600 zł
3 PORADY PRAWNE - Infolinia działa w od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach dyżurów 300 zł 3 600 zł
4 BAZA POLECANYCH FACHOWCÓW 20 zł 240 zł
5 Kompendium wiedzy o najmie. 30 zł 360 zł
6 UBEZPIECZENIA - PAKIET KORZYŚCI - konsultacje w całej Polsce 20 zł 240 zł
7 "Budowanie marki MIESZKANICZNIKA poprzez:
przestrzeganie Kodeksu Etyki Mieszkanicznika i legitymowanie się Certyfikatem KEM (dla członków ? bezpłatny)"
10 zł 120 zł
8 "Budowanie marki MIESZKANICZNIKA poprzez:
korzystanie z kreatora LOGO NA ZDJĘCIA, publikując swoje ogłoszenie o wynajmie."
5 zł 60 zł
9 Możliwość rozstrzygania sporów wynikających z umów najmu przez powołany przez stowarzyszenie SĄD ARBITRAŻOWY 100 zł 300 zł
10 RABATY NA KONGRES I EVENTY 500 zł 500 zł
11 "Monitoring rynku, PORADNIK MIESZKANICZNIA.
Bieżącze informacje, raporty i artykuły udostępniamy w NASZE ARTYKUŁY oraz w biuletynie."
10 zł 120 zł
12 " Dostęp do forum i grup FB dla członków stowarzyszenia
Masz problem i potrzebujesz ""burzy mózgów"" jak go rozwiązać? Dołącz do wybranej grupy zadaj pytanie jej członkom."
10 zł 120 zł
13 Zniżki na produkty i usługi partnerów 50 zł 600 zł
14 Akademia Mieszkanicznika 200 zł 600 zł
15 Mentoring 100 zł 1 500 zł
16 Umowa najmu 400 zł 400 zł
17 Zniżki na materiały wideo 10 zł 120 zł
18 Zniżki na książki 10 zł 120 zł
19 Wejście na targi 10 zł 20 zł
SUMA KORZYŚCI 1 935 zł 10 820 zł
Ty płacisz tylko 20,83 zł 250 zł

Jak do nas dołączyć?

To bardzo proste! Zarejestruj się na stronie Stowarzyszenia Mieszkanicznik i wypełnij formularz - deklarację członkowską.Po dokonaniu rejestracji wysyłany jest automatycznie email z prośbą o ustawienie nowego hasła.
Opłacenie członkostwa jest możliwe po zalogowaniu.System rejestracji członków przewiduje automatyczny proces dokonywania płatności za pośrednictwem T-Pay lub bezpośrednio na konto Stowarzyszenia. Prosimy wówczas w przelewie podać dokładny opis - imię, nazwisko, adres, e-mail.
Dzięki temu od razu po przelewie identyfikujemy osobę i kontaktujemy się z nią. W ten sposób wpłacający staje się członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik na 365 dni.
Pierwsza opłata członkowska wynosi 400 zł. Opłata kolejnej składki rocznej wynosi 250 zł.

WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ

30 DNI GWARANCJI ZADOWOLENIA

DOŁĄCZ DO NAS

Zapraszamy do zapoznania się z video z Kongresu Stowarzyszenia - zobaczysz na nim, kogo zrzeszamy i jak wymieniamy się cenną wiedza ekspercką:

Obejrzyj relację

Zarejestruj się, aby zostać oficjalnym Członkiem
największej społeczności dot. nieruchomości.

 

Jeśli posiadasz konto w naszym serwisie,
zaloguj się klikając poniżej.

X