logo Arche grupa

 

Arche, rozpoczęła swoją działalność w branży deweloperskiej w 1991 roku. W swojej ponad 20-letniej historii spółka zaangażowała się również w projekty hotelarskie oraz zarządzania najmem mieszkań.
Obecnie Grupa Arche z sukcesem  realizuje kolejne przedsięwzięcia deweloperskie, a także zarządza nieruchomościami na terenie Warszawy oraz całej Polski.
Za  przykład jednej z ostatnich inwestycji posłużyć może OSIEDLE BEMA VI - kolejny etap, realizowanego przez ARCHE, osiedla mieszkaniowego w Piasecznie, który obejmuje również najnowszy, obiekt  z pokojami i mieszkaniami pod wynajem APARTAMENTY HOTELOWE PIASECZNO.
Działalność firmy to nie tylko budowa domów, apartamentów, mieszkań, hoteli czy loftów ale też zaangażowanie w renowację zabytków (Zamek w Janowie Podlaskim, Pałac Łochów, Drohiczyn Kresowy) czy zarządzanie Centrum Handlowym specjalizującym się w sprzedaży i dystrybucji mebli.
W 2012 roku firma wyróżniona została nagrodą Gazela Biznesu przez ogólnopolski dziennik Puls Biznesu w kategorii Inwestycja roku 2012. W 2012 i 2014 otrzymaliśmy Medal Europejski.
Dowiedz się więcej: 
www.arche.pl,
http://www.arche.pl/oferta/domhotel-piaseczno 

 

Piotr Hryniewicz jest inwestorem i trenerem, który pod wpływem książek Roberta Kiyosaki osiągnął wolność finansową w 2008 roku. Od tego czasu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z inwestowaniem w nieruchomości. W ramach projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości cyklicznie organizuje Praktyczne Seminaria Inwestowania w Nieruchomości, podczas których przekazuje wiedzę najwyższej jakości opartą na wieloletniej praktyce. Po szkoleniu jego Absolwenci otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza wsparcia poseminaryjnego, w ramach, którego organizowane są:
· Spotkania on-line – comiesięczne spotkania Absolwentów z całej Polski, które odbywają się pod hasłem „Zarabiaj na nieruchomościach zamiast szukać wymówek”,
· Zjazdy Absolwentów – odbywające się, co kwartał trzydniowe spotkania dla aktywnych inwestorów, połączone z wykładami ekspertów (doradców podatkowych, prawników, doradców kredytowych itp.),
· Klub Inwestora (Inwestycje Hryniewicz.pl) – zamknięta grupa inwestycyjna, w której Piotr daje możliwość swoim Absolwentom współinwestowania razem z nim w poznańskie nieruchomości.

Praktyczne Seminarium Inwestowania w Nieruchomości to nie tylko szkolenie - to recepta na sukces dla każdego początkującego adepta sztuki inwestowania w nieruchomości pod czujnym okiem aktywnego inwestora. Przekonaj się na własnej skórze, jak wartościowe jest to Seminarium i ogrom oferowanego wsparcia. Weź udział w najbliższym szkoleniu, którego termin znajdziesz na stronie www.edukacjainwestowania.pl i zacznij zarabiać na nieruchomościach, zamiast szukać wymówek!home rent

Home Rent specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami przeznaczonymi na wynajem i znajdującymi się na obszarze Warszawy i pobliskich miejscowości. Jesteśmy członkiem Parama Group, świadczącej kompleksowe usługi związane z obsługą rynku nieruchomości.
Nasz oferta jest skierowana m.in. do właścicieli lokali, którzy ze względu na swoje miejsce zamieszkania lub inne przyczyny nie mają możliwości zajmowania się sprawami związanymi z wynajmem lokali i ich bieżącą obsługą jak również inwestorów dysponujących większą ilością lokali do wynajęcia.
To co nas wyróżnia, to zespół składający się z licencjonowanych zarządców nieruchomości i pośredników, gwarantujący właścicielom nieruchomości w pełni profesjonalną i kompleksową obsługę, obejmującą także pełne przygotowanie lokalu do wynajmu.
Założycielami są osoby związane z nieruchomościami od ponad 15 lat, posiadające swoje lokale przeznaczone na wynajem. Wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w trakcie najmu, powoduje, że doskonale rozumiemy oczekiwania właściciela.
Dowiedz się więcej na www.homerent.plk-investments

Firma K-Investments została założona w 2002 roku przez Jacka Kusiaka i wspólników, by ułatwić inwestorom działającym w branży nieruchomości wymianę informacji, dzielenie się wiedzą oraz dotarcie do specjalistów takich dziedzin jak:

1. Remonty nieruchomości – projekty i wykonanie
2. Szafy i meble – projekty i wykonanie
3. Kuchnie – projekty i wykonanie
4. Tarasy drewniane – projekty i wykonanie
5. Home staging i architekci – projekty i wykonanie
6. Zarzadzanie najmem – consulting
7. 
i wielu innych…

Jeżeli poszukujesz tych usług... 
DOBRZE TRAFIŁEŚ/AŚ!
Dysponujemy zespołem fachowców z ponad 20-to letnim doświadczeniem, potrafiących sprostać każdemu zleceniu. Naszą przewagą na rynku jest skupianie w jednym miejscu specjalistów, jakich codziennie potrzebują inwestorzy w branży nieruchomości. Wiemy, że tego typu usługi są niezbędne każdego dnia, gdyż ciągły nadzór naszych inwestycji jest nieodzowny w ich stabilnym funkcjonowaniu.

Dlatego też kolejnym atutem firmy jest chęć współpracy długofalowej, dzięki czemu uzyskujecie Państwo specjalistów, których znacie i wiecie czego można od nich oczekiwać. Zapraszamy do współpracy z nami.Mzuri to największa w Polsce firma specjalizująca się w kompleksowym zarządzaniu najmem mieszkań, apartamentów, domów i lokali użytkowych. Misją Mzuri jest zapewnianie klientom bezproblemowego najmu, poprzez realizowanie w imieniu właściciela wszystkich zadań związanych z wynajmowanym mieszkaniem. Posiada w Polsce dwanaście oddziałów, które obsługują i zarządzają najmem mieszkań w blisko 20 największych miastach w Polsce. Mzuri od lat wyznacza standardy i dobre praktyki na polskim rynku najmu. Obecnie, w portfelu lokali zarządzanych przez Mzuri znajduje się łącznie ponad 1700 jednostek - mieszkań, domów i lokali użytkowych. Więcej na: www.mzuri.pl.Rudiger Finance - biuro księgowe logo

Rudiger Finance sp. z o.o. to wyspecjalizowane Biuro Księgowe działające od 2008r.
Nasza specjalizacja to księgowość dla spółek z o.o. oraz działalności gospodarczych.
Pomagamy też Państwu w przeprowadzeniu pełnej procedury rejestracji spółki z o.o.
Doradzamy jak efektywnie zaplanować realizacje projektów biznesowych pod względem księgowym i organizacyjnym.
Dowiedz się więcej na  www.rudiger.plSimproperty

Sim Property specjalizuje się w profesjonalnym i kompleksowym zarządzaniu mieszkaniami na wynajem w Warszawie, Krakowie, Wrocławie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. Świadczymy usługi dopasowane do potrzeb właścicieli. Korzystamy z bogatego doświadczenia zdobytego w Polsce i zagranicą.

Dowiedz się więcej na www.simproperty.pllogo K2

K2 Asset Management specjalizuje się w zarządzaniu najmem lokali mieszkalnych i usługowych.

Dowiedz się więcej: na www.k2assetmanagement.pl

 LOGO_KG

Kristensen Group jest niezależną firmą deweloperską kontynuującą w Polsce tradycję tworzenia ekskluzywnych apartamentów i domów wakacyjnych. Najpiękniejsze apartamenty, to apartamenty w najpiękniejszych miejscach, dlatego Kristensen Group szczyci się inwestycjami realizowanymi w wyjątkowych regionach Polski i Europy. Wyjątkowy krajobraz, ciekawa historia oraz bogata oferta wypoczynkowa są kluczem do sukcesu inwestycji wakacyjnych. Trzymając się tej zasady Kristensen Group dąży do rozwoju najpiękniejszych kurortów wypoczynkowych, jednocześnie szanując lokalną architekturę, tradycję i kulturę. 

Dowiedz się więcej: na  http://kristensen-group.plLogo Moniter z haslem

Moniter.pl to usługa, która usprawnia wyszukiwanie okazji na rynku nieruchomości. Jest to agregator ofert z kilkunastu największych portali ogłoszeniowych oraz licytacji komorniczych. Moniter.pl umożliwia przegląd ofert według zadanych parametrów oraz na ich podstawie ustawienie powiadomień e-mai. Dzięki temu możliwe jest wygodne, szybkie i skuteczne wyszukiwanie okazji inwestycyjnych zakupu lub wynajmu nieruchomości.

Dowiedz się więcej na: https://moniter.pl/mieszkanicznikrentflat

Projekt rentflatpoland.com zrodził się jeszcze na studiach, gdy Marcin Wolski oraz Nicolas Jerzyk, kończyli kierunek „Business Management” na Uniwersytecie Łódzkim. Nie spodziewali się tak dużego odzewu na ich projekt. Nicolas - francuz, borykał się ze znalezieniem nieruchomości na wynajem po przyjeździe do Polski. Nie znając języka było mu ciężko. Bazując na swoich doświadczeniach postanowił stworzyć portal, który będzie pomagał znaleźć mieszkanie na wynajem obcokrajowcom.
"www.rentflatpoland.com, który powstał 2 lata temu, stał się fundamentem naszej działalności. Codziennie kontaktują się z nami klienci poszukujący nieruchomości na terenie całego kraju. Piszą do nas osoby prywatne jak i klienci korporacyjni ( firmy, korporacje, ambasady) z całego świata. ( ostatnio coraz więcej z Arabii Saudyjskiej, Singapuru czy Malezji ). Nasz portal stał się pierwszym krokiem obcokrajowcy w szukaniu nieruchomości w Polsce, często nawet na kilka miesięcy przed przyjazdem. Dzięki dużemu zainteresowaniu klientów zagranicznych zdecydowaliśmy się rozpocząć również działalność agencji pośrednictwa."2014_07_08 logo biale BIURO RACHUNKOWE WYNAJMISTRZ.PL
Znamy się na księgowości. A do tego znamy się na nieruchomościach. Sami jesteśmy aktywnymi inwestorami na rynku nieruchomości. Z tego powodu stworzyliśmy biuro rachunkowe wyspecjalizowane w rozliczaniu najmu, podnajmu, handlu nieruchomościami i najmu krótkoterminowego. Zdejmiemy z Ciebie ciężar rozliczania Twoich nieruchomości, a także Twojej firmy zajmującej się nieruchomościami, jeśli ją prowadzisz (albo chcesz prowadzić).
Obsługujemy m.in.: osoby fizyczne, działalności gospodarcze i spółki prawa handlowego. Pomożemy Ci także w założeniu działalności gospodarczej, spółki oraz rejestracji VAT. 
Oferujemy pełen zakres usług księgowych. Te jednak oferuje każde biuro rachunkowe. My łączymy usługi księgowe na najwyższym poziomie ze znajomością i pasją do branży, w której działają nasi Klienci. Zdziwisz się, ale mamy zasadę, że nie obsługujemy klientów z innych branż (mimo tego, że się do nas zgłaszają ;-).
Dowiedz się więcej na: http://wynajmistrz.pl/biuro


RM KREDYTY NIEZALEŻNE DORADZTWO KREDYTOWE
Firma zrzeszająca zespół najlepszych niezależnych ekspertów w Polsce, którzy specjalizują się w pośrednictwie kredytowym. Podczas wieloletniej działalności na rynku polskim i zagranicznym odbyli tysiące spotkań z klientami, chcącymi inwestować w nieruchomości lub zakupić je na cele mieszkaniowe. Doradcy RM KREDYTY NIEZALEŻNE DORADZTWO KREDYTOWE pracują wyłącznie na podstawie rekomendacji. Dodatkowe informacje o firmie dostępne są na stronie: www.rmkredyty.pl
Do Państwa dyspozycji jest również nasze Biuro Prasowe:
Rupert Aleksiejuk Rzecznik Prasowy RM KREDYTY 
tel.: + 48 794 785 249, e-mail: rupert.aleksiejuk@rmkredyty.plrd

RD Advisors Sp. z.o.o.
PROFESJONALNE DORADZTWO INWESTYCYJNE
Specjalizacja Inwestycje Hipoteczne
Obszar działalności – cała Polska
ZAKRES USŁUG:
- Doradztwo hipoteczne i gotówkowe dla osób fizycznych oraz prawnych : Banki Komercyjne i Banki Spółdzielcze,
- Leasingi w pełnym zakresie, w tym nieruchomości,
- Dotacje, kredyty i fundusze unijne,
- Finansowanie alternatywne CFI, akcje, obligacje, BGK,
- Pomoc przy budowaniu zdolności kredytowej oraz poprawie wizerunków w bankach poprzez czyszczenie BIK,
- Pomoc w doborze inwestycji hipotecznej na wynajem i z zarządzaniem (mieszkanie, dom, kamienica i inne budynki – posiadamy własne inwestycje na sprzedaż, udział i z zarządzaniem),
- Kreowanie inwestycji na działkach i w miejscach bez pomysłu właściciela, a następnie realizacja, finansowanie i zarządzanie,
- Inne inwestycje alternatywne z zarządzaniem (myjnia samochodowa, biomasa, inwestycje w klasyczne samochody, "Rent a Car" – inwestycja bezobsługowa dla inwestora),
- Możliwość inwestowania na rynku niepublicznym i w zamkniętych FIZ.
Więcej  na stronie: http://www.rdadvisors.pl/logo_pinmaster PINMASTER to nowatorski system kontroli dostępu do obiektów, opracowany specjalnie z myślą o branży nieruchomości na wynajem. Adresuje uciążliwości wynajmu związane z tzw. obsługą recepcyjną nieruchomości (przekazywaniem/odbieraniem kluczy gościom i obsłudze, dorabianiem zagubionych/brakujących kluczy, wymianą zamków, eliminuje ryzyko związane z podrabianiem kluczy, nieautoryzowanym dostępem, itp). System zapewnia precyzyjną, bieżącą kontrolę oraz weryfikację dostępu. Dzięki systemowi PINMASTER administrator/zarządca/właściciel nieruchomości może znacząco zautomatyzować proces obsługi (np. sprzątania czy drobnych napraw), gdyż kontrola i weryfikacja dostępu odbywa się w oparciu o w pełni bezpieczny i niezawodny mechanizm dystrybucji kodów stosowany m.in. przez banki (tzw. tokeny SMSowe) bez konieczności używania kluczy pod jakąkolwiek fizyczną postacią. System składa się z zamków szyfrowych oraz komplementarnej aplikacji dostępnej przez internet do zarządzania dostępem.
Więcej na stronie: http://www.pinmaster.net/


redutax-logo-male ReduTax to zespół ludzi zajmujący się optymalizacjami podatkowymi w oparciu o spółki z o.o.. Pracując z przedsiębiorcami widzimy, że często podejmują oni decyzje w oparciu o niepełną wiedzę. Dlatego postanowiliśmy zająć się edukacją przedsiębiorców w zakresie prowadzenia bezpiecznego biznesu. Naszą misją jest dotarcie do każdego przedsiębiorcy i uświadomienie go, że ma wybór podatkowo prawny. Jesteśmy prelegentami na wielu wydarzeniach dla przedsiębiorców, autorami i współautorami publikacji książkowych oraz artykułów. Szczegóły znajdziesz na naszych stronach zustoniemus.pl oraz redutax.pl


logo-pepe-strona

Pepe Housing to internetowa platforma najmu mieszkań i pokoi dla studentów zagranicznych i stypendystów w Polsce. Wykorzystując nowoczesne technologie zwiększamy atrakcyjność ofert nieruchomości oraz usprawniamy proces najmu. Pepe Housing starannie dobiera lokatorów i szuka kolejnych jeszcze przed zwolnieniem się mieszkania przez co zapewniamy płynność najmu.

DLACZEGO WARTO?
- Wynajmujemy mieszkania od 30% do 100% powyżej ceny rynkowej (pewne typy mieszkań)
- Oferujemy reklamę oraz prezentację oferty na naszym portalu
- Przygotowujemy profesjonalną sesję zdjęciową oraz nakręcenie filmu
- Zapewniamy zaufanych lokatorów
- Gwarantujemy oszczędność czasu
- Oferujemy otwartą współpracę nieograniczającą wynajmującego
Więcej na:  www.pepehousing.pldlugi_info_logo_igd Dlugi.info to serwis ogłoszeniowy, gdzie samodzielnie można odzyskać niezapłacone czynsze oraz inne długi. Jest to największa w Polsce giełda długów.
Więcej na: https://www.dlugi.info/


image001 "HB INVESTOR SP. Z O.O."Sp.K. działa w ramach konsorcjum firm deweloperskich - GRUPA INVEST, które na rynku nieruchomości działają od 1996 r. http://www.grupainvest.pl/


wiwn640 WIWN.pl Sp. z o.o. Sp.K
to firma prowadzona przez Wojciecha Orzechowskiego organizującego regularne warsztaty inwestowania w nieruchomości w postaci coachingu. Uczestnicy warsztatów są prowadzeni od momentu wyboru nieruchomości, po jej zakup, remont i sprzedaż z minimalnym zyskiem 40 % rocznie.
Więcej na stronie: www.wiwn.pl


Promabi_zarzadzanie_najmem_ost-02

Promabi specjalizuje się w zarządzaniu najmem długoterminowym mieszkań i domów położonych na terenie Krakowa i okolicy.
Dla klientów kupuje, remontuje i urządza mieszkania na wynajem.
Dowiedz się więcej na  www.promabi.plJesteśmy profesjonalną Multi Agencją ubezpieczeniową funkcjonującą na rynku finansowym już 23 lata. Dysponujemy wiedzą w zakresie zawierania ubezpieczeń oraz systemów likwidacji szkód. Obecnie współpracujemy z piętnastoma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Przedmiotem  naszej działalności  jest  zawieranie  i  obsługa   polis  ubezpieczeniowych oraz  doradztwo w zakresie ubezpieczeń. Tworzymy specjalne oferty ubezpieczeniowe dla naszych Klientów. Wyszukujemy wszelkie dostępne w danej chwili  promocje  i  zniżki  oraz prowadzimy  negocjacje  cenowe  z ubezpieczycielami. To decyduje o przewadze konkurencyjnej naszej oferty.
Profesjonalna  obsługa  i  zadowolenie  każdego  Klienta  jest naszym priorytetem
http://agencja-optima.pl/4-home-logo

4home, to prężnie i kompleksowo działającą firma, związana z rynkiem nieruchomości. 
Nasza specjalizacja, to: wirtualne spacery po nieruchomościach, zarządzanie najmem w imieniu właściciela, home staging. Nasza misja, zrodzona z pasji do nieruchomości jest prosta: profesjonalna i kompleksowa obsługa naszych klientów, za przystępną cenę i z myślą o maksymalizacji zysków klienta.
Osiągamy to poprzez:
•    profesjonalizm w codziennym działaniu,
•    terminowość i dotrzymywanie zobowiązań,
•     przystępne ceny naszych usług,
•    indywidualne podejście do każdego z projektów
Zajmując się nieruchomościami, całym sercem wspieramy dobre praktyki najmu. Polecamy i sami stosujemy jedynie legalne metody. Funkcjonują u nas umowy, kaucje zabezpieczające, optymalizacja podatkowa i wiele innych elementów, cywilizujących rynek najmu. Jesteśmy wiarygodnym i odpowiedzialnym partnerem.
Usługa zarządzania najmem dostępna jest na terenie województwa śląskiego
Spacery wirtualne i home staging – Śląskie i województwa sąsiednie. W przypadku zleceń w odległych zakątkach kraju - prosimy o kontakt. http://4home.net.pl/image002

Femko Sp.  z o.o.
Doradzamy, jak spowodować by klienci byli zadowoleni i pozostawali z Państwem na długo, by polecali produkty i usługi innym. Doradzamy, jak udoskonalić Obsługę Klienta i jak skutecznie wdrożyć adekwatne rozwiązania IT
www.femko.pl