Drodzy Mieszkanicznicy i wszelcy sympatycy! 
Styczniowe spotkanie Mieszkaniczników przed nami - tematem przewodnim będą 
zmiany przepisów dot. najmu okazjonalnego oraz tworzące dla przedsiębiorców nowe rozwiązanie, tj. najem instytucjonalny. Naszym gościem będzie - Sylwester Kasprzewski - Radca prawny z 10-letnim doświadczeniem w zakresie świadczenia pomocy prawnej. Mieszkaniec Szczecina, lokalny patriota, członek Stowarzyszenia Mieszkanicznik i właściciel nieruchomości przeznaczonych na wynajem. Praktyk, pasjonat, w pracy łączy wiedzę i doświadczenie radcy prawnego z myśleniem w kategoriach przedsiębiorczych. www.gryfpro.pl

Na spotkaniu dowiesz się m.in.: 

Na spotkaniu porozmawiamy o zmianach i ich wpływie na zawieranie umów najmu oraz rozliczanie uzyskiwanych z nich przychodów. Ta część spotkanie jest skierowana przede wszystkim do osób, które wynajmują nieruchomości na cele mieszkalne, niezależnie od sposobu rozliczenia z fiskusem (ryczałt, zasady ogólne, działalność gospodarcza). 

Na spotkaniu, jako pewien bonus, poruszymy również kwestię procesu zawierania umowy pożyczki, której spłata jest zabezpieczona na nieruchomości. Dowiecie się, jak zawierać takie umowy, jak zabezpieczać swoje roszczenia, jak konstruować postanowienia, aby uniknąć ich podważenia przez sąd. Dużo praktycznej wiedzy opartej na konkretnych i realnych sytuacjach, z którymi prowadzący miał do czynienia. Ta część spotkania kierowana jest do osób, które zawierają lub zamierzają zawierać umowy pożyczki z pominięciem działalności gospodarczej. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań do omawianych zagadnień. 

Oprócz tego jak zwykle: najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, super atmosfera, świetni ludzie, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków.

DATA - 08.01.2018 r. godz. 18.00
GRUPA IGIELSKI 
Al. Bohaterów Warszawy 18/U1-2; 
70-372 Szczecin 
sala numer 7 I piętro.

AGENDA: 
Zapraszamy od godz. 17:45. 
17:45-18:00 – networking i rejestracja uczestników; 
18:00-18:10 – powitanie, bieżące sprawy Stowarzyszenia 
18:10-20:45 – wystąpienie zaproszonego gościa: Sylwester Kasprzewski
20:45-21:00 – networking

KOSZT: 
Członkowie stowarzyszenia: bezpłatnie 
Pozostałe osoby 30 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
50 zł (cena przy płatności gotówką na miejscu) 
Opłatę za spotkanie można zaliczyć na poczet wpisowego jako członka przy rejestracji online w ciągu 24h po spotkaniu. 

REJESTRACJA I OPŁATA ZA WSTĘP: (rejestracja dotyczy również członków)https://goo.gl/forms/sZNYml5nCKtYaZAS2

 

Pozdrawiam
Bartosz Deka
Lider Miasta Szczecin
tel. +48 601 55 62 68