Zapraszamy serdecznie na styczniowe spotkanie Mieszkaniczników w Szczecinie!
Temat przewodni: Jak zarobić na kredycie hipotecznym

Naszym gościem będzie Paweł Joniak - od 10 lat związany z branżą finansową. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji, posiadający własną sieć biur kredytowo - ubezpieczeniowych PJ Finanse (www.pj-finanse.pl). Na co dzień zajmuje się doradztwem w zakresie udzielania kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych a także ubezpieczeniami dla osób fizycznych i firm. Pasjonat w swojej pracy, potrafi poświęcić wiele czasu na porównywanie ofert kredytowych a także na poszukiwaniu nowych i jak najlepszych możliwości uzyskania finansowania. Członek Stowarzyszenia Mieszkanicznik oraz właściciel nieruchomości na wynajem. Prywatnie podróżnik i miłośnik komunikacji oraz amator jazdy na 8 kółkach.

O czym będzie?
Na spotkaniu poruszona będzie kwestia sytuacji kredytów hipotecznych, przegląd aktualnych ofert, kierunku rozwoju rynku. Paweł podpowie w jaki sposób zbudować zdolność kredytową i jak zakup nieruchomości może pozytywnie wpłynąć na możliwość zakupu kolejnych mieszkań. Przeprowadzi analizę produktów dodatkowych sprzedawanych przez banki. Poruszy kwestię dlaczego warto kupić ubezpieczenie u Agenta ubezpieczeniowego a nie w banku. Przeanalizuje źródła dochodu jakie banki akceptują i ich plusy i minusy.

W przerwach będzie możliwość porozmawianie z lokalnymi inwestorami i właścicielami mieszkań - zarówno początkującymi jak i zaawansowanymi.

DATA i MIEJSCE - 14.01.2019 r. godz. 18.00
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Al. Wojska Polskiego 86
70-482 Szczecin

AGENDA:
Zapraszamy od godz. 17:45.
17:45-18:00 - networking i rejestracja uczestników;
18:00-18:30 - powitanie, bieżące sprawy Stowarzyszenia Bartosz Deka
18:30-20:45 - wystąpienie zaproszonego gościa: Paweł Joniak
20:45-21:00 - networking
AfterParty - Harnaś

KOSZT:
Rejestracja on-line do 14.01 do godz. 15.00:
Członkowie stowarzyszenia: 10 zł
Goście: 50 zł
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/wydarzenia/

Rejestracja na miejscu (jeśli będą wolne miejsca) - płatność tylko gotówką:
Członkowie stowarzyszenia: 20 zł
Goście: 100 zł

REJESTRACJA I OPŁATA ZA WSTĘP: (rejestracja dotyczy również  członków)

Rejestracja dla członków:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia należy zalogować się przez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia) i ustanowione hasło.

(Jeśli nie pamiętasz hasła możesz odzyskać dostęp do konta, klikając w link: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/, następnie podaj adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.)
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!

ZAPROSZENIA
Zaproś znajomych, znajomych znajomych, przedsiębiorców, osoby zainteresowane rozwojem osobistym, właścicieli mieszkań na wynajem.

Zapraszamy również do śledzenia wydarzenia na fb - znajdziecie tam wszystkie informację dot. spotkania https://www.facebook.com/events/210411023234100/

 

Pozdrawiam
Bartosz Deka
Lider Miasta Szczecin
szczecin@mieszkanicznik.org.pl