Drodzy Mieszkanicznicy i wszelcy sympatycy!
Wakacje w toku - zatem zapraszamy Was na wakacyjne spotkanie szczecińskich Mieszkaniczników. 10 lipca w Nowy Browar Szczecin - ul. Partyzantów 2 w Szczecinie o godz. 18.00.

Tym razem spotykamy się w nieformalnym otoczeniu i wakacyjnej atmosferze głównie na networking - każdy z nas będzie miał możliwość powiedzenia coś o sobie, zaproponowania swoich usług oraz zadania nurtujących pytań. Przedstawię Wam również plan spotkań na kolejne miesiące. W związku z formułą spotkania wszyscy, również nie członkowie mają wstęp wolny. Zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku poniżej - musimy zarezerwować odpowiednią ilość stolików! 

DATA - 10.07.2017 r. godz. 18.00
Nowy Browar Szczecin ul. Partyzantów 2, Szczecin http://nowybrowar.pl/

KOSZT: Wstęp wolny!

Uwaga!!! Ze względu na okres wakacyjny w sierpniu spotkania nie ma 🙁 Kolejne regularne spotkanie odbędzie się w poniedziałek 11 września (będziemy mówić o podatkach).

Przypominamy! Zostaliśmy partnerem Upgrade Your Income!Szczecin vol.1 Dla członków i sympatyków Stowarzyszenia przygotowaliśmy specjalne rabaty na to wydarzenie. Bilet GENERAL - tańszy o 50 zł, Bilet VIP - tańszy o 30% - kody rabatowe ważne do 05.07.2017 r. dostępne po kontakcie mailowym lub wiadomości prywatnej na FB.

Szczegóły - link - REJESTRACJA (rejestracja dotyczy również członków - musimy wiedzieć ile stolików zamówić)
https://goo.gl/forms/4OcrKjJKonz9opEC3

Zaproś znajomych: https://www.facebook.com/events/148866868996751

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia,
Bartosz Deka
Lider Oddziału w Szczecinie