Drodzy Mieszkanicznicy i wszelcy sympatycy!

Zapraszamy serdecznie na grudniowe spotkanie Mieszkaniczników w Szczecinie!
Temat przewodni: Automatyzacja wynajmu, czyli jak dzięki procesowemu podejściu zwiększyć sprzedaż dwukrotnie.

Naszym gościem będzie  Piotr Dybiec - inwestor w nieruchomości mieszkaniowe na wynajem krótko- i długoterminowo. Członek Zarządu Stowarzyszenia ?Mieszkanicznik".
W okresie ostatnich kilku lat zaangażowany w uruchamianie kilku projektów start-upowych. Jest m.in. zwycięzcą konkursu Smart City Challenge 2015 w Polsce oraz laureatem Orange BIHAPI 2015. Współzałożyciel i prezes spółki 4xA Sp. z o.o. realizującej projekt pinmaster.net związany z branżą nieruchomości, dostarczający rozwiązań w obszarze efektywnej kontroli dostępu m.in. do obiektów turystycznych, biur co-workingowych, itp.

O czym będzie?
Prezentacja przygotowana w oparciu o doświadczenie i wiedzę zgromadzoną w ciągu ostatnich 3 lat współpracy z osobami i firmami zajmującymi się wynajmem krótkoterminowym w ramach projektu PINmaster. Przedstawione zostaną najważniejsze przesłanki za automatyzacją. Zaproponowane zostanie ustrukturyzowane, systemowe podejście do biznesu ułatwiające analizę, zarządzanie, optymalizację i rozwój biznesu. Omówione zostaną dostępne narzędzia i typowe etapy automatyzacji oraz tytułowe studium przypadku: "Jak 2-krotnie zwiększyć sprzedaż".

W przerwach będzie możliwość porozmawianie z lokalnymi inwestorami i właścicielami mieszkań - zarówno początkującymi jak i zaawansowanymi.

DATA - 10.12.2018 r. godz. 18.00

Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Al. Wojska Polskiego 86
70-482 Szczecin

AGENDA:
Zapraszamy od godz. 17:45.
17:45-18:00 - networking i rejestracja uczestników;
18:00-18:30 - powitanie, bieżące sprawy Stowarzyszenia
18:30-20:45 - wystąpienie zaproszonego gościa:  Piotr Dybiec
20:45-21:00 - networking
AfterParty

KOSZT:
Członkowie stowarzyszenia: bezpłatnie
Pozostałe osoby 30 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm/event/info&reset=1&id=100

50 zł (cena przy płatności gotówką na miejscu)
Opłatę za spotkanie można zaliczyć na poczet wpisowego jako członka przy rejestracji online w ciągu 24h po spotkaniu.

REJESTRACJA I OPŁATA ZA WSTĘP: (rejestracja dotyczy również  członków)

Rejestracja dla członków:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia należy zalogować się przez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia) i ustanowione hasło.

(Jeśli nie pamiętasz hasła możesz odzyskać dostęp do konta, klikając w link: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/, następnie podaj adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez stronę https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.)
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!

ZAPROSZENIA
Zaproś znajomych, znajomych znajomych, przedsiębiorców, osoby zainteresowane rozwojem osobistym, właścicieli mieszkań na wynajem.

 

Pozdrawiam

Bartosz Deka
Lider Miasta Szczecin
tel. +48 601 55 62 68
www.mieszkanicznik.org.pl
fb.com/Mieszkanicznik.Szczecin/