Zapraszamy serdecznie na sierpniowe spotkanie Mieszkaniczników w Szczecinie! Temat przewodni w tym miesiącu: Czy bycie leniwym pomaga w prowadzeniu firmy?

Naszym gościem będzie Rafał Paluch - Twórca marki dobrynajem.pl obsługującej ponad 500 pokoi w Krakowie oraz cieszącego się dużą popularnością systemu do obsługi najmu - SON, inwestor, podróżnik, kilka miesięcy w roku spędza na poznawaniu kolejnych zakątków świata. Uszczęśliwia inwestorów poprzez łączenie ich pieniędzy z nieruchomościami, które jego spółka wyszukuje, negocjuje cenę, remontuje, wyposaża, a w końcu zarządza w sposób możliwe najmniej zajmujący dla inwestora. W biznes wszedł zakładając w wieku 18-stu lat firmę ISP (sprzedaż Internetu bezprzewodowego), obsługującą 1000 klientów, którą po 10 latach sprzedał z zyskiem.

Rafał opowie nam swoją historię o tym, jakie problemy i wyzwania napotkał na swojej kilkunastoletniej drodze w biznesie, czy da się pogodzić prowadzenie kilku spółek z częstym podróżowaniem i jak skalować biznes wynajmu mieszkań, aby nie martwić się wąskimi gardłami?

W pierwszej części spotkania Agata Klima-Nowak (adwokat) opowie nam co to jest RODO dla Mieszkanicznika. Pigułka bez popijania: kilka podstawowych definicji, podstawowych zasad, kto i kiedy musi stosować, jakie obowiązki należy wykonywać w związku z ochroną danych osobowych, kilka słów o konsekwencjach ich nie wykonywania.

Oprócz tego, w przerwach, porozmawiasz z lokalnymi inwestorami i właścicielami mieszkań - zarówno początkującymi jak i zaawansowanymi.

DATA - 06.08.2018 r. godz. 18.00 - uwaga zmiana miejsca!!!
Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie
Al. Wojska Polskiego 86
70-482 Szczecin

AGENDA:
Zapraszamy od godz. 17:45.
17:45-18:00 - networking i rejestracja uczestników;
18:00-18:15 - powitanie, bieżące sprawy Stowarzyszenia
18:15-18:30 - RODO dla Mieszkanicznika. Pigułka bez popijania. - Agata Klima-Nowak
18:30-20:45 - wystąpienie zaproszonego gościa: Rafał Paluch
20:45-21:00 - networking
AfterParty

KOSZT:
Członkowie stowarzyszenia: bezpłatnie
Pozostałe osoby 30 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
50 zł (cena przy płatności gotówką na miejscu)
Opłatę za spotkanie można zaliczyć na poczet wpisowego jako członka przy rejestracji online w ciągu 24h po spotkaniu.

REJESTRACJA I OPŁATA ZA WSTĘP: (rejestracja dotyczy również  członków)  https://goo.gl/forms/FPJbfbedPgeWxXYm2

ZAPROSZENIA
Zaproś znajomych, znajomych znajomych, przedsiębiorców, osoby zainteresowane rozwojem osobistym, właścicieli mieszkań na wynajem.

 

Pozdrawiam

Bartosz Deka
Lider Miasta Szczecin
tel. +48 601 55 62 68
fb.com/Mieszkanicznik.Szczecin/