Zapraszamy na kolejne spotkanie, którego gościem będzie Marcin Zakrzewski.
Już 27.09.2018 w Hotelu Amber porozmawiamy o tym, czy warto podjąć wyzwanie inwestowania w niestandardowe nieruchomości?

Przedsiębiorca, inwestor w nieruchomości, wykładowca ASBIRO, prelegent konferencji oraz szkoleń z zakresu motywacji oraz inwestowania, współautor najnowszej książki Damiana Kleczewskiego o tematyce inwestowania w nieruchomości
"Kompendium Inwestora". Zawodowo - prowadzi firmę szkoleniową w branży BHP oraz pomaga właścicielom firm niekonwencjonalnie podejść do rozwiązywania problemów zagadnień BHP. Jako inwestor w nieruchomości, pierwsze inwestycje rozpoczął w 2011 roku.
Na podstawie popełnionych błędów oraz szeregu przygód podczas realizacji inwestycji chce wspierać jak również inspirować osoby mające zbliżony punkt widzenia. Praktyczne oraz teoretyczne podejście do tematyki nieruchomości jest dla niego sposobem na życie. Fascynat budowania pasywnych źródeł dochodów oraz osiągania niezależności finansowej.

MIEJSCE, CZAS
Rejestracja i networking rozpocznie się o godz. 17:15,
Spotkanie rozpoczyna się 27 WRZEŚNIA o godz. 18.00
Miejsce: Hotel AMBER
Powstańców Warszawskich 45, 80-152 Gdańsk
After Party - w tym samym miejscu (Hotel Amber)

MIEJSCA PARKINGOWE...
Brak miejsc pod hotelem. Prosimy parkować na parkingu przy Carrefour (powyżej hotelu) przy Powstańców Warszawskich lub przy kościele (poniżej hotelu) przy tej samej ulicy.

BILETY on-line można nabyć tylko do środy 26 WRZEŚNIA do godziny 23:59
REJESTRACJA I ZAKUP BILETU dotyczy również członków. UWAGA ZMIANA! Od marca 2018 roku wprowadziliśmy opłatę obowiązkową dla członków.

KOSZT
Członkowie:
10 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
20 zł (cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia)
Goście:
40 zł (cena przy rejestracji i płatności on-line)
80 zł cena przy płatności gotówką w dniu wydarzenia

NOWE LOGOWANIE W SYSTEMIE CRM
BILETY DO NABYCIA:

https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm/event/register&reset=1&id=52
UWAGA! Liczba miejsc na sali jest ograniczona!

REJESTRACJA  DLA  CZŁONKÓW:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia  należy uzyskać dostęp do konta, klikając w link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Następnie trzeba podać adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez  stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.
Po zalogowaniu do konta członkowskiego rejestrację można zrobić wchodząc w zakładkę "Wydarzenia" i wybierając rejestrację na odpowiednie spotkanie.
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok. Zniżka naliczana jest tylko dla osób z ważną składką!

Zapraszamy serdecznie
Załoga Pomorskiego Oddziału Mieszkanicznika