17. Relacja ze spotkania w Toruniu 29 listopada 2016 r. Arkadiusz Czuba – ubezpieczenia

O tym, że ubezpieczanie nieruchomości, jest ważne wiedział praktycznie każdy uczestnik listopadowego spotkania Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Toruniu. Jednak nie każdy sprawie poruszał się wśród niuansów dotyczących tej materii i nie każdy znał produkt ubezpieczeniowy, który oferuje swoim członkom Stowarzyszenie. O tym oraz o sytuacjach ze swojego doświadczenia opowiadał nam gość – Arkadiusz Czuba.

Podczas spotkania pojawiło się sporo pytań dotyczących realizacji umowy ubezpieczenia a więc – co robić w przypadku szkody. Obecni chętnie dzielili się swoimi historiami oraz szczegółowo dopytywali naszego eksperta, jakie warunki warto zamieszczać w polisach aby uchronić się przed odmową wypłaty odszkodowania. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się temat ubezpieczenia OC najemcy. Wyjaśniliśmy sobie, jakie korzyści płyną z zakupu tego produktu ubezpieczeniowego i kiedy można z niego skorzystać. Całe spotkanie było przeplatane wiedzą wynikającą z wieloletniej praktyki naszego prelegenta więc sądzę, że uczestnicy wyszli z tego spotkania usatysfakcjonowani.

Z tego miejsca dziękuję wszystkim za przybycie. A już teraz zapraszam na kolejne spotkanie, które odbędzie się 10. stycznia 2016 r. Naszym gościem będzie r.pr. Patrycja Callaghan, która przybliży nam treść ustawy o ochronie lokatorów.

Serdecznie zapraszam,
Anna Jastrzębska, Zastępca lidera toruńskiego oddziału Mieszkanicznik
668-520-151 torun@mieszkanicznik.org.pl