W ostatnią środę lutego członkowie i sympatycy łódzkiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik spotkali się na wykładzie ?Jak zrobić 200 flipów za 100 000 000 zł? Piotra Hryniewicza! Piotr występuje bardzo rzadko, także była to wyjątkowa okazja, żeby go posłuchać i porozmawiać na żywo.  Po raz pierwszy na spotkanie przyszło? blisko 150 osób! To nasz rekord!

Podczas wykładu słuchaliśmy o spółkach zoo i komandytowych, o inwestycjach, o skalowaniu biznesu flipowego, o tym jak odróżnić dobry gotowiec inwestycyjny od pseudo-gotowca, a także dyskutowaliśmy co może się zadziać ze stopami procentowymi oraz podatkiem katastralnym. Piotr Hryniewicz przedstawił również konkretne liczby i dane związane ze swoją spółką inwestycyjną oraz przykładowe transakcje. Pytań było wiele i rozmowy kuluarowe z praktykami rynku nieruchomości trwały do późnego wieczora.

Kolejne spotkanie łódzkiego oddziału już niedługo, bo 20.03, tym razem gościć będziemy Grzegorza Grabowskiego z tematyką podatkową. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rynkiem nieruchomości!

Zdjęcia: Sławomir Młynarczyk /www.refoto.pl

Do zobaczenia następnym razem,

Katarzyna i Jeremiasz Gorzędowscy
Liderzy Oddziału Łódź
lodz@mieszkanicznik.org.pl