Wczorajsze spotkanie poznańskiego Mieszkanicznika cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Tematem prelekcji był Home Staging.

Dało się zauważyć, że wykańczanie pokoi na wynajem oraz mieszkań na sprzedaż jest nie lada wyzwaniem dla wielu inwestorów. Z pomocą przyszła nam Martyna Szczawińska. Martyna jest ekspertką od home stagingu, która od lat pomaga wynajmować i sprzedawać nieruchomości inwestorów, jak i zarządza własnymi inwestycjami.
Opowiedziała nam o trendach, jakie aktualnie występują na rynku nieruchomości na wynajem, oraz co się najlepiej sprzedaje. Pokazała również kilka wtop i przypadków home stagingu, którego lepiej nie praktykować. Mamy nadzieję, że zaraziła swoją pasją do wykańczania wnętrz nie jednego Mieszkanicznika.

Pierwsze wakacyjne spotkanie było z pewnością energiczne, zabawne, ale przede wszystkim inspirujące. Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejne spotkanie już w sierpniu - jeśli pogoda dopisze spotkamy się przy Plaży na Szelągu, więcej informacji już wkrótce. Do zobaczenia!