Moi drodzy!

Pierwsze spotkanie już za nami. Jest nam niezmiernie miło że, pomimo deszczowej pogody na sali zgromadziło się tyle osób. Na szczęście humory dopisały i czuć było pozytywną energię. Część z was pierwszy raz spotkała się z tematem nieruchomości, ale były też osoby które działają już na rynku co sprawiło że, od razu zaczęliście wymieniać się informacjami, doświadczeniami i kontaktami.

Nasz gość - Piotr Łabno, opowiedział swoją historię, jak kupił pierwsze i kolejne mieszkania na wynajem. Na początku myślał, jak się za to zabrać i postanowił najpierw zainwestować w wiedzę, która miała mu się zwrócić przy pierwszych inwestycjach. Piotr szczególny nacisk kładł na czytanie książek, gdyż, jak uważa, dzięki zawartej w nich wiedzy, można zaoszczędzić kilkanaście tysięcy złotych. Następnie podstawą jest opracowanie właściwej dla każdego strategii działania, gdyż każdy musi wiedzieć czego tak naprawdę chce i czego szuka. Również ważną kwestią okazało się finansowanie inwestycji, a co za tym idzie umiejętność oszczędzania pieniędzy i życia poniżej swoich możliwości finansowych. Kredyt hipoteczny w tym przypadku stał się doskonałą dźwignią, ale trzeba pamiętać, które kredyty są dobre a które złe. Dużym problemem dla Piotra okazało się szukanie właściwego mieszkania, które spełniałoby jego oczekiwania inwestycyjne. Dlatego metoda 100:10:3:1 okazała się i w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem. Dzięki niej można dokładnie zbadać rynek i z czasem wyrobić sobie umiejętności szybkiej analizy, czy coś się opłaca czy nie. Po zakupie pierwszej nieruchomości trzeba myśleć już o kolejnej. Dlatego reinwestowanie nadwyżki pieniędzy jest kluczowe w drodze do sukcesu. Mamy nadzieję że, spotkanie z Piotrem Łabno pokazało obecnym, że z uporem i ciężka pracą w dążeniu do celu, można osiągnąć wiele. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim za przybycie.

A już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie które odbędzie się 7-go Listopada 2017 r. Prelegentem będzie… i tu niespodzianka. Śledźcie nasz fanepage na facebooku oraz stronę internetową. Będziemy was informować na bieżąco o wszystkich wydarzeniach.

Serdecznie zapraszam.

Piotr Sokół – lider kieleckiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik