Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie Mieszkaniczników w Poznaniu. Spotykamy się 6 czerwca (wtorek) o godz. 18:00 w sali 306 przy ul. Ogrodowej 12 - UWAGA NOWE MIEJSCE SPOTKANIA.

TEMAT: Nie taki pośrednik straszny - Dorota Wrona (expresshouse.pl)

W tym miesiącu naszym gościem będzie Dorota Wrona, pośrednik w obrocie nieruchomościami, obecnie kierownik poznańskiego oddziału biura Express House. Kiedyś kadrowa, od 3 lat zarabia na życie pośrednicząc między stronami umów sprzedaży i najmu. Jej przygodę z nieruchomościami zapoczątkowało przypadkowe spotkanie z Piotrem Hryniewiczem- znanym inwestorem i szkoleniowcem. Nie trafiło w próżnię. Kto zna Piotra ten wie, że nie sposób nie połknąć bakcyla 🙂 I tak pełna wiedzy i zapału, już jako absolwentka Praktycznego Szkolenia Inwestowania W Nieruchomości, zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki jako inwestor, poszukując mieszkania do kupna i przerobienia pod wynajem na pokoje. I tu nastąpiło zderzenie z rzeczywistością – spotykała kolejnych pośredników i… ale o tym opowie na spotkaniu. Dzięki tym doświadczeniom teraz doskonale rozumie swoich klientów. Wie też, że to całe pośrednictwo może jawić się jako czarna magia albo wręcz zło konieczne.

Dorota doradzi Wam, jak współpracować z agentem nieruchomości, żeby efekty były satysfakcjonujące. Na pewno poruszy takie kwestie jak: konieczność vs potrzeba współpracy z pośrednikiem, umowa pośrednictwa czy prowizja. Chętnie odpowie również na Wasze pytania.

Zapraszamy od godz. 18:00.

Agenda spotkania przedstawia się następująco:
17:45-18:00 – networking i rejestracja uczestników;
18:00-18:20 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik;
18:20-19:00 – wystąpienie – Dorota Wrona;
19:00-19:15 – przerwa networkingowa;
19:15-20:00 – wystąpienie – Dorota Wrona;
20:00 – przeniesienie spotkania do pobliskiej knajpki

Opłata za uczestnictwo (zachęcamy do płatności online - linki poniżej):
Członkowie Stowarzyszenia z opłaconą składką - 10 PLN - TRANSFERUJ.PL-10 PLN Pozostali (Członkowie bez ważnej składki, nie-członkowie, goście) - 40 PLN - TRANSFERUJ.PL-40 PLN

Prosimy członków stowarzyszenia o zarejestrowanie się w witrynie www.mieszkanicznik.org.pl w celu umożliwienia liderowi weryfikacji. Lider ma prawo wymagać opłacenia wstępu na spotkanie lokalne, jeżeli danej osoby nie ma na internetowej liście członków z opłaconą składką. Ważne: Opłata za uczestnictwo w spotkaniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od spotkania. Warto skorzystać!

FORMULARZ REJESTRACJI NA SPOTKANIE

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia,
Waldemar Kochanek
Lider Oddziału w Poznaniu