Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie Mieszkaniczników w Poznaniu. Spotykamy się 13 lutego (wtorek) o godz. 18:00 w Ogrodowa 12 Conference Center, sala GRAND.

UWAGA! REJESTRACJA MOŻLIWA DO DNIA 12 LUTEGO 2018 r. DO GODZ. 23:59. Osoby, które przyjdą na spotkanie bez rejestracji w podanym terminie płacą 50 PLN, niezależnie od statusu w Stowarzyszeniu.

TEMAT: Studenci zagraniczni i najem średnioterminowy – Piotr Ziętara

Tym razem naszym gościem specjalnym będzie Piotr Ziętara, Dyrektor Zarządzający w Pepe Housing (www.pepehousing.com), ekspert rynku najmu „średnio-terminowego” specjalizujący się w najmie studentom międzynarodowym. Aktywny inwestor nieruchomościowy oraz doradca w kwestiach optymalizacji najmu. Swoją wiedzą dzieli się między innymi na blogu: www.dochodowywynajem.pl.

Studenci międzynarodowi oraz obcokrajowcy stanowią w Polsce główne źródło popytu na najem średnioterminowy, który pozwala osiągnąć przychody często o 30-50% wyższe niż klasyczny najem długoterminowy. Wymaga jednak odpowiedniej strategii związanej z przygotowaniem nieruchomości, obsługi rezerwacji oraz minimalizowania pustostanów. Na wykładzie Piotr opowie o tym:

  • jakie możliwości niesie ze sobą szybko rosnący popyt na najem średnioterminowy,

  • jak optymalnie przygotować mieszkanie oraz

  • jak bezpiecznie wynajmować nieruchomości obcokrajowcom.

Piotr oczywiście też chętnie odpowie na Wasze pytania związane z jego wystąpieniem i działalnością na rynku nieruchomości.

Zapraszamy od godz. 18:00. Agenda spotkania przedstawia się następująco:

17:50-18:10 – networking i rejestracja uczestników
18:10-18:30 – powitanie, informacje oraz sprawy dot. Stowarzyszenia Mieszkanicznik
18:30-19:30 – wystąpienie – Piotr Ziętara
19:30-19:45 – przerwa networkingowa
19:45-20:30 – wystąpienie – Piotr Ziętara
20:30 – przeniesienie spotkania do pobliskiej knajpki

Oprócz tego na naszym spotkaniu jak zwykle: super atmosfera, świetni ludzie, najświeższe wiadomości z życia, działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości zapewniający możliwość osobistego poznania naszych członków, ogłoszenia członkowskie oraz jak zawsze losowanie nagrody.

Opłata za uczestnictwo (zachęcamy do płatności online - linki poniżej):

Gorąco zachęcamy do płatności przez powyższe linki, gdyż opłata w gotówce na spotkaniu wyniesie: 50 PLN!

Prosimy członków stowarzyszenia o zarejestrowanie się w witrynie www.mieszkanicznik.org.pl w celu umożliwienia liderowi weryfikacji. Lider ma prawo wymagać opłacenia wstępu na spotkanie lokalne wg wyższej stawki, jeżeli danej osoby nie ma na internetowej liście członków z opłaconą składką.

Ważne: Opłata za uczestnictwo w spotkaniu może zostać zaliczona na poczet części opłaty wpisowej, jeśli wstąpisz w szeregi Mieszkaniczników w przeciągu 48 godzin od spotkania. Warto skorzystać!

FORMULARZ REJESTRACJI NA SPOTKANIE
UWAGA! REJESTRACJA MOŻLIWA DO DNIA 12 LUTEGO 2018 r. DO GODZ. 23:59. Osoby, które przyjdą na spotkanie bez rejestracji w podanym terminie płacą 50 PLN, niezależnie od statusu w Stowarzyszeniu.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Waldemar Kochanek, Patryk Sobczyk
Liderzy Oddziału w Poznaniu

www.mieszkanicznik.org.pl