We wtorek odbyło się wrześniowe spotkanie Stowarzyszenia. Swoją prelekcję na temat najmu wygłosił Kacper Krzyżostaniak, jeden z naszych poznańskich Mieszkaniczników. Kacper jest przedsiębiorcą, który nie boi się nowych wyzwań, a sektor najmu nie skrywa już przed nim żadnych tajemnic. Opowiedział otwarcie o blaskach i cieniach najmu dla studentów, pracowników oraz najmu krótkoterminowego. Z pewnością nie skupiał się na samych superlatywach i o tym, jakie zyski można czerpać z tego typu biznesu, ale przede wszystkim przestrzegał przed wieloma błędami, poprzez pryzmat własnego doświadczenia.

Słuchacze mogli dowiedzieć się o tym, że nie każde założenia biznesowe mogą mieć faktyczne odzwierciedlenie w rzeczywistości i trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność, aby wyjść z sytuacji obronną ręką. Dziękujemy Kacprowi za wyczerpujące, merytoryczne wystąpienie.
Po prelekcji, standardowo udaliśmy się na networking. Tym razem spędziliśmy wieczór przy dobrym jedzeniu i rozmowach w pobliskiej restauracji Projekt Kuchnia w Starym Browarze.
Następne spotkanie oczywiście za miesiąc. Spodziewajcie się informacji o wydarzeniu na facebooku.