Za nami majowe spotkanie Mieszkaniczników.
Tematem przewodnim były podatki w biznesie związanym z nieruchomościami.

Kwestia podatków bywa bardzo często problematyczna dla inwestorów. Wiele pytań rodzi się wokół tego tematu, dlatego zaprosiliśmy na spotkanie eksperta w tej dziedzinie ? Marka Golca, który wspólnie z Grzegorzem Grabowskim prowadzi biuro rachunkowe Wynajmistrz.pl. Marek rozpoczął spotkanie od krótkiej prelekcji, wprowadzając słuchaczy w tematykę spotkania.
Głównym naszym założeniem było to, aby goście brali czynny udział w spotkaniu. Postanowiliśmy zatem, aby to spotkanie odbyło się w formie serii pytań. Mamy nadzieję, że nasz prelegent zaspokoił Państwa merytorycznymi odpowiedziami i zostały poruszone kwestie, które w szczególności Was interesowały i co do których mieliście wątpliwości. Jesteśmy zadowoleni, że taka forma spotkania cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Jak zawsze przybyło sporo osób, które po spotkaniu udały się na wspólne rozmowy - nie tylko o biznesach - do pobliskiej kawiarni. Dziękujemy Wam za kolejne spotkanie i do zobaczenia za miesiąc (wtorek 5.06.19 r.). Tym razem będzie o pozyskiwaniu ofert inwestycyjnych w Internecie, a w lipcu przyjrzymy się tematowi homestagingu.