Zapraszam na 2 spotkanie olsztyńskich Mieszkaniczników, które odbędzie się 22 lutego 2018 roku w Pubie Browar Zamkowy - ul. Nowowiejskiego 15 w sali kameralnej na dole. Startujemy o godzinie 18.00.

Po raz pierwszy zawita do naszego miasta doświadczony Prelegent, Liderka oddziału Toruń Martyna Szczawińska wraz z Mężem, którzy będą mieli okazję podzielić się z wami swoimi doświadczeniami w inwestowaniu w wynajem.

Zarządzanie najmem i weryfikacja najemcy to tylko część wystąpienia naszych Gości. Martyna Szczawińska z wykształcenia prawnik, Mieszkanicznik z pasją do nieruchomości. Miłośnik pięknych wnętrz i niekonwencjonalnych rozwiązań. Od 6 lat pomaga ludziom inwestować w nieruchomości w Toruniu. W ramach firmy Metr kwadratowy zajmuje się kompleksową obsługą inwestora (od znalezienia odpowiedniej nieruchomości, po pomoc w remoncie, urządzeniu, wynajęciu i opiece nad mieszkaniem). Jest również ekspertem w wynajmie mieszkań stosującym rozwiązania właściwie zabezpieczające strony najmu. Rzetelnie weryfikuje zarówno najemców jak i właścicieli nieruchomości. Zarządza mieszkaniami na wynajem z gwarancją czynszu, prowadzi konsultacje z zakresu inwestowania i wynajmowania nieruchomości.W swoim portfelu posiadają zarówno mikrokawalerki jak i większe prawie stu metrowe apartamenty. Prywatnie to szczęśliwa mężatka, mama i ciekawa świata podróżniczka. Wśród najbliższych uchodzi za wulkan energii i kopalnię pomysłów.

Oprócz tego czeka Was możliwość poznania świetnych ludzi, inwestorów olsztyńskich, najświeższe wiadomości z działalności i planów Stowarzyszenia, networking z praktykami rynku nieruchomości w naszym mieście.

Wśród uczestników, którzy przybędą rozlosujemy nagrodę.

KOSZT
Członkowie: bezpłatnie
Osoby, które nie są członkiem Stowarzyszenia 40,59 zł przy zakupie i rejestracji on-line, w dniu spotkania możliwość zakupu biletu w wysokości 80 zł.

REJESTRACJA I ZAKUP BILETU: https://426908-1.evenea.pl/ 

AGENDA SPOTKANIA
18.00 - 18:15 Rejestracja i networking
18:15 - 18:30 Bieżące sprawy Stowarzyszenia 
18:30 – 20:30 Prelegent Martyna Szczawińska
20:30 Afterparty na miejscu w Pubie Browar Zamkowy 

ZAPROSZENIA

Zaproś znajomych, znajomych znajomych, przedsiębiorców, osoby zainteresowane rozwojem osobistym, właścicieli i przyszłych właścicieli mieszkań na wynajem.

Z inwestorskim pozdrowieniem - zapraszam

Paula Augustynowicz Lider Oddziału Olsztyn