108 członków w oddziale (stan na 28.02.2019 r.)

Lider oddziału:  

bartek-deka

 

 

 

 

Bartosz Deka

Kontakt:
T: 601 556 268
E: szczecin@mieszkanicznik.org.pl

https://www.facebook.com/Mieszkanicznik.Szczecin

Aktywny inwestor, przedsiębiorca oraz Lider szczecińskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Mieszkanicznikiem jest od 2010 r.
Zarządza mieszkaniami wynajmowanymi w całości i na pokoje. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na co dzień pracuje w międzynarodowej korporacji. Skutecznie zarażony wirusem idei wolności finansowej swoje pozazawodowe zainteresowania związał m.in. ze światem biznesu i finansów. Jest Certyfikowanym Trenerem Biznesu oraz Mediatorem. Zajmuje się szczególnie mediacjami na rynku najmu i obrotu nieruchomościami.

Zastępca Lidera oddziału:
Michał Januszczak

Zobacz: WYDARZENIA I AKTUALNOSCI

 

PARTNERZY
--------------------------

MegaMeta to firma specjalizująca się w kompleksowej i profesjonalnej obsłudze inwestora nabywającego nieruchomość na wynajem. Zajmuje się całościowo procesem inwestycyjnym - od zakupu, poprzez remont do wynajmu - dzięki czemu klienci firmy nie ponoszą ryzyka nietrafionych decyzji. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić inwestowanie w nieruchomości to MegaMeta zajmuje się wszystkimi przyziemnymi sprawami związanymi z najmem. Dzięki MegaMeta nie będziesz musiał angażować swojego cennego czasu, a zyski z najmu będą stałe i przewidywalne.  http://megameta.pl/